Teraz jest 17 listopada 2018, 01:05 - So

• Reklama

Nishane - Suede et Safran

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Nishane - Suede et Safran (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
20%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
40%
6 - Genialny
2
40%

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Artplum

Mega Perfumaniak

Re: Nishane - Suede et Safran

Post21 stycznia 2018, 00:27 - N

A ja, jednakowoż, się czepię - jak ludziska kupują, to znaczy, że był potrzebny :lol:
To tak na rozluźnienie ;)
Artur

tornado

Aktywny forumowicz

Post01 lutego 2018, 19:08 - Cz

Trochę poużytkowałem "Zamsz i Szafran", wiec jest okazja do podzielenia się kolejnymi spostrzeżeniami.

Po pierwsze, jestem absolutnie urzeczony tą wersją "skóry na słodko". W żaden sposób nie przeszkadzam mi fakt, iż "to już było", bo NISHANE wykonało kawał świetnej roboty.

Po drugie, w użytkowaniu kompozycji doskonale znanej i najbardziej rozpowszechnionej za sprawą duetu Ford & Rasasi, zawsze przeszkadzał mi nadmiar. Za dużo, za głośno, a po kilku godzinach po prostu za męcząco. Ten, jak dla mnie, mankament NISHANE perfekcyjnie wyeliminowało. Projekcja nie zabija much w locie, choć perfumy długo "siedzą" na skórze. Co i rusz delikatnie, subtelnie o sobie przypominają. Jest w tym wielkie wyczucie i po prostu klasa. Przy nich For jawi się niczym nachalny, ostentacyjny jegomość.

Po trzecie, wycięcie malin i wrzucenie akordu szafranowego to świetne posunięcie. Kompozycja nie jest przesłodzona, lecz bardziej wytrawna.

Po czwarte, naturalność to słowo klucz! W Ford'zie i Rasasi jednak akcent chemiczny da się wyczuć. Tutaj wszystko wybrzmiewa w sposób jak najbardziej naturalny.

Po piąte, lekkość, przestrzenność kompozycji. Dzięki temu perfumy mają szerokie spektrum zastosowania.

Dla mnie NISHANE zrobiło świetne perfumy, oferujące klasę, elegancję i wysoką jakość.

A że kompozycyjnie to już było? Może i tak, ale jak można to zrobić lepiej, to co w tym złego?

kudzior

Ultra Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 3

tornado

Aktywny forumowicz

Post13 lutego 2018, 22:14 - Wt

Kompletnie nie znam tego zapachu. Tak więc nie mogę się odnieść.
Jak parametry?
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex