Teraz jest 28 marca 2017, 01:26 - Wt

• Reklama
perfumeria euforia

Montale - Honey Aoud

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Montale - Honey Aoud (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
5%
3 - Przeciętny
1
5%
4 - Dobry
2
9%
5 - Bardzo dobry
9
41%
6 - Genialny
9
41%

Liczba głosów : 22

• Autor
  • Wiadomość

Southpaw

Forumowicz

Re: Montale - Honey Aoud

Post03 grudnia 2016, 14:48 - So

Flakony 50 ml różnią się czymś od tych 100 ml? Czy ogólnie była zmiana szaty graficznej? Mój flakonik z perfumeria quality ma kolor złoto metaliczny a napis honey aoud jest w czarnej obramówce , wygląda inaczej niż "pomarańczowy" na pierwszej stronie.

olicampbell

Forumowicz

Post05 grudnia 2016, 18:01 - Pn

Ja wyczuwam spore konotacje z Interlude Man. Nie tyle jeśli chodzi o składniki, co o sposób potraktowania słodkości. Nienarzucający, ale sugerujący. Nie znoszę ulepków pokroju Spicebomb czy Pi, a tutaj mamy coś w pełni noszalnego.
W HA i IM udało się osiągnąć efekt głębi i wielości elementów.
"The future doesn't belong to the faint-hearted, it belongs to the brave"

ale jedziesz!

Bardzo aktywny forumowicz

Post07 grudnia 2016, 23:03 - Śr

Southpaw napisał(a):Flakony 50 ml różnią się czymś od tych 100 ml? Czy ogólnie była zmiana szaty graficznej? Mój flakonik z perfumeria quality ma kolor złoto metaliczny a napis honey aoud jest w czarnej obramówce , wygląda inaczej niż "pomarańczowy" na pierwszej stronie.

Ta cała dwu-spółka arabów, działa mniej zrozumiale niż lokalny warzywniak, więc nie ma co próbować zrozumieć szat graficznych flakonów i różnych napisów na nich. Trzeba docenić, że w ogóle trzymają podobny kształt.

hrhrhr

Forumowicz

Post08 grudnia 2016, 11:14 - Cz

Obrazek
STRAGAN - flakony (loewe 7, rodriguez blue noir, mugler pure tonka, lutens chergui, encre noire, rasasi), odlewki i militry. nisza + mnstrm!

Kruszyn

Forumowicz

Post14 grudnia 2016, 17:47 - Śr

Ma ktoś dyszkę do odstąpienia ? ;) Może ktoś z wawy ? ( ale to już życzenie z dużą dozą szcześcia ;) ).
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)

albinguma

Forumowicz

Post11 stycznia 2017, 22:46 - Śr

Też wystawiłem 6 :) Mimo, że do unisexów podchodzę z pewnymi obawami, czy oby moim dziewczynom w domu nie będą bardziej pasowały ;) to ten zapach jest dla mnie prze...pyszny :) i nie czuję się w nim zniewieściale :D Bardzo mi podpasował, nie mówiąc, że parametry ma na mnie wyśmienite. Żonie się też bardzo podoba ale na mnie, ona używać go nie chce, może i dobrze, bo bym ją chciał zaraz schrupać jak miodowego pierniczka ;)
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy unisex