Teraz jest 18 lipca 2018, 20:56 - Śr

• Reklama

Najbardziej "przereklamowane" perfumy w społeczności

Ogólne rozmowy o świecie perfum.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

BlackBomb

Forumowicz

Re: Najbardziej

Post01 czerwca 2017, 06:52 - Cz

disaster3 napisał(a):Kto to do ch**** jest ten Jeremy, gdzie jakiś wątek czytam tam trafiam na jakiegoś Jeremiego. Nie znam człowieka ale widzę, ze robi większa furorę niż batche Aventusa :lol: :lol: :lol:

Ps. Będę się trzymał od patałacha z daleka bo straszny ma wpływ na Was :mrgreen:

Gość z youtube, wpisz jeremy fragrance powinno wyjść. W odróżnieniu od pozostałych kanałów recenzujących perfumy on w którymś filmiku powiedział że jego kanał poświęcony jest zapachom podobającym się kobietom (tylko i wyłącznie). Robi się na tyle popularny, że nie wiadomo czy to ciągle szczere rady czy reklamy.

SuperAIDS

Forumowicz

Post01 czerwca 2017, 06:53 - Cz

Jak dla mnie Dior Sauvage - kompletnie nie wiadomo z czego ten zachwyt, zapach sam w sobie nie jest zły, taki oto średniak.

Offtop
disaster3 napisał(a):Kto to do ch**** jest ten Jeremy...

Dobre pytanie :D nie oglądam tvn ani tvp wiec nie znam pewnie gra w jakiejś operze mydlanej jak wielu obecnych celebrytów :D
Ghost don't exist and there's nothing to be afraid of. Except SuperAIDS!

Artplum

Mega Perfumaniak

Post01 czerwca 2017, 06:59 - Cz

disaster3 napisał(a):Kto to do ch**** jest ten Jeremy, gdzie jakiś wątek czytam tam trafiam na jakiegoś Jeremiego. Nie znam człowieka ale widzę, ze robi większa furorę niż batche Aventusa :lol: :lol: :lol:

Ps. Będę się trzymał od patałacha z daleka bo straszny ma wpływ na Was :mrgreen:

Nie wiesz, kto to jest Jeremy? Przecież to YOUTUBER! Wstydź się ;)
A wracając do tematu, to na Forum najbardziej przereklamowany jest Aventus (cudne są te historie o komplementach i doktoraty z baczy :P , potem GPH I, Platynowy, TV Forda i DHI. Zastanawiałem się jeszcze nad Kourosem i Fahrenheitem , ale im się należy za wysluge lat ;)
Artur

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post01 czerwca 2017, 07:09 - Cz

disaster3 napisał(a):Kto to do ch**** jest ten Jeremy

Nie chcesz wiedzieć :lol: podziwiam tych, którzy dają radę oglądać jego filmiki, kilka próbowałam i żadnego nie obejrzałam do końca :)

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Re: Najbardziej "przereklamowane" perfumy w społeczności

Post01 czerwca 2017, 07:17 - Cz

Jeremy ma zazwyczaj pomoc w filmikach, Panowie :mrgreen:

kyloe

Bardzo aktywny forumowicz

Post01 czerwca 2017, 07:35 - Cz

Jeremi, który ma TYLKO PEŁNE FLAKONY :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: TYLKO PEŁNE FLAKONY, nie jakieś tam dekanciki :mrgreen: :mrgreen:

Ogólnie ten Jeremi to niezły burak :lol:
Ostatnio edytowano 01 czerwca 2017, 09:13 - Cz przez kyloe, łącznie edytowano 1 raz

disaster3

Super Perfumaniak

Post01 czerwca 2017, 09:10 - Cz

ej przepraszam, że go nie znam :oops:

Ale jak on daje rady i poleca przez Internety perfumy, które podobają się "kobietą" to co innego :lol:

wystarczy, że przeczytałem kilka Waszych informacji na temat tego człowieka i wiem, że nadal nie chcę go poznać :D

W swoim perfumiarskim życiu :P, obejrzałem chyba ze 2 może 3 filmiki, tylko, że były to filmiki na ktorych było pokazane jak odróżnić fake od oryginału.

@Grzesiu, jeszcze wisi mi jeden filmik, który podesłałeś odnośnie DHS2008, obiecuję że się zmobilizuję i go obejrzę ;)
Sprzedam
Korek od Loewe Solo Loewe Platinum 100ml chętnie kupię!!

Lucjan

Moderator

Post01 czerwca 2017, 09:17 - Cz

grzegorz01 napisał(a):Jeremy ma zazwyczaj pomoc w filmikach, Panowie :mrgreen:

Ja kiedyś widziałem filmiki , gdzie występował Ron Jeremy :lol: :lol: :lol: , ale to nie on , ale jego maczuga grała pierwszoplanową rolę :lol: :lol: :lol: :lol:

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post01 czerwca 2017, 09:20 - Cz

disaster3 napisał(a):ej przepraszam, że go nie znam :oops:
Ale jak on daje rady i poleca przez Internety perfumy, które podobają się "kobietą" to co innego :lol:
wystarczy, że przeczytałem kilka Waszych informacji na temat tego człowieka i wiem, że nadal nie chcę go poznać :D
W swoim perfumiarskim życiu :P, obejrzałem chyba ze 2 może 3 filmiki, tylko, że były to filmiki na ktorych było pokazane jak odróżnić fake od oryginału.
@Grzesiu, jeszcze wisi mi jeden filmik, który podesłałeś odnośnie DHS2008, obiecuję że się zmobilizuję i go obejrzę ;)

to jest Jego priorytet :D
DHS08 nie trzeba oglądać, w jednym zdaniu chodziło o to że to "jeden z najlepszych zapachów cytrusowych jakie w życiu wąchałem"
Specjalnie dla Ciebie jeden z Twoich ulubionych zapachów zrecenzowany przez Jeremyego https://www.youtube.com/watch?v=TL-d3rox2fk
a tu jeden z jego zestawień https://www.youtube.com/watch?v=dFDoqwrczOY pomijając wartość meytoryczą, całkiem przyjemnie się ogląda ;)

Pilsner

Forumowicz

Post01 czerwca 2017, 12:29 - Cz

Artplum napisał(a):Zastanawiałem się jeszcze nad Kourosem i Fahrenheitem , ale im się należy za wysluge lat ;)

Znaj proporcjum Mocium Panie. Fahrenheit przereklamowany ? Perfumy sprzedają się jak złoto od 29 lat, a od jakichś 15 lat nie natknąłem się na jakąkolwiek reklamę Fahrenheita.

Wracając do dandysów typu Jeremy, właśnie mój największy zarzut nie jest taki, że kieruje się on tym co podoba się dziewczynom, ale to, że przy tym kompletnie zapomina o klasykach jak Fahrenheit, Dior Homme, Terre itp. Tym niemniej dwa najbardziej promowane przez niego zapachy czyli Sauvage i Aqva Amara to największe porażki w moim życiu.

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post02 czerwca 2017, 16:43 - Pt

Chciałbym jeszcze dodać ADG Profumo. To co się dzieję teraz na kanałach youtuberów na temat tego zapachu to jakiś szał pał... :? Wszyscy się nim podniecają że to bogata , dymna wersja klasyka , świetny ss, najlepszy zbieracz komplementów , etc etc. Nie wiem skąd taki hype na zapach ze wszystkich stron dosłownie w ciągu tygodnia (tym bardziej że nie jest to nowość).

maruz

Bardzo aktywny forumowicz

Post03 czerwca 2017, 10:18 - So

Bo to dobre pachnidło, z lepszymi parametrami niż rozwodniony klasyk. Acqua di Gio to waga piórkowa względem Profumo.

Wracając do tematu - Green irish tweed mnie nie powala, a wyniesiony jest nad piedestały.

9452130

Forumowicz

Post07 czerwca 2017, 16:55 - Śr

Jeśli chodzi o społeczność forumową to chyba aventus bije wszytsko na głowę. Bardzo fajny, dobre parametry ale powoli robi się z tego drugi invictus.
Co do CK one to raczej był szał kilka lat temu u nas. Teraz już nie czuć go tak często.

lektor1993

Forumowicz

Post12 czerwca 2017, 21:33 - Pn

Możecie wszyscy pluć mi pod buty, ale nigdy nie miałem w swojej przygodzie z zapachami takiego pachnidła, które skosiło tyle komplementów co Aventus - i to zupełnie spontaniczne! (nie podliczam tych od mamy bo dla niej to wszystko ładnie pachnie...)

Co do przereklamowanych??

Bleu de Chanel - cena z d**y za miks cytrusów z dymkiem
Aqua Di Gio - beznadziejna trwałość i fakt że jest "najlepiej sprzedającym się męskim zapachem w historii" świadczą tylko na jego niekorzyść. Za 1/3 ceny wole o wiele lepszego kompozycyjnie Perry Ellis 360 Red - mimo że butelka przypomina... dildo

Artplum

Mega Perfumaniak

Post12 czerwca 2017, 22:20 - Pn

Perry lepszy od AdG? Nie żartuj. Na początku nawet wydawał mi się całkiem niezły, ale szybko mnie zmęczyl sztucznoscią. To po prostu tani zamiennik i to czuć. To tak BTW, choć też go można uznać za przereklamowany
Artur

lektor1993

Forumowicz

Post12 czerwca 2017, 22:49 - Pn

Kompozycyjnie - tak. Jakościowo - niekoniecznie.

W moim mniemaniu "przereklamowany" oznacza to samo co "przeceniony". Ile razy już widziałeś kombinację nuty morskie + cytryna?? Motyw przekładany wielokrotnie, pojawia się nawet w kostkach do kibla. Byłoby ok, jakby Chanel wypuściło Bleu w bardziej atrakcyjnej cenie, natomiast prawda jest taka że puszczając coś tak oklepanego za ponad 300zł jest grubą przesadą.

Artplum

Mega Perfumaniak

Post12 czerwca 2017, 23:34 - Pn

Jakość tego Perry jest kiepskawa. Nie mylmy jakości z parametrami, które akurat ma niezłe.
Natomiast Bleu jak najbardziej przewartosciowany, ale akurat na Forum to chyba więcej kopów zbiera, niż peanow pochwalnych
Artur

selfcontrolispasse

Post22 listopada 2017, 11:12 - Śr

podejrzewam, że będzie lincz ale dla mnie w kategorii najbardziej przereklamowanych albo "overhype'owanych" perfum bezapelacyjny prym wiedzie Creed Aventus. generalnie cała marka Creed, którą uważam, za bardzo komercyjną z wyłączeniem świetnej jakości składników. za cenę jednego flakonu Creeda można kupić około 3-4 świetnych, niszowych i ciekawszych zapachów.

drEvil

Forumowicz

Post23 listopada 2017, 01:03 - Cz

Kouros.

Opisywany jako krzyżówka wyziewów dworcowego szaletu w zapadłej dziurze z opryskiem na stonkę. Gaz bojowy z trupią czachą na atomizerze. A tymczasem to po prostu bardzo dobre perfumy.
troll
Deutsche&Kabana, Japador, Boos, Versage

hrhrhr

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post23 listopada 2017, 03:10 - Cz

zdecydowanie aventus i wszystkie klony razem wzięte.
STRAGAN - flakony, odlewki i militry. nisza + mnstrm!
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do O perfumach ogólnie