Teraz jest 23 października 2018, 05:02 - Wt

• Reklama

Zakup w ciemno - totalne "pudło"

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

saha07

Re: Zakup w ciemno - totalne "pudło"

Post10 września 2018, 23:09 - Pn

Ted Lapidus - Black Soul jeszcze nigdy nie udało mi się sprzedać tak szybko perfum sztuczność nie do przejscia brrr...

merc888

Post27 września 2018, 18:27 - Cz

Bentley for men intense. Pomimo tylu zachwytów w internetach coś mnie w nim drażni. Chyba zapach skóry. Chętnie bym wymienił na coś innego, bardziej drzewnego + pieprz o podobnej trwałości (edp). Macie jakieś typy?

Ovc

Forumowicz

Post10 października 2018, 07:03 - Śr

Ted Lapidus Black Soul, Ted Lapidus Black Extreme, Joop! Homme - miałem po nich sporego moralniaka jeśli chodzi o zakupy w ciemno ;)

Artplum

Mega Perfumaniak

Post10 października 2018, 07:09 - Śr

Cirrrrus napisał(a):Hugh Parsons Hyde Park - miało być zielono, świeżo, wiosennie. Miał się kojarzyć z Dunem od Diora a okazał się dziadem o ponadprzecietnych parametrach. Chociaż czesto nie zgadzam się z tym określeniem w stosunku do wielu opisywanych na forum perfum to w tym przypadku stwierdziłem, że to określenie jest adekwatne do moich odczuć. To chyba jedyny zapach, który wywołał u mnie tak nieprzyjemne odczucia.

Hyde Park to co najwyżej wujek. Gdzie mu tam do dziada! :P
Artur

Mirx

Aktywny forumowicz

Post10 października 2018, 07:19 - Śr

Ja mam zasadę, że nie kupuję flakonów w ciemno. W szczególności zasady tej w 100% trzymam się, gdy ręce mnie świerzbią, aby kupić perfumy w cenie około 100 zł. Jak dotąd największą moją wpadką był zakup Custo Man. Na szczęście była to odlewka. :-) Dość skuteczną bronią przed nietrafionymi zakupami są recenzje, przy czym recenzentów profiluję, by wiedzieć, że mamy podobny gust. Wiem dzięki temu, że są np. zwichrowani w stronę oldskulu.
Ostatnio edytowano 10 października 2018, 11:18 - Śr przez Mirx, łącznie edytowano 1 raz

Ovc

Forumowicz

Post10 października 2018, 11:05 - Śr

Mirx napisał(a):przy czym recenzentów profiluję, by wiedzieć, że mamy podobny gust. Wiem dzięki temu, są np. zwichrowani w stronę oldskulu.

Od jakiegoś czasu robię dokładnie to samo. Jest tu kilka osób o guście podobnym do mojego i ich opinie zwykle nie wpuszczają mnie w maliny przy zakupach w ciemno ;)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna