Teraz jest 23 lipca 2018, 06:35 - Pn

• Reklama

Zapach którego nigdy nie użyję

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

ŁukaB

Aktywny forumowicz

Re: Zapach którego nigdy nie użyję

Post03 lipca 2018, 12:26 - Wt

pittipi, Dior Homme Parfum to Ty szanuj! To jest panteon mainstreamu. Kompozycyjnie mistrzostwo. Mało jest zapachów (nawet w niszy), które mogłyby się z nim równać. Widocznie jeszcze nie dojrzałeś do takiego kalibru. Za kilka lat, będziesz nosił z dumą.
Co do 1 Million... co to zapach wieśniacki? Siana? A może gnojówki? To, że jest masowo używany i podrabiany (jak też wspomniany Invictus
i Sauvage), tylko może dobrze świadczyć o tym, że mamy do czynienia z ogromnym hitem, który zawładnął nosami milionów ludzi na świecie. Tym bardziej, że wspomniane perfumy posiadają bardzo dobre parametry (które z tego co widzę cały czas są pożądane wśród użytkowników perfum - byle mocniej i dłużej :lol: ).

pittipi

Post03 lipca 2018, 13:25 - Wt

ŁukaB szanuję niezmiernie DHP i zgadzam się że to klasa, po prostu do mnie nie pasuje totalnie, a za parę lat jak do niego dojrzeję to zabije go reforma :lol:
To nic że melon ma parametry; Ultra Male i Spicebomb Extreme też mają, a kompozycyjnie deklasują miliona, poza tym jeszcze na nikim ich nie wyczułem. Mówiąc wieśniacki miałem na myśli to że pachnie tandetnie, po prostu tak go odbieram.

Salvin

Forumowicz

Post05 lipca 2018, 19:25 - Cz

To kup teraz flakon albo dwa DHP i schowaj do bezpiecznego miejsca :) Jak za parę lat dalej ci się nie spodoba to sprzedasz jako vintage za fortunę :d

Co do tematu, niezmiennie od lat: Fahrenheit. Chyba już nie ma dla niego szans.

vinmcqueen

Post06 lipca 2018, 21:56 - Pt

jacgues napisał(a):Nigdy na pewno nie użyję Lalique White i Al Haramin L'Aventure oraz wszystkich tanich, podobnych, chemiczno-bazarowych perfum.

Syntetyczne okropieństwo. Pomijając aspekty zdrowotne (mdlenie, ból i zawroty głowy wiele mówią o toksyczności tych aldehydów), w mojej ocenie po prostu śmierdzą. Równie dobrze można się wysmarować kostką do kibla...

Co do Lalique White, może nie aż w takim tonie, ale generalnie przyznałbym Ci rację, ale w tym tygodniu stało się coś dziwnego - założyłem do pracy białe polo, z braku laku strzeliłem się parę razy LW i... nagle to zaczęło grać. Czułem się w tym po prostu świeżo, tak jakby LW podkreślała świeżość wypranej koszulki i to mi naprawdę grało. Aż sam się zdziwiłem jak moje postrzeganie jakiegoś zapachu mogło się zmienić z powodu tak prozaicznej rzeczy jak koszulka.

Meltphace

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 16:41 - Cz

Invictus - wzdryga mnie na samą myśl o założeniu go choć raz. Poza tym Le Male, mimo że niezmiernie lubię tą kompozycję, nie użyłbym go już nigdy, mając potem zamiar wyjść z domu. Jego czasy trochę już przeminęły w moim odczuciu.
Everything is in it's right place

https://www.fragrantica.com/member/830737/

Arek$

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post22 lipca 2018, 09:19 - N

Tom Ford TW - Psiknałem na rękę i jedno słowo : MASAKRA, nawet ciężko było to zmyć.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna