Teraz jest 18 listopada 2018, 23:41 - N

• Reklama

Moje pierwsze perfumy

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Plicha

Forumowicz

Re: Moje pierwsze perfumy

Post07 grudnia 2017, 13:38 - Cz

HUGO BOSS Hugo Man - brat nie chciał i podarował czym chyba zrobił mi krzywdę ;)
Yves Rocher - Nature Pour Homme - piękny, orzeźwiający, cytrusowo-leśny, iglasty zapach. Z chęcią bym go wciaż ponosił gdyby był jeszcze dostępny.
Mexx Pure Life - dla mnie mistrz, wycofany kilka lat temu, ile on nazgarniał komplementów to nie zliczę.

Wszystkimi zostałem obdarowany za młodu, ale Mexxa używałem namiętnie przez wiele lat aż przestał być dostępny.
"Pachniała frezją i morelą. I czymś jeszcze. Może mandarynką. Może wetiwerią."

Irish

Post07 grudnia 2017, 16:09 - Cz

Pierwszym zapachem za małolata była czerwona Lacosta. Później czasy studiów to Acqua di Gio. A teraz kilka flakonów i kilkanaście dekantów :D

chaber108

Forumowicz

Moje pierwsze perfumy

Post07 grudnia 2017, 18:21 - Cz

Pierwsze porządne jakie pamiętam to Kenzo Pour Homme. Ale się jarałem jak mi mama kupiła, a szczyl byłem straszny wtedy...

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Firaga

Post16 grudnia 2017, 23:02 - So

Pierwsze w ogóle to wycofane już Icy Burst od Adidasa. Dostałam w prezencie gdy miałam jakieś 12 lat. Zapach bardzo mi się podobał, ale trwałością to to nie grzeszyło. Natomiast pierwsze samodzielnie kupione to woda toaletowa Missy - Green Tea. Zapach pierwszych randek, pierwszych koncertów i pierwszych nielegalnie wypitych piw. Ach, to były czasy.

Patryk33

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post18 grudnia 2017, 14:31 - Pn

Na początku to były różnego rodzaju Pumy, Mexy itp..Potem przyszedł czas na pierwsze perfumy z "wyższej półki" były to Azzaro Chrome :D i ta miłość trwała ładnych kilka lat. Następnie pozycję Signature Scent zajęły Kenzo Pour Homme. Później zacząłem czytać forum..
A tak naprawdę pierwsze przywiózł mi wujek z Niemiec, kiedy miałem 12-13lat i była to podróbka Adidasa Active Bodies o tajemniczej nazwie "Top Secret" :D Dawno to było, ale pamiętam, że móc miały większą niż obecne oryginały AB.

Marx

Forumowicz

Post18 grudnia 2017, 18:36 - Pn

1 Million. Tak mi się spodobał, że po wykończeniu 50tki kupiłem od razu 200 ml, bo byłem pewny, że to miłość do końca życia, jednak jak życie pokazało, nie dobrnąłem nawet do połowy nowej flaszki a miłość się skończyła.

vaszczuk

Post12 stycznia 2018, 22:30 - Pt

Jeśli mnie pamięć nie myli to najpierw był Rap! Ten z plastikową czapeczką! :lol: A tak bardziej serio, czyli coś co można by pod perfumy podciągnąć, to byłby to Bruno Banani Pure Man i premierowy Armani Code..ehh...

adamku111

Post13 stycznia 2018, 09:25 - So

Moje pierwsze perfumy to chyba Nightflight, byl tez XS, Goodlife i moj ulubiony What about Adam. W wiekszosci zakupione w perfumerii "Nivea" (Ktos z Zabrza pamieta ten przybytek?) :) Echh lezka sie zakrecila. :D

slawekwch

Forumowicz

Post13 stycznia 2018, 18:16 - So

Pierwszy zapach, który sobie sam kupiłem to był adidas active bodies i było to jakieś kilkanaście lat temu za czasów gimnazjum. Później raczej korzystałem z tego co dostawałem na prezenty, ale były to głównie jakieś deodoranty, mexy itp. Później gdy trochę bardziej świadomie wróciłem do świata zapachów to kupiłem Zirh Ikona (wtedy z jakiegoś powodu był raczej hejtowany, teraz widzę, że ludzie poszukują starych batchy) i Hugo Bossa Energise. Bossa nadal często dokupuję, mam do niego spory sentyment :)
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.

Grzesio1990

Forumowicz

Post20 stycznia 2018, 14:51 - So

Pierwszy zapach z wyższej polki dostałem od ojca jak miałem 14 lat, był to jak pamiętam na tamten czas ""smierdziel" body kouros YSL z biegiem czasu gusta się zmieniają.

jaczylibodzio

Post20 stycznia 2018, 15:16 - So

Davidoff Cool Water i Joop Homme flaszeczki po 5ml ;) Cool Watera "pełnowymiarowego" dostałem w latach 90tych, ale najmilej wspominam później kupiony za własne pieniądze... zapach Puma. Długa / wysoka przezroczysta buteleczka, czarny korek, chyba biała etykieta z czarnym albo czerwonym logo. Nie jestem w stanie dokładnie przypomnieć sobie zapachu (po za tym że był świetny), ale pamiętam że miało to niezłą trwałość. Z resztą, Davidoff też wtedy pachniał zupełnie inaczej...

PachnącyMariusz

Forumowicz

Post27 marca 2018, 13:41 - Wt

Joop! Homme ale sprzedałem od razu bo mi się nie podobały. Zakup w ciemno.

Wakazashi1981

Forumowicz

Post27 marca 2018, 15:43 - Wt

Bruno Banani- Magic Men.

Rochinho

Post29 marca 2018, 13:47 - Cz

Lolita Lempicka Au Masculin

pe3lwroc

Forumowicz

Post16 kwietnia 2018, 21:51 - Pn

Zaczynalem od playboyów , adidasów , Pum i mojego dawnego signature’a Avon Full Speed .. :roll: :lol: Pierwsze „normalne „ perfumy to CK One 200ml ,otrzymane od dziewczyny na urodziny ,ale to był piękny dzien :oops: chyba kupię je niebawem ponownie ,przywołują we mnie miłe wspomnienia :)

sulek

Forumowicz

Moje pierwsze perfumy

Post17 kwietnia 2018, 05:51 - Wt

Moje pierwsze... YSL l'homme kupione w oczekiwaniu na samolot :) Kupione wraz z Emporio Remix. Było to gdzieś w okolicy 2006 roku i oba zapachy były obłędne.
Ostatnio postanowiłem sobie przypomnieć l'homme. I był to błąd. Trzeba było zostawić w głowie obraz zapachu idealnego.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Brazzi

Forumowicz

Post17 kwietnia 2018, 07:41 - Wt

Hugo Boss Soul, zakupiony na lotnisku, zaraz po jego premierze (ale do tego doszedłem porównując daty dopiero teraz). Kolejny flakon zakupiony znacznie później i już zupełnie inne parametry użytkowe. Pozostał jeszcze ml z pierwszej butli dla porównania.

Immortal

Forumowicz

Post18 kwietnia 2018, 13:07 - Śr

Yves saint laurent L'homme w liceum 2008 rok :D były świetne, 100ml zeszło w niecały rok :P Dziewczynom podobał się :) teraz ostanio udało mi się dorwać starą wersję :):) połowę flachy od From69 :)

Madristas

Forumowicz

Post18 kwietnia 2018, 22:06 - Śr

Pierwszym zapachem, który regularnie używałem jakoś w okolicach wczesnego liceum była podróbka Fahrenheita, wspominam go lepiej niż obecnie oryginalną wersję. Później przez kilka lat nie używałem niczego, aż do odnalezienia tego forum, po którym zacząłem od Chanel de Bleu, Terre d'Hermes i Burberry London For Men.
Mój stragan - viewtopic.php?f=52&t=23276
Zapraszam :)

Prado1

Post19 kwietnia 2018, 04:02 - Cz

Pierwszymi moimi perfumami były Calvin Klein Euphoria Men. To było coś ! ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do O perfumach ogólnie