Teraz jest 18 stycznia 2017, 13:06 - Śr

Bytom

Nowości i zapowiedzi perfum sieciowych i niszowych
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

blackcat

Aktywny forumowicz

Bytom

Post05 grudnia 2016, 16:37 - Pn

Produkt naszej rodzimej firmy odzieżowej. Jak pachną? Czuję podobieństwo do Amouage Interlude Man.
Zachęcam do zapoznania się z tym zapachem, moim zdaniem warto 8-)

Edycja: Pojawiło się info na stronie sklepu, więc wstawiam.
Obrazek

"Jest to współczesny zapach drzewno-orientalny. Otwiera go nuta pikantnej bergamotki i czarnego pieprzu. Nuta serca jest bogata w zapach dymnego kadzidła i przenikającego czystka żywicowego. Wieczne nuty szorstkiej skóry, ciepłego bursztynu i kompleksu drzewnego składającego się z suchego drewna cedrowego, jasnego drewna sandałowego i ciemnego oudu w bazie dodaje trwałości, głębi oraz wyrafinowanych tekstur."
Ostatnio edytowano 07 grudnia 2016, 09:34 - Śr przez blackcat, łącznie edytowano 3 razy

descentered

Forumowicz

Re: Bytom

Post05 grudnia 2016, 17:17 - Pn

Do sprawdzenia. Oby lepszy niż zapachy Vistula, oba kiepskie.

Danziger

Forumowicz

Post05 grudnia 2016, 22:38 - Pn

A jak to się nazywa? Za czym wyglądać? ;)

ps1986

Forumowicz

Post05 grudnia 2016, 22:53 - Pn

Mają tylko jeden zapach, więc myślę, że poradzisz sobie :D

faxide

Aktywny forumowicz

Post11 grudnia 2016, 20:05 - N

Ja bym porownal ten zapach z Amouage Interlude, tylko w wersji light! Bardzo fajne perfumy, tylko niech trochy cena spadnie :mrgreen:

hrhrhr

Forumowicz

Post11 grudnia 2016, 23:21 - N

byłem dzisiaj przetestować. otwarcie baardzo podobne do interlude, z czasem troche lagodnieje. trzyma sie bardzo dobrze, jeden psik na nadgarstek ok g. 16., o 23. jest ciagle wyraznie wyczuwalny.

babka w sklepie proponowala znizke 50zl, wiec z czasem pewnie jeszcze cena zjedzie. jak bedzie za 100zl to zdecydowanie warto bedzie wziac ta flaszke! juz teraz mnie kusi.

złote cytaty z ekspedientki "zastosowano najlepszej jakości piżmo", "ta kompozycja zawiera aż 20% czystego oleju eterycznego" (interlude od mohzena? ;) )
STRAGAN / F: Dali Black Sun, Al Haramain Oudi, Al Rehab Shaikhah, Odlewki: Lutens Fleurs d'Oranger, Ambre Sultan, L'eau Froide, Rasasi Nashwah, AdP Colonia Essenza, Franck Olivier i inne

hallas

Post13 grudnia 2016, 14:24 - Wt

Potwierdzam klon interlude. Znam z bloterka bo nie miałem okazji osobiście podjechać więc i trwałość ciężko ocenić. Interlude bez mocnego otwarcia takie po 5godzinach od aplikacji, czyli minimalnie czegoś w składzie zabrakło albo proporcje inne ale bardzo bardzo zbliżony. Cena 140 -50ml trochę duzo.

Danziger

Forumowicz

Post13 grudnia 2016, 14:31 - Wt

hallas napisał(a):Cena 140 -50ml trochę duzo.

Nawet nie trochę... :?

zapach bzu i agrestu

Post13 grudnia 2016, 17:59 - Wt

Moja znajomość z Interlude opiera się na zużytym 1ml, ale właśnie tak go sobie zapamiętałem. Podobieństwo widoczne "gołym nosem". Polecam sprawdzić z czystej ciekawości :)
"Czuł od niej lekki zapach werbeny. Lubił zapach werbeny, chociaż zapach werbeny nie był zapachem bzu i agrestu."

foxdojcz

Forumowicz

Post13 grudnia 2016, 20:24 - Wt

Skoro piszecie, że perfumy fajnie i do porównania z Interlude, to dlaczego uważacie, że cena za wysoka? Cena 140 zł za dobry klon znanych i drogich perfum to tak dużo?

hallas

Post13 grudnia 2016, 21:13 - Wt

Bo to jednak bytom i 50ml to setka wyjdzie 300zł a za tyle można mieć 50ml amuage :)odklewke np więc nie taka łatwa sprawa, nie wiadomo jak parametry itd. Można kupić bytom i używać parę miesięcy a amuage starczy na lata. tzn wiadomo zależy jak kto używa. Za ta cenę ja bym pomyslał. Owszem wygląd świetny ale liczy się też środek. Dla mnie cena ok 80-90zł była by sluszna.

mugler

Aktywny forumowicz

Post14 grudnia 2016, 12:21 - Śr

Właśnie odwiedzilem sklep Bytom.
Bardzo dobry zapach i tak jak piszecie klon interlude.
Pachnie jak moj generic Oil interlude :mrgreen:

Danziger

Forumowicz

Post14 grudnia 2016, 13:27 - Śr

mugler napisał(a):Właśnie odwiedzilem sklep Bytom.

Oj ;) Bytom chyba generuje od Mohsena :lol:

mugler

Aktywny forumowicz

Post14 grudnia 2016, 22:06 - Śr

Przyznac sie kto jest wlascicielem firmy Bytom? :mrgreen:

blackcat

Aktywny forumowicz

Post15 grudnia 2016, 00:05 - Cz

Mimo wszystko jakby mieli wypuścić mierny zapach jak Vistula, to lepiej że skopiowali coś dobrego.
Ja jestem bardzo ciekawy następnego zapachu tej firmy 8-)

Artplum

Hiper Perfumaniak

Post15 grudnia 2016, 00:30 - Cz

Danziger napisał(a):
mugler napisał(a):Właśnie odwiedzilem sklep Bytom.

Oj ;) Bytom chyba generuje od Mohsena :lol:

Ciekawjestem tego zapachu. Jakby robili rzeczywiście z GO, to niezły numer by był :lol:
Artur

Machiavelli

Forumowicz

Post15 grudnia 2016, 18:17 - Cz

Z ciekawości zahaczyłem dziś o Bytom by przetestować to "cudo".
Przyznaję rację kolegom, woda toaletowa Bytomia jest wyraźnie inspirowana Interlude. Nie jest to na pewno podobieństwo na jakimś bardzo wysokim poziomie (zrobiłem test na papierze, żeby lepiej zaobserwować fazy), ale jest to podobieństwo, którego nie trzeba się doszukiwać - wyraźne i uderzające.
Bytom stworzył zapach w bardzo podobnym stylu, ale jest imho nieco bardziej słodki i duszący. Co nie zmienia faktu, że to pachnidło jest naprawdę bardzo dobre, imho warte nawet obecnej ceny.
Nie spodziewałem się, że firma odzieżowa (która prawdę mówiąc nie jest dobra w niczym) wyda tak odważne, bogate i interesujące pachnidło. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Epyon

Forumowicz

Post15 grudnia 2016, 19:43 - Cz

Widać, że Próchnik zapoczątkował całkiem dobry trend. Innym podążanie wychodzi lepiej, lub gorzej, ale przyszłość zapowiada się ciekawie. ;)

blackcat

Aktywny forumowicz

Post15 grudnia 2016, 20:27 - Cz

Machiavelli napisał(a):Nie spodziewałem się, że firma odzieżowa (która prawdę mówiąc nie jest dobra w niczym) ...

To Twoja opinia, wg mnie jest najlepsza wśród polskich firm odzieżowych tego segmentu.

Ten zapach będzie na forach perfumeryjnych oceniany praktycznie tylko ze względu na podobieństwo do Interlude. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że większość społeczeństwa nie zna Amouage, więc będzie to dla nich coś nowego. Ten zapach jest najlepszą premierą roku wśród zapachów dostępnych w galeriach handlowych i jednym z lepszych zapachów, które można tam kupić imho.

Artplum

Hiper Perfumaniak

Post15 grudnia 2016, 20:34 - Cz

blackcat napisał(a):
Machiavelli napisał(a):Nie spodziewałem się, że firma odzieżowa (która prawdę mówiąc nie jest dobra w niczym) ...

To Twoja opinia, wg mnie jest najlepsza wśród polskich firm odzieżowych tego segmentu.

W swoim segmencie oferują naprawdę przyzwoite ciuchy. Niedawno w tzw podbramkowej sytuacji kupiłem od nich garnitur i byłem miło zaskoczony stosunkiem jakość/cena ;)
Oby z perfumami było podobnie - planuję test w sobotę.
Artur
Następna strona

• Reklama

Powrót do Nowości i zapowiedzi