Teraz jest 24 września 2017, 05:52 - N

• Reklama

Montale - Honey Aoud

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Montale - Honey Aoud (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
3%
3 - Przeciętny
2
7%
4 - Dobry
4
13%
5 - Bardzo dobry
13
43%
6 - Genialny
10
33%

Liczba głosów : 30

• Autor
  • Wiadomość

Southpaw

Aktywny forumowicz

Re: Montale - Honey Aoud

Post03 grudnia 2016, 14:48 - So

Flakony 50 ml różnią się czymś od tych 100 ml? Czy ogólnie była zmiana szaty graficznej? Mój flakonik z perfumeria quality ma kolor złoto metaliczny a napis honey aoud jest w czarnej obramówce , wygląda inaczej niż "pomarańczowy" na pierwszej stronie.

olicampbell

Forumowicz

Post05 grudnia 2016, 18:01 - Pn

Ja wyczuwam spore konotacje z Interlude Man. Nie tyle jeśli chodzi o składniki, co o sposób potraktowania słodkości. Nienarzucający, ale sugerujący. Nie znoszę ulepków pokroju Spicebomb czy Pi, a tutaj mamy coś w pełni noszalnego.
W HA i IM udało się osiągnąć efekt głębi i wielości elementów.
"The future doesn't belong to the faint-hearted, it belongs to the brave"

ale jedziesz!

Bardzo aktywny forumowicz

Post07 grudnia 2016, 23:03 - Śr

Southpaw napisał(a):Flakony 50 ml różnią się czymś od tych 100 ml? Czy ogólnie była zmiana szaty graficznej? Mój flakonik z perfumeria quality ma kolor złoto metaliczny a napis honey aoud jest w czarnej obramówce , wygląda inaczej niż "pomarańczowy" na pierwszej stronie.

Ta cała dwu-spółka arabów, działa mniej zrozumiale niż lokalny warzywniak, więc nie ma co próbować zrozumieć szat graficznych flakonów i różnych napisów na nich. Trzeba docenić, że w ogóle trzymają podobny kształt.

hrhrhr

Forumowicz

Post08 grudnia 2016, 11:14 - Cz

Obrazek
STRAGAN - flakony, odlewki i militry. nisza + mnstrm! / Lutens, Miyake, Rasasi, AdP, Byreo, Olympic Orchids, Penhaligon's, Caron, CdG, Ajmal, etc.

Kruszyn

Forumowicz

Post14 grudnia 2016, 17:47 - Śr

Ma ktoś dyszkę do odstąpienia ? ;) Może ktoś z wawy ? ( ale to już życzenie z dużą dozą szcześcia ;) ).
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)

albinguma

Forumowicz

Post11 stycznia 2017, 22:46 - Śr

Też wystawiłem 6 :) Mimo, że do unisexów podchodzę z pewnymi obawami, czy oby moim dziewczynom w domu nie będą bardziej pasowały ;) to ten zapach jest dla mnie prze...pyszny :) i nie czuję się w nim zniewieściale :D Bardzo mi podpasował, nie mówiąc, że parametry ma na mnie wyśmienite. Żonie się też bardzo podoba ale na mnie, ona używać go nie chce, może i dobrze, bo bym ją chciał zaraz schrupać jak miodowego pierniczka ;)

Lopez

Forumowicz

Post14 kwietnia 2017, 08:01 - Pt

Bardzo bardzo dobre pachnidlo, tylko wydaje mi sie ze bardziej przyda sie w chlodniejsze pory roku. A nie kojarzy wam sie troche z auomage jubilation men, ttlko idzie w strone kobieca.Mi to wlasnie przypomina. Chociaż to nie wada. Zonie bardzo sie podoba dobry unisex. Jeszcze bede pisal o nim po dluzszym uzywaniu. Moze kypie flache. Ma bardzo dobra cene

eduardo

Forumowicz

Post18 kwietnia 2017, 06:26 - Wt

Zamówiłem próbkę. Mam nadzieje, że te 2 ml wystarczą aby wyrobić sobie zdanie na ich temat.

Jester

Post18 kwietnia 2017, 11:16 - Wt

Lopez napisał(a):Bardzo bardzo dobre pachnidlo, tylko wydaje mi sie ze bardziej przyda sie w chlodniejsze pory roku. A nie kojarzy wam sie troche z auomage jubilation men, ttlko idzie w strone kobieca.Mi to wlasnie przypomina. Chociaż to nie wada. Zonie bardzo sie podoba dobry unisex. Jeszcze bede pisal o nim po dluzszym uzywaniu. Moze kypie flache. Ma bardzo dobra cene

Zdecydowanie na chłodniejsze miesiące, z Jubilacją nie kojarzy mi się w ogóle, tutaj czuję tylko ciężki oud i miód.
Nie podoba mi się i nie przypadł do gustu również mojej żonie. Relacja ceny i parametrów rzeczywiście bardzo dobra.

Lopez

Forumowicz

Post18 kwietnia 2017, 13:26 - Wt

A mojej sie podoba chciaz bardzo bylem zaskoczony bo nie lubiala takich aravskich klimatow a tu jednak. Mi takze kupie cgyba na jesien. Projekcja mega

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post20 kwietnia 2017, 11:30 - Cz

Lopez napisał(a):A mojej sie podoba chciaz bardzo bylem zaskoczony bo nie lubiala takich aravskich klimatow a tu jednak. Mi takze kupie cgyba na jesien. Projekcja mega

Chłopie weź przeglądnij to co Ty piszesz zanim klikniesz "wyślij" bo po pierwsze źle o tobie świadczy taka pisownia a po drugie ciężko się to czyta.

eduardo

Forumowicz

Post20 kwietnia 2017, 13:57 - Cz

Próbka dotarła. Intrygujący i ciekawy zapach, ale ..... na start za słodki dla mnie. Lekko mdli. Zobaczę jak się ułoży po jakimś czasie.

Jester

Post20 kwietnia 2017, 16:23 - Cz

... po czasie zdecydowanie zyskuje, moim zdaniem oczywiście ;)

eduardo

Forumowicz

Post20 kwietnia 2017, 16:56 - Cz

Ogólnie nuta głowy mówi już czy się spodoba czy nie. Mi nie przypadło do gustu. Na początku za słodkie i mdłe. Później na mojej skórze przerodziło się zapach palonego drewna. Także z Honey Aoud się nie polubimy. Podobnie z Black Aoud - żona określiła go jako zapach kostki do toalety :D

Borgia Pope

• Ostrzeżenia: 1

Post09 maja 2017, 21:08 - Wt

Moje odczucia względem Honey Aoud balansują pomiędzy skrajną niechęcią, a potrzebą kupna flaszki. Mnóstwo miodu i cynamonu, znakomita trwałość. Oud podobny do tego z otwarcia Dark Aoud, ale w znaaacznie mniejszej ilości majaczy sobie gdzieś w oddali. Wyczuwam też kwaśną, cytrusową nutę. Przyjemny to zapach, ale na dłuższą metę jednolity, męczący, bardzo syntetyczny i bardzo słodki. Te dwie ostatnie cechy sprawiły, że jednak go nie kupię. Odetchnąłem z ulgą.

supermariobros

Super Perfumaniak

Post19 lipca 2017, 13:42 - Śr

Jak dla mnie, Honey Aoud to ordynarny, słodki miód i niewiele więcej.
Z czasem czuć nieco więcej, ale na pierwszym planie od samego początku do końca miód.
Parametry tytanowe, zapach rzeczywiście jednolity, nie intryguje zmiennością na skórze, jest chamsko miodowy- tyle w temacie :twisted:
Bardzo go lubię, tylko żałuję, że tak mocno go reklamowałem w towarzystwie znajomych, teraz dwóch kumpli tym pachnie co chwilę!
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Jester

Post19 lipca 2017, 13:52 - Śr

supermariobros napisał(a):Jak dla mnie, Honey Aoud to ordynarny, słodki miód i niewiele więcej.
Z czasem czuć nieco więcej, ale na pierwszym planie od samego początku do końca miód.
Parametry tytanowe, zapach rzeczywiście jednolity, nie intryguje zmiennością na skórze, jest chamsko miodowy- tyle w temacie :twisted:

Po kilku testach dokładnie tak samo go odbieram, kilka ml., które mi zostały bez żalu sprezentowałem :)

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post19 lipca 2017, 23:49 - Śr

supermariobros napisał(a):, jest chamsko miodowy- tyle w temacie :twisted: !

Chamsko miodowy - zapamiętam :lol:
Artur

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post21 lipca 2017, 12:40 - Pt

Borgia Pope napisał(a):Moje odczucia względem Honey Aoud balansują pomiędzy skrajną niechęcią, a potrzebą kupna flaszki. Mnóstwo miodu i cynamonu, znakomita trwałość. Oud podobny do tego z otwarcia Dark Aoud, ale w znaaacznie mniejszej ilości majaczy sobie gdzieś w oddali. Wyczuwam też kwaśną, cytrusową nutę. Przyjemny to zapach, ale na dłuższą metę jednolity, męczący, bardzo syntetyczny i bardzo słodki. Te dwie ostatnie cechy sprawiły, że jednak go nie kupię. Odetchnąłem z ulgą.

Mam bardzo podobne odczucia, po dwóch globalnych użyciach puściłem odlewkę w świat, bo nie byłem w stanie go nosić na dłuższą metę.

Pomyśleć, że chciałem brać flaszkę w ciemno.. :lol: Parametry mocarne, kilkanaście godzin spokojnie.

Gustaw1

Aktywny forumowicz

Post21 lipca 2017, 13:51 - Pt

Ja tez nie dałem rady i buteleczka pójdzie w świat. Zapach na na swój sposob ciekawy. Nie wyczuwam w nim podanych składników. Nie mógłbym sie doszukać miodu itd. Raczej monolit, ale w swoim stylu. Gdzies czytałem, ze ciezko znaleźć dla niego zastosowanie. Wg mojej opinii mógłby sie sprawdzić jako zapach dyskotekowy/imprezowy.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex