Teraz jest 18 grudnia 2017, 21:25 - Pn

• Reklama

Dior Homme Sport 2017

Nowości i zapowiedzi perfum sieciowych i niszowych
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

jash

Forumowicz

Re: Dior Homme Sport 2017

Post22 lutego 2017, 19:08 - Śr

Ludzie, model biznesowy sefory nie polega na tym, by punktować u perfumoholików, tylko sprzedać jak najwięcej towaru. Na tym zarabiają i nie będą szkolić konsultantek z niczego, co im nie zwiększy przychodów.

:-)

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post22 lutego 2017, 19:12 - Śr

nikt nie kaze tym Pania punktowac,ale cos nie cos powinny wiedziec ale to juz inny temat.a myslisz ze Dior nie jest marka dobrze sprzedajaca sie??i nie przynosi przychodow??no ja Cie prosze...a taki sauvage?? :P wiec podstawowe informacje powinny miec!!!!niektore dziewczyny naprawde wiedza co w trawie piszczy i osobiscie bardzo lubie z nimi porozmawiac :P ale sa to wyjatki oczywiscie :P

Lucjan

Moderator

Post22 lutego 2017, 19:29 - Śr

Jak chcę konkretnych informacji dotyczących konkretnych produktów to idę do konkretnej osoby a za taką w imię domniemanej uczciwości i kompetencji powinienem uważać osobę , która w perfumerii pracuje i bierze za to mniej lub bardziej godziwe pieniądze , czyż nie tak :?:

soven94

Forumowicz

Post22 lutego 2017, 20:43 - Śr

Wczoraj konsultant w Douglas w Bonarce w Krakowie powiedział że zapach jest lżejszy, idzie bardziej w stronę Dior Homme Cologne, jest bardziej mydełkowo-cytrusowy a nie ma już irysowych konotacji. Podobno się z nim zapoznał na szkoleniu. Według tego co mówił to DHs 2017 powinien być w marcu w perfumeriach :)
" jakaż to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia..."

Straganik: viewtopic.php?f=52&t=15975

http://www.fragrantica.com/member/1022497/#

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post22 lutego 2017, 21:13 - Śr

Nie pamiętam żeby jakaś premiera tak zeelektryzowala forum. Ciekawe skąd to się bierze przecież DHS nie jest ani 2 ani nawet 3 najlepszym/najpopularniejszym zapachem w serii Homme, już nie mówiąc o samym Diorze...
Czyżby to Sauvage tak rozbudził nadzieję?
Ciekawa sprawa ;)

"Mydlany DHC2013 z lepszymi parametrami", dla mnie bomba, biorę w ciemno!

rudy11114

Bardzo aktywny forumowicz

Post22 lutego 2017, 22:42 - Śr

W przyszłym tygodniu będę miał minimini odleweczkę na teścik. Zobaczymy co to warte :twisted:
viewtopic.php?f=52&t=18167 SPRZEDAM/ZAMIENIĘ
viewtopic.php?f=36&t=12931 KUPIĘ/ZAMIENIĘ

Jarek

Forumowicz

Post23 lutego 2017, 09:37 - Cz

na youtube jest już recenzja https://www.youtube.com/watch?v=EgnxIFtsKk4

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post23 lutego 2017, 14:30 - Cz

Rudy mow tu juz :lol: skad bierzesz odlewke?? :P

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post23 lutego 2017, 14:32 - Cz

W przyszłym tygodniu to już powinien wszędzie być :mrgreen:

Maark

Post23 lutego 2017, 14:43 - Cz

Miałem robić zapas 2012, na wypadek gdyby nowy był słaby, ale po tej optymistycznej recenzji z YT chyba nie będzie takiej potrzeby. Po ile będzie latać, ktoś wie już? ;)

Ofis

Post23 lutego 2017, 15:22 - Cz

jash napisał(a):Ludzie, model biznesowy sefory nie polega na tym, by punktować u perfumoholików, tylko sprzedać jak najwięcej towaru. Na tym zarabiają i nie będą szkolić konsultantek z niczego, co im nie zwiększy przychodów.

:-)

Oczywiście.
Ostatnio jakaś pomocna się przyczepiła i żeby jej dać zadania poprosiłem o coś podobnego do Terre Hermes. A ona mi podaje L'eau Issey. :? Mówię że w życiu bym nie skojarzył, na co ona że tak na prawdę do Terre do nie ma podobnych zapachów ... ... ...
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

jash

Forumowicz

Post23 lutego 2017, 15:35 - Cz

No i o to bym właśnie miał pretensje, bo z punktu widzenia zarabiania kasy dla pracodawcy, powinna podsunąć pod nos klientowi to, co chce ewentualnie kupić.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post23 lutego 2017, 15:55 - Cz

A nie podsuwa? Może wychodza z założenia że 8/10 klientów wcisna Invictusa, AdG czy Terre a wyrobiony klient sam sobie poradzi albo pójdzie np. do Q.

blackcat

Aktywny forumowicz

Post23 lutego 2017, 18:39 - Cz

grzegorz01 napisał(a):A nie podsuwa? Może wychodza z założenia że 8/10 klientów wcisna Invictusa, AdG czy Terre a wyrobiony klient sam sobie poradzi albo pójdzie np. do Q.

Nigdy nie spotkałem się z próbą wciśnięcia Terre. Myślę, że niewiele było takich przypadków w dziejach S i D.

Cookie13

Mega Perfumaniak

Post23 lutego 2017, 18:46 - Cz

blackcat napisał(a):
grzegorz01 napisał(a):A nie podsuwa? Może wychodza z założenia że 8/10 klientów wcisna Invictusa, AdG czy Terre a wyrobiony klient sam sobie poradzi albo pójdzie np. do Q.

Nigdy nie spotkałem się z próbą wciśnięcia Terre. Myślę, że niewiele było takich przypadków w dziejach S i D.

Mam identyczne doświadczenia. Zawsze chcą mnie " olśnić " tym, co akurat jest na topie, lub tym, co polecać muszą, bo taki jest prikaz z góry ( niekiedy jedno z drugim się zazębia ).

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post23 lutego 2017, 18:54 - Cz

Nie spotkaliście się powiadacie? Nie zdarza się na pewno zatem. Z całą pewnością nie ma taki przypadków.

Zaczyna mnie denerwować że niektorzy na tym forum są tak cholernie pewni absolutnie wszystkiego i to na jakiej podstawie? Bo im się nie zdarzyło... :?

pirath napisał(a):Inny przykład… gawędzę sobie kiedyś ze znajomą, pracującą w znanej sieciówce – gdy nagle przerwała rozmowę, mówiąc: o!, idzie klient na Terre, przepraszam Cię na moment… patrzę i widzę kolesia w średnim wieku, ubranego w jeansy, jakieś pikolaki z czubem i marynarkę, z kilkudniowym zarostem oraz nonszalancko rozpiętą u góry koszulą… ależ się uśmiałem, obserwując jak ten pewny siebie jegomość, wąchał podtykane mu blotery i wreszcie uniósł brew, przytakując z uznaniem gdy zwietrzył Terre… chyba nie muszę mówić, że wyszedł z flakonem i w sumie się nie dziwię – bo obiektywnie patrząc (powierzchownie, bo nie znam jego charakteru i usposobienia), zapach wybitnie pasował do jego stylówy… dziewczyna po zaledwie kilkusekundowej obserwacji samego zewnętrza, nim zadała pierwsze pytanie – już wiedziała czego gość potencjalnie szuka…

https://www.google.pl/amp/s/perfumomani ... -orange-pl

Cookie13

Mega Perfumaniak

Post23 lutego 2017, 19:01 - Cz

Pisałem o swoich i tylko swoich doświadczeniach. Na jakiej więc podstawie wyciągasz takie a nie inne wnioski, imputując mi generalizowanie ?

blackcat

Aktywny forumowicz

Post23 lutego 2017, 19:15 - Cz

grzegorz01 napisał(a):Nie spotkaliście się powiadacie? Nie zdarza się na pewno zatem. Z całą pewnością nie ma taki przypadków.

W którym miejscu napisałem, że na pewno nie było takich przypadków?
Terre jest trudnym zapachem. Poza tym z reguły lobby występuje na rzecz nowości.

descentered

Forumowicz

Post23 lutego 2017, 19:51 - Cz

grzegorz01 napisał(a):
Zaczyna mnie denerwować że niektorzy na tym forum są tak cholernie pewni absolutnie wszystkiego i to na jakiej podstawie?

Rozumiem, że do tego grona zaliczasz rowniez siebie, jesli tak bardzo poruszyl Cię akurat wpis forumowicza blackcat.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post23 lutego 2017, 20:15 - Cz

A czy ja gdzieś napisalem że chodzi mi o Was Panowie? :mrgreen:
Dajmy temu spokój, do niczego to nie prowadzi.

Co do tego co wciskają w D i S to wierzcie lub nie ale wciskali mi zarówno Invictusa czy Sauvage ale i Encre Noire, Terre, Terre ETF, ogródki Hermesa, Lutens a nawet Atelier Cologne.
Może to po prostu zależy kto przyjdzie do sklepu jak i od tego na kogo trafi, przy którym regale się zatrzyma i o co pyta nie tylko od tego co aktualnie mają na topie.

A Terre nie został meskim mega hitem perfumowym tylko dzięki forom perfumiarskim (tak tak jest nim proszę sobie zerknąć choćby do tematu "czym pachnie ulica" niektórzy piszą tam że spotykają się z nim bardzo często).

Descentered
Konstruktywna krytyka jest wartosciowa.
To jest forum, tu wymienia się poglądy tak? A nie toczy święte wojny o rację że moje jest najważniejsze. Rozumiem że tak bardzo zabolał Cię wpis krytyczny do Twojej opinii, ale niepotrzebnie wziąłeś to do siebie.
To bylo tylko moje zdanie i każdy może przecież mieć inne, szanuje to i jest OK. Po co robić z tego sprawę?
To nic osobistego, to tylko forum o pachnących wodach.
Nie będę pisał że cos jest czarne skoro uważam że jest białe.

Wracając do tematu...
Czekamy na pierwszy sygnał o dostępności DHS2017 i pierwsze testy.
Dajcie znać ludzie jak go dorwiecie ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Nowości i zapowiedzi