Teraz jest 17 stycznia 2018, 15:49 - Śr

• Reklama

Montale - Honey Aoud

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Montale - Honey Aoud (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
4%
3 - Przeciętny
3
7%
4 - Dobry
6
13%
5 - Bardzo dobry
19
42%
6 - Genialny
15
33%

Liczba głosów : 45

• Autor
  • Wiadomość

netka

Re: Montale - Honey Aoud

Post07 stycznia 2018, 18:12 - N

No kurcze, kupiłam w "sprawdzonej" perfumerii, która była polecana, ma mnóstwo pozytywnych opinii. Nie zapłacilam groszy, tylko normalną cenę.

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post07 stycznia 2018, 18:29 - N

Sprawdzonej tzn gdzie? :P

lukesho

Moderator

Post07 stycznia 2018, 19:54 - N

Przecież pisała, czytaj dokładnie.

netka napisał(a):No i kupiłam dziada na parfumclub.

Perfumeria jest ok.

Jesteś pewna, że nie czuć? Zapytaj kogoś znajomego czy coś od Ciebie czuje, bo sama możesz się przyzwyczajać. Aplikuj tylko za uszy, żeby uniknąć zmęczenia nosa, to jednak mocny zapach. Spróbuj porównać z innym flakonem lub kup gdzieś próbkę 1-2 ml na testy.

A jak mimo tego będzie kiepsko z trwałością, to cóż, zapach nie współgra z Twoją skórą i tyle.

A co do tego:
Southpaw napisał(a):nie uwierzę w taką trwałość honey aoud. Kupiłaś podróbkę lub źle przechowywane pachnidło. Miałem flakon i śmiało mogę napisać że nigdy nie spotkałem się z tak trwałymi perfumami.

Jako nasz stały bywalec powinieneś wiedzieć, że nie na każdym zapach siedzi tak samo, prawda? ;) Na mnie np. Opium męski znika po 3 godzinach, i co z tego? Mam pisać, że nie wierzę w to, że inni czują go 12 godzin, bo na mnie tyle nie wytrwa? ;)

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post07 stycznia 2018, 21:24 - N

lukesho Masz rację, może po prostu skóra nie współgra z tymi perfumami + efekt przyzwyczajenia gdzie zapach jest wyczuwalny przez innych a nie przez użytkowniczkę (ja tak mam z aventusem). Faktycznie pospieszyłem się z osądem flakonu, niektóre perfumy po prostu nie lubią się z nami i koniec :P I vice versa. Przykładowo taki the one EDP na którego wszyscy narzekają siedzi na mnie ponad 10h przy solidnej projekcji. Po prostu te 3h HA mnie troche zszokowały biorąc pod uwagę to że chyba nikt jeszcze na jego trwałość nie narzekał.

supermariobros

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post08 stycznia 2018, 13:50 - Pn

Skóra, temperatura, ph, natłuszczenie, róża wiatrów, wilgotność, ciśnienie, wysokość nad poziomem morza, sraty taty. Ale, żeby Honey Aoud siedział na kimś cztery godziny i znikał bez śladu? :?
Są takie zapachy jak np. Honey Aoud, czy DHP lub Amouage Interlude itp. itd. że nie uwierzę nikomu, że znika z jego skóry po 2-4h (jak niektórzy piszą). Naprawdę, musiałbym doświadczyć tego empirycznie.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post09 stycznia 2018, 09:18 - Wt

supermariobros własnie miałem to samo napisać w odniesieniu do DHP że podobnie jak w przypadku HA też bym nie uwierzył gdyby ktoś napisał że siedzi na nim 3h. Ale może po prostu on na koleżance jest , tylko go nie wyczuwa. Ja aventusa nie czuje po 3h a po 10h dostałem za niego komplement i to taki "z odległości" :)

supermariobros

Super Perfumaniak

Post09 stycznia 2018, 09:34 - Wt

Owszem, są takie zapachy, które się fajnie "maskują" z naszym naturalnym zapachem, ale nie powiedziałbym, że HO jest takim zapachem. Jest bardziej krzykliwy i nawet przyprawiający o ból głowy w większych ilościach, słodki do granic możliwości i duszący w wyższych temperaturach, nie zmienia to jednak faktu, że jest świetny!
Foliowy Ranger

Jester

Bardzo aktywny forumowicz

Post09 stycznia 2018, 10:40 - Wt

U mnie ma wraz z kilkoma innymi, również w.w. zapachami wydzieloną przestrzeń, która ma w tytule "uważać z aplikacją" :)

supermariobros

Super Perfumaniak

Post09 stycznia 2018, 10:48 - Wt

Mam kolegę, któremu poleciłem Miodka i który nie zna pojęcia "umiarkowana aplikacja".
Trochę przez to mi zbrzydł i nie pamiętam kiedy go ostatnio używałem.
Foliowy Ranger

exitcosmo

Post09 stycznia 2018, 22:02 - Wt

Mój pierwszy Montale okazał się strzałem w dziesiątkę. Ciepły zapach ulatujący z mojej szyi godzinami :)

Marrr

Forumowicz

Post12 stycznia 2018, 18:53 - Pt

Nie moja bajka. Testowałem z próbki otrzymanej jako gratis u Missalów. Drażniąco-chemiczny i głośny początek. Osoby sensytywne mogą mieć ciągłe wrażenie, że chce im się kichać. Przeciętny.

boogiewoogie

Post16 stycznia 2018, 13:55 - Wt

Dla mnie bomba! To pierwsze perfumy niszowe, które trafiły do mojej kolekcji - było to około 2 lata temu, a robią na mnie (i otoczeniu) nadal piorunujące wrażenie:) Zapach w odbiorze jest dosyć słodki, ale ciekawie podbija go oud. Do tego legendarna projekcja i trwałość... ciężko go zmyć;)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex