Teraz jest 11 grudnia 2018, 01:38 - Wt

• Reklama

Calvin Klein Eternity Now

Nowości i zapowiedzi perfum sieciowych i niszowych
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Calvin Klein Eternity Now

Post05 września 2015, 19:25 - So

http://www.fragrantica.pl/perfumy/Calvi ... 31000.html
Podobno od wczoraj w S.
Dziś się na nie natknąłem, co było dla mnie niemałym szokiem. Flakon piękny, nowoczesne podejście do tradycyjnego Eternity. Zapach wydał mi się dość słodki i nie mający nic wspólnego z klasycznym Eternity. Mimo to miał w sobie coś co może spodobać się potencjalnym klientom. Określiłbym go słowem "uroczy". Wyczuwalna nuta kokosowa, która po jakimś czasie zanikła, by ustąpić tym bardziej owocowo drzewnym.
Jako, że lubię Ck planuję w niedalekim czasie przetestować na skórze.
http://www.perfumoholik.pl
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

kod rabatowy do perfumeria-euforia.pl

andrearan

Forumowicz

Re: Calvin Klein Eternity Now

Post22 września 2015, 19:14 - Wt

Hmm i jak testował ktoś jeszcze? Połączenie nuty kokosowej i karamboli, która była m.in. w całkiem niezłym Versace Man Eau Fraiche mnie intryguje. Sam zapach zbiera dużo lepsze noty niż wersja dla pań, na fragrantice średnia w okolicach 4, opinie też nienajgorsze, więc może być ciekawie. Jeśli ktoś sprawdzał, niech podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

MHW

Post23 września 2015, 15:04 - Śr

Ja sprawdzałem kilkukrotnie. Nie będę ukrywał, że jestem fanem zapachów Kleina (mimo powszechnych opinii to świetne zapachy na co dzień). Eternity Now bardzo mnie zaskoczyły, gdyż nie mają nic wspólnego ze zwykłym Eternity. Są bardzo subtelne, otwarcie nietypowe, czuć kokos i zapach waty cukrowej, w dalszych etapach robi się przynajmniej dla mnie podobnie do Givenchy Pi - migdałowo. Myślę, że stylistyka flakonu (od zwykłego eternity, lecz bardziej zaoblony) oraz kolorystyka (pastele) świetnie odpowiadają temu co znajduje się w środku. To bardzo ciekawy zapach i dziwię się, że jeszcze nikt ich nie testował.
Jedyne co póki co mnie odstrasza to cena, ponad 200zł za 100ml flaszkę jakiegokolwiek Ck to stanowczo za dużo. Jak cena stopnieje do mniej niż 150zł to na 100% zakupię.
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

andrearan

Forumowicz

Post24 września 2015, 16:19 - Cz

http://www.e-glamour.pl/product-pol-584 ... etowa.html

Tutaj masz wersję 50ml, po dodaniu rabatu cena wynosi 146 zł z groszami. Może się zainteresujesz, jeszcze wczoraj była 100ka w sprzedaży, ale najwidoczniej się zbyła. Sam zaryzykowałem i zamówiłem flaszkę. Trudno, najwyżej się zawiodę. Jest ryzyko, jest zabawa :twisted:.

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post24 września 2015, 16:40 - Cz

cK to był, ale w latach 80-90

Czarny10

Forumowicz

Post25 września 2015, 22:49 - Pt

Bardzo słodki, przyjemny. Podsłuchałem ciekawą rozmowę w D dwóch konsultantek. "Patrz to ten nowy Calvin, Bożę jaki on jest cudowny", "Nie gadaj, za słodki".

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post26 września 2015, 06:28 - So

opinia konsultantek bym sie nie sugerowal ;) dla tych pan prawie wszystko jest "cudowne" co sprzedaja

Kenzo

Post29 września 2015, 08:17 - Wt

Ostatnio testowałem w S. Jest słodki, aż do przesady. Ma w sobie nutkę z Reveal'a, jednak zwilżone nadgarstki tak dawały po nosie podczas jazdy autem, że jechałem z otwartym oknem. Coś w słodką stronę jak 1Melon. Jak dla mnie kolejny zapach dla mas.

luke23

Forumowicz

Post13 października 2015, 08:34 - Wt

całkiem przyjemny słodziak ale w głowie na pewno mi nie zawrócił:)

kamolskee

Post29 listopada 2015, 00:15 - N

Pirath u siebie strasznie rozpływał się w superlatywach nad tym zapachem (https://perfumomania.wordpress.com/2015 ... iecinstwa/). Podobno przywołuje wspomnienia zapachu gumy balonowej Donald? Aż mnie kusi zrobić sobie na mikołaja prezent, tylko ta cena 100-tki :/ A 50-tka droższa, jeśli przeliczy się to na 1ml.
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

MHW

Post29 listopada 2015, 14:55 - N

kamolskee napisał(a):Pirath u siebie strasznie rozpływał się w superlatywach nad tym zapachem (https://perfumomania.wordpress.com/2015 ... iecinstwa/). Podobno przywołuje wspomnienia zapachu gumy balonowej Donald? Aż mnie kusi zrobić sobie na mikołaja prezent, tylko ta cena 100-tki :/ A 50-tka droższa, jeśli przeliczy się to na 1ml.

Też mam ten problem. Uwielbiam Calviny, Eternity Now podoba mi się niesamowicie, ale uważam, że żaden zapach tej firmy nie jest wart więcej niż max 150zł/100ml.
Zapraszam!

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post30 grudnia 2017, 16:41 - So

bardzo przyjemny slodki zapach od Klein,ma sie podobac i podoba sie :lol: nie ma nic wspolnego z eternity,podoba mi sie ,zapewne kiedys sprawie sobie prezent ;) nie mniej zapach jest calkiem ok i bardzo lubie kokos,komplementowany,
edit
temat do zamkniecia bo stoi w wielu miejscach na poleczkach :D

• Reklama

Powrót do Nowości i zapowiedzi