Teraz jest 20 stycznia 2017, 12:53 - Pt

BeauFort London - Coeur De Noir

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena BeauFort London - Coeur De Noir (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
100%

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Aktywny forumowicz

BeauFort London - Coeur De Noir

Post11 stycznia 2017, 21:18 - Śr

Coeur De Noir marki BeauFort London to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Coeur De Noir został wydany w 2015 roku.
Nutami głowy są rum, imbir i atrament;
nutami serca są skóra i wanilia;
nutami bazy są cedr, tytoń i brzoza.

Obrazek

Coeur De Noir jest moją nagrodą za to, że nie poddałem się po traumie związanej z Vi et Armis i nie odpuściłem dalszych testów BeauFort. :)
I choć w otwarciu czuć tu przez chwilę odrobinę wędzonki charakterytycznej dla Vi et Armis to na szczęście znika ona szybko. Pozostaje za to fantastycznie wpleciona w zapach skóra. Najpierw smolista i trochę popielata (przypominająca lekko Myths), później lekko słodka, a w bazie z tytoniowo-drzewnym tłem.
Doskonała jakość składników, bardzo dobre parametry, naprawdę nie mam się tu w do czego przyczepić.
Jedne z najlepszych skórzanych perfum jakie miałem okazję poznać. Żałuję, że tak dużo rozlałem w rozbiórce. :)
W pełni zasłużona "6tka".

adasdadas

Forumowicz

Re: BeauFort London - Coeur De Noir

Post11 stycznia 2017, 21:54 - Śr

Zazdroszczę, że wędzonka szybko na tobie znikła, na mnie pachniał jak sos barbecue... od początku do końca... kilkanaście godzin.
KLIK - poszukuję próbek perfum z półki "Perfumes I Want" (od DHP, tych przed nim nie bierzcie pod uwagę)

SPRZEDAM

kyloe

Aktywny forumowicz

Post11 stycznia 2017, 22:08 - Śr

Przepiękna, przepalona, dymna skóra. Zapach jedyny w swoim rodzaju. Mi trochę ucieka ta nuta atramentowa, która ma być wyróżnikiem tej kompozycji, natomiast dość istotnie daje się odczuć akord popiołu ( skojarzenia z Myths jak najbardziej na miejscu ). Wędzonka w otwarciu bardzo charakterystyczna, ale nie trwa długo. Całość jest lekko przełamana słodyczą, która uaktywnia się mocniej w bazie. W mojej ocenie zapach jest świetny i bardzo noszalny. Parametry również bardzo dobre

M_Michal

Forumowicz

Post12 stycznia 2017, 12:15 - Cz

Potwierdzam obecność wędzonki na początku. Później to głównie dym, ognisko i te sprawy. Po 2-3 godzinach coś tam się dzieje, ale i tak dym i ognisko. Jakość obu bardzo dobra. :lol: Większą ilość składników uświadczyłem na bloterze niż na skórze. Wtedy po 2 dniach faktycznie pojawia się tytoń i skóra. Nie jestem tego typu perfum, więc nie docenię kompozycji. Ale jednak jak ktoś poszukuje dymnego zapachu, to jest to jak najbardziej słuszny kierunek.

Greg

Forumowicz

Post18 stycznia 2017, 19:58 - Śr

Mroczne to serce, oj bardzo mroczne... Niestety na mnie też wędzonka na początku trwa dość długo, a początek Coeur jest gęsty, duszący i trudny do przebrnięcia - co dla mnie jest o tyle dziwne, że lubię dymne zapachy. Ten sprawia mi problemy - dopiero po 2-3 godzinach mam wrażenie, że zapach łapie oddech i zyskuje jakąkolwiek przestrzeń w której pojawia się ciekawie podana skóra. Jakość samego zapachu i parametry bardzo dobre. Dla wszystkich wielbicieli skóry i trudnych i dymnych klimatów zapach bez wątpienia warty uwagi i poznania. Ja spróbuję się z nim jeszcze zaprzyjaźnić, może tylko początek znajomości jest trudny....

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex