Teraz jest 11 grudnia 2018, 23:46 - Wt

• Reklama

Próbki z Galilu - da radę?

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

pirath

Super Perfumaniak

Re: Próbki z Galilu - da radę?

Post18 września 2011, 00:29 - N

słyszałem, ze Tauer jest bardzo samowystarczalny i bezpośredni... bez maniery gwiazdy...
a co do Twojego maila, może po prostu im umknął?

Simon

Bardzo aktywny forumowicz

Post18 września 2011, 11:33 - N

Wiesz, ja ich nie osądzam od razu, że są beznadziejni etc. Jednak tak czy siak pewien niesmak pozostaje. Ale jak mówiłem zadzwonić nie problem, więc jak wyszperam co jeszcze warto by od nich wypróbować to na pewno tak zrobię.

Co do Tauera, to zdecydowanie jest to człowiek z typu tych co mocno stąpają po ziemi. Tacy ludzie zawsze budzą mój podziw, ponieważ oni wiedzą, że to co robią, robią dla drugiego człowieka. I nie udają, że dbają o klienta. Ich faktycznie cieszy, kiedy klient jest zadowolony z ich pracy.

Tomek

Forumowicz

Post24 września 2011, 13:03 - So

Czy w Krakowskim Galilu znajdę chociaż próbki perfum A. Tauer? Bo wybieram się tam za kilka dni. Dzięki za odpowiedź ;-)

piotrek

Aktywny forumowicz

Post24 września 2011, 14:02 - So

Tomek napisał(a):Czy w Krakowskim Galilu znajdę chociaż próbki perfum A. Tauer? Bo wybieram się tam za kilka dni. Dzięki za odpowiedź ;-)

raczej nie

krzysiekk

Aktywny forumowicz

Post08 października 2011, 13:57 - So

Już niedługo L`Artisan zagości w krakowskim Galilu ;-)
Nie widziałem tej informacji na forum dlatego piszę.

Miał być ponoć SL, ale to i lepiej do jego można już dostać w większości Douglasów ;-)

Niszka

Administrator

Post08 października 2011, 14:29 - So

Simon napisał(a):No na maila nawet nie raczyli odpowiedzieć :/ Może faktycznie chodzi o identyfikację klienta, ale odpisać by mogli.

Przyznam się, że wymieniłem kilka maili z Andym Tauerem :) Bardzo sympatyczny facet i naprawdę większość rzeczy w firmie robi samodzielnie i nad wszystkim trzyma pieczę. Dodatkowo sam odpisuje na maile klientów :) Podejrzewam, że kiedyś się skuszę i zamówię prosto z jego strony sampler set. Można płacić kartą kredytową albo przez pay pala. Choć np. zza oceanu wolałbym perfum nie ściągać. Niby można ubezpieczyć, a w przesyłce krajowej też się coś może stać, ale potem z załatwianiem, odsyłaniem, kombinowaniem, czekaniem... A jak kiedyś sprawdzałem ceny Creedów to różnicy nie było o ile pamiętam.

PS. Gdybyś chciał to po ang zawsze mogę coś pomóc.

Zaraz zaraz... a czy Andy Tauer nie rezyduje czasem w Szwajcarii?

Tomek

Forumowicz

Post08 października 2011, 16:10 - So

Simon, pisałeś że jakby quality miała Malle i Tauera nie zajrzałbyś do Galilu. Akurat masz dużo racji, ale... uważam że w Galilu jest spora ilość świetnych, wartych uwagi perfum. Całe Eau d'Itale, Perfumerie Generale, Diptyque, Heeley, Santa Maria Novella, Maitre Parfumeur et Gantier. Byłem ostatnio, testowałem i wiem co pisze ;-)

Simon

Post08 października 2011, 22:59 - So

Niszka - tak, ale po angielsku idzie się z nim dogadać bez zająknięcia ;)

Tomek - ja niestety tych rejonów jeszcze nie znam, prawie wcale. Przyjdzie i na to czas ;) W sumie może dobrze, że są tak podzieleni a nie jedni wszystko sprzedają.

Niszka

Administrator

Post09 października 2011, 10:08 - N

Simon chodziło mi o to, że napisałeś, że nie chcesz ściągać perfum zza oceanu. A skoro Andy Tauer urzęduje w Szwajcarii, to oceanu w drodze do Polski nie ma. :P

Simon

Post09 października 2011, 13:07 - N

Niszka napisał(a):Simon chodziło mi o to, że napisałeś, że nie chcesz ściągać perfum zza oceanu. A skoro Andy Tauer urzęduje w Szwajcarii, to oceanu w drodze do Polski nie ma. :P

Aaa :D To jak najbardziej masz rację.

Simon

Post13 października 2011, 20:21 - Cz

No mimo wszystko nie zdobywa mojego serca perfumeria Galilu. Czekam, czekam i doczekać się nie mogę :( Rozumiem, że to może trochę zająć, ale przecież nie robią tego po godzinach (12 próbek zamówiłem).

pirath

Super Perfumaniak

Post14 października 2011, 14:54 - Pt

pewnie czegoś im zabrakło i czekają aż przyjdzie by skompletować zamówienie...

RayFlash

Super Perfumaniak

Post14 października 2011, 15:38 - Pt

Simon napisał(a):No mimo wszystko nie zdobywa mojego serca perfumeria Galilu. Czekam, czekam i doczekać się nie mogę :( Rozumiem, że to może trochę zająć, ale przecież nie robią tego po godzinach (12 próbek zamówiłem).

Spotkała mnie identyczna sytuacja. Przesyłkę wysłano dopiero, gdy się przypomniałem. Szczerze mówiąc, straciłem ochotę na kolejne zamówienia u nich.

Niszka

Administrator

Post14 października 2011, 16:39 - Pt

Chyba zapominają, że sprzedają towar drogi i luksusowy. Odpowiednie podejście do klienta "z zasobniejszym portfelem" powinno być jednak zachowane...

aleksander

Super Perfumaniak

Post14 października 2011, 16:51 - Pt

Przypuszczam, że 95% klientów kupuje próbki i na tym kończy zakupy.
Może stracili zapał.

Simon

Post14 października 2011, 18:07 - Pt

pirath napisał(a):pewnie czegoś im zabrakło i czekają aż przyjdzie by skompletować zamówienie...

Tak czy siak, mogliby dać znać.

RayFlash napisał(a):Spotkała mnie identyczna sytuacja. Przesyłkę wysłano dopiero, gdy się przypomniałem. Szczerze mówiąc, straciłem ochotę na kolejne zamówienia u nich.

Ja już raz się przypominałem, chyba muszę znowu ;)

Niszka napisał(a):Chyba zapominają, że sprzedają towar drogi i luksusowy. Odpowiednie podejście do klienta "z zasobniejszym portfelem" powinno być jednak zachowane...

Ja myślę, że nieważne czy sprzedaje się perfumy droższe czy tańsze, auta za 200 tys. czy za 50 tys. Sprzedawca musi zdawać sobie sprawę z tego, że porządna obsługa jest dodatkiem do produktu, a nie przykrym obowiązkiem.

aleksander napisał(a):Przypuszczam, że 95% klientów kupuje próbki i na tym kończy zakupy.
Może stracili zapał.

Cóż, myślę, że przynajmniej kilka procent mogliby jeszcze spokojnie przeciągnąć na swoją stronę. Ale nie przesadzałbym też, że jest to tego typu cyfra :)

krzysiekk

Aktywny forumowicz

Post14 października 2011, 18:25 - Pt

Choć mam miłe wspomnienia co do wizyt w stacjonarce to kontakt mailowy kuleje u nich całkowicie.
*Rozmowa telefoniczna z mojej strony, Galilu prosi o kontakt mailowy -> po 2 mailach zero odpowiedzi...

Simon

Post21 października 2011, 11:50 - Pt

29 września poszedł przelew, próbki doszły do mnie dzisiaj. Trzy tygodnie z leciutkim hakiem. I w sumie machnąłbym ręką nawet, ale data wysyłki na stemplu pocztowym to 17, czyli poniedziałek. W ten poniedziałek przypomniałem się mailowo i nie dostałem odpowiedzi. Więc we wtorek jeszcze raz się przypomniałem i powiedziano mi, że próbki zostały wysłane pod koniec zeszłego tygodnia. Taaa... I najgorsze jest to, że czuję się w ten sposób, że gdybym się w pn. nie przypomniał to nie wiem czy te próbki bym dzisiaj miał.

Ogólnie na plus muszę im zaliczyć fiolki z zatyczkami. Sama paczuszka też była starannie zapakowana. Szkoda, że nie dorzucili mi choćby jednego gratisa ;) Wtedy z pewnością łatwiej byłoby mi pogodzić się z czasem oczekiwania. Sam czas oczekiwania też byłby do przełknięcia, gdyby nie to wrażenie z tyłu głowy, że nieco mnie olali i gdybym się nie przypomniał to nie wiadomo jak by było. Rozumiem że wszystko trzeba przelać, etc. ale przecież nie zajmuje to aż tyle czasu.

piotrek

Aktywny forumowicz

Post21 października 2011, 11:57 - Pt

G. chyba podupada trochę... Nie dość, że próbki drogie, nie mają atomizera, to jeszcze olewanie klientów.

Simon

Post21 października 2011, 11:59 - Pt

piotrek napisał(a):G. chyba podupada trochę... Nie dość, że próbki drogie, nie mają atomizera, to jeszcze olewanie klientów.

Te większe są z atomizerem. Nie wiem jak mniejsze, bo ja wszystkie większe zamówiłem ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna