Teraz jest 22 lipca 2018, 07:53 - N

• Reklama

Perry Ellis - Black Vanilla Absolute

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Perry Ellis - Black Vanilla Absolute (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Post14 lipca 2016, 20:31 - Cz

Black Vanilla Absolute marki Perry Ellis to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Black Vanilla Absolute został wydany w 2015 roku.
Nutami głowy są rum i absolut z wanilii;
nutą serca jest agar (oud);
nutami bazy są czarna ambra i tytoń leśny. (za fragrą)

Obrazek

Przyznam, że do napisania postu skłonił mnie komentarz kudziora, że Black Vanilla są b. podobne do Diptyque Volutes, no więc spieszę sprostować, że ani podobne ani mające jakikolwiek start do Volutes. :)
Może to tylko moje osobiste postrzeganie Black Vanilla, ale sprawiają wrażenie perfum lekkich, przestrzennych, żeby nie powiedzieć rozwodnionych. Nuty sugerowały lekko słodkiego zawodnika wagi ciężkiej, a wyszedł cienkusz wagi koguciej, który w 6h po aplikacji ledwie przypomina o swojej obecności. Może po prostu jest za ciepło? Spróbuję jeszcze zrobić do BVA parę podejść jesienią, ale za wiele sobie nie obiecuję.

supermariobros

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Perry Ellis - Black Vanilla Absolute

Post15 lipca 2016, 05:54 - Pt

Jak dla mnie, bomba!
Fakt, nie są to ciężkie, mocarne klimaty, raczej kremowy, lekko słodko-waniliowy rum, co mi bardzo odpowiada.
Testów globalnych nie miałem jeszcze okazji przeprowadzić ale po testach nadgarstkowych bardzo dobrze wpisał się w moje klimaty.
Bardzo ciekawy jestem, jak będzie pachnieć jesienią/zimą!
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

kudzior

Ultra Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 2

Post15 lipca 2016, 22:41 - Pt

wahoo na mnie tak sie rozwija i pachna prawie identycznie, a co do parametrow to sie zgodze ,ze sa duzo slabsze ,lecz cena 2 razy nizsza :)

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post24 stycznia 2017, 18:00 - Wt

Mamy tutaj jeszcze jakiś właścicieli w/w zapachu? Kusi strasznie, ale kupować flachę w ciemno trochę strach.

Imesz

Forumowicz

Post24 stycznia 2017, 18:58 - Wt

Kupiłem ten zapach w ciemno i muszę przyznać, że nie jestem zadowolony. Zapach jest rumowo - oudowo - waniliowy. Nie mówię, że brzydki, ale jest coś co mnie w nim skrajnie drażni. Projekcja raczej średnia, trwałość także mogła by być lepsza. Powstrzymam się od oceny bo staram się nie oceniać zapachów, które nie są w moim stylu. Polecam stestować przed zakupem! :)

Fabrice

Forumowicz

Post09 stycznia 2018, 22:26 - Wt

Czy tylko mnie nachodzą skojarzenia z Honey Aoud (Montale)? Zwłaszcza w przedłużającym się otwarciu, które wg. mnie jest jego słabszą częścią. Czym później tym lepiej, chociaż wanilia mogłaby nie dominować kompozycji i być trochę mniej pylista a bardziej kremowa (chociaż i tak jest w miarę OK). Jak dla mnie za mało rumu, chociaż cieszę się nawet na śladowe ilości tego składnika wyczuwalnego zarówno dla mojego powonienia jak i kubków smakowych :D
Ostatnio edytowano 09 stycznia 2018, 22:32 - Wt przez Fabrice, łącznie edytowano 4 razy

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Post09 stycznia 2018, 22:29 - Wt

Jest małe podobieństwo ale to taki bardzo mocno wykastrowany HA

Piter_o

Forumowicz

Post11 stycznia 2018, 20:32 - Cz

To prawda, co do otwarcia również mam mieszane uczucia. Jest dosyć ostre dla nosa, później robi się delikatniej.
Ogólnie poczekam z oceną, bo to jeszcze za krótko ;)

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex