Teraz jest 20 stycznia 2018, 23:46 - So

• Reklama

Najlepsze męskie pachnidła do 100 złotych (aktualizacja)

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Antykozak

Re: Najlepsze męskie pachnidła do 100 złotych (aktualizacja)

Post30 grudnia 2017, 01:59 - So

Mój pierwszy flakon i długo ulubione perfumy Jil Sander Sander for Men (nie mylić z Sander Man) można wciąż dostać w pojemności 125ml za mniej niż 100zł. Co prawda niedawno je sobie przypomniałem po latach i... musiałem zmyć z nadgarstka :D ale myślę, że wielu użytkownikom może się spodobać. BTW za ten zapach zebrałem w życiu więcej komplementów niż za Aventusa ;)
Wieczorem zlatują się ptaki, siadają na drzewie życia.

Ruben

Forumowicz

Post30 grudnia 2017, 11:45 - So

Bo to bardzo komplementogenny zapach jest. Jestem trochę zaskoczony jak ten zapach podoba się kobietom. Po prostu szok :shock:

ilx

Post03 stycznia 2018, 06:52 - Śr

Do 100 zł polecam Love Desire. Zapach kupilem z ciekawości aby przetestować sobie jak dzialają feromony ( nigdy nie próbowałem tak więc pomyslalem sobie,ze co mi szkodzi zobaczyć czy efekt jest czy nie). NO i byłem zaskoczony pozytywnie bo efekt był i to całkiem niezły. Nie wiem czy feromony w nich są czy nie ale dziewczynom w okolicy się spodobaly (szczególnie paniom w pracy). Butelka jest tandetna z brzydkimi napisami, tak wiec raczej jej sobie nie wystawię na widoku ( mogliby poprawić design) Ale za to fajnie się trzymają.Na ciele kilka godzin. Na ubraniu nawet do następnego dnia. Koszt niewielki, ale klasa zapachu moim zdaniem znacznie wyżej.

zenlon

Post04 stycznia 2018, 14:25 - Cz

Zastanawiałem się nad nimi, z tym, że nad czarną wersją.

ilx

Post08 stycznia 2018, 08:24 - Pn

Ciemna wersja jest mocniejsza, również mam. Ciekawe jest to,że to zupełnie inny zapach.Niby maja jakieś tam nuty wspólne, ale jednak różnią się od siebie bardzo. Tak wiec nie nazwałbym to tym samym zapachem. Warto, bo są mocniejsze i moim zdaniem ładniej się rozwijają. Ale nie pasują do tematu o perfumach do 100 zł bo jednak najtaniej widziałem je chyba za 140 zł.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna