Teraz jest 21 lutego 2017, 22:31 - Wt

• Reklama
perfumeria euforia

FAQ - Perfumy męskie by khorne

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

snaut

Aktywny forumowicz

Re: FAQ - Perfumy męskie by khorne

Post27 marca 2014, 08:57 - Cz

Świetna robota khorne, szacunek za bezinteresowne podzielenie się wiedzą Obrazek

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post27 marca 2014, 11:39 - Cz

Napracowałeś się Khorne także szacuneczek. Z moich doświadczeń zauważyłem, iż kobiety w większości lubią zapachy lekkie typu 212 CH , szary boss ,allurki , one milion,czy di gio armaniego, azzaro chrome, wody lacosty, pumy ,bruno banani itd,zwłaszcza te młode kobitki. Starsze są bardziej wymagające i wolą coś cięższego ,często z większą ilością piżma wyjątkiem jest czarny adaś, który jest dla mnie sprawdzony niezawodny i uniwersalny w cenie 100zł najlepszy .Szkoda,że teraz piżmo jest syntetyczne,jest ono utrwalaczem i działa jak afrodyzjak. Ja za zapachy typu farenheit zbierałem głównie komplementy od starszych koleżanek z kolei tym młodym rzadko kiedy się podobał. Trzeba też trafić na konkretny gust dlatego stosowałbym wody sprawdzone i tzw bezpieczne w odbiorze, żadne encre, pi, kourosy,joopy itd które mogą wywołać zbyt skrajne emocje na pierwszych randkach :) Ostatnio zakupiłem sporo feromonków tu dopiero trzeba uważać żeby nie śmierdzieć jak knur :) Pamiętajcie może się zdarzyć,że dany zapach będzie pachniał troszkę inaczej na kimś innym niż na nas.

Jadwing

Bardzo aktywny forumowicz

Post27 marca 2014, 11:58 - Cz

zwłaszcza te młode kobitki. Starsze są bardziej wymagające

To na mnie już pora, idę szukać jakiejś wygodnej trumny.
[flakony]*[dekanty]
Parturient montes, nascetur ridiculus mus.
(Quintus Horatius Flaccus)

marcinklin

Post27 marca 2014, 12:00 - Cz

Fajna sprawa z tym "przewodnikiem po zapachach" ;) Na pewno nie jednemu ułatwi sprawę w wyborze zapachu :)

khorne

Aktywny forumowicz

Post27 marca 2014, 19:17 - Cz

no i admin podwiesil temat. W razie jakby jakiś nowy zadawał "standardowe" pytanie to latwo bedzie znalezc ten temat by mu przekleic "odpowiedz" :)

Artplum

Hiper Perfumaniak

Post29 marca 2014, 21:52 - So

Jadwing napisał(a):To na mnie już pora, idę szukać jakiejś wygodnej trumny.

Nie czyń tego w tam młodym wieku!!! :)

Co do tematu - jestem sceptykiem.
To znaczy temat bardzo dobry, przydatny, fajnie opracowany i w ogóle szacunek dla Autora, ale jak znam życie, to i tak większość wali nowy temat i nie zawraca sobie głowy czytaniem tego, co już napisane. Taki znak czasu.
Ale może akurat się pomylę - póki co to dość kameralne Forum, więc może się przyjmie taki FAQ
Artur

Ofis

Post29 marca 2014, 21:59 - So

Artplum napisał(a):Ale może akurat się pomylę - póki co to dość kameralne Forum, więc może się przyjmie taki FAQ

Nie pomylisz się, choćby dziś powstał kolejny taki temat. Kameralne forum ludzi z pasją to było kiedyś, teraz jest coraz więcej tematów o wody z ogonem nie po reformulacji, które podobają się dziewczynom. Rozbrajające.
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

srG

Perfumaniak

Post23 kwietnia 2014, 00:49 - Śr

Czy można ten temat skopiować i dać również do działu "Szukam zapachu..."?
Ewentualnie zmienić tam nazwę na coś chwytliwego, bo chyba ludzie nie wiedzą co znaczy FAQ :roll:

Wprawdzie i tak już powstaje mniej tematów pt. "perfumy na lato do 200zł" ale może będzie jeszcze lepiej

Akainu

Post25 kwietnia 2014, 10:43 - Pt

Najważniejsze zapachy z ogonem:
Te z Najważniejsze zapachy na podryw: + Joop! Homme, 24 Gold, J.P Gaultier - Fleur Du Male (nie dla początkujących), YSL M7 (nie dla początkujących)

To wymaga aktualizacji, kiedyś dawno dawno temu czułem Joop! Homme na pół rynku, a posiadacza brak w zasięgu. Projekcja była wręcz atomowa, bo inaczej tego określić się zwyczajnie nie dało. Obecnie sprzedawany Joop! Homme jest po reformulacji, niestety w moim odczuciu ultra kastrującą jego dawną potęgę. Mamy w mieście dużą promocje na ten zapach, promowany przez Rossman, wczoraj się psiknąłem więc wiem co pisze. Właściwie zaryzykuje stwierdzeniem, że to już całkiem inna moc, znacznie zmniejszona. Jestem pewien że osoby które znały starego Joopa i nowego widzą tą samą różnice. Na pewno bym obecnego Joopa nie zaliczył do ogniastych bo projekcja jest zupełnie inna, gorsza. Trwałość znakomita, ale nie projekcja która jest mizerna w moim odczuciu a już całkiem tragiczna porównując starą, atomową wersje. Ogólnie podobno sporo perfum dotknęła taka reformulacja, nie wiem jak jest z resztą wymienionych.

ale jedziesz!

Post25 kwietnia 2014, 19:07 - Pt

Popsikaj znajomego Joopem i sobie z nim posiedź w jednym pokoju ;)

Nie pisz tu takich rzeczy bo newbie będą 8 psików na siebie strzelały i autobusy się rozpuszczą.

khorne

Aktywny forumowicz

Post25 kwietnia 2014, 19:12 - Pt

:mrgreen:

dzordz

Aktywny forumowicz

Post02 maja 2014, 10:00 - Pt

Co do starego JOOP-a to pamiętam, że w latach 90-tych miałem egzemplarz męskiego magazynu z reklamą J. - strona z nasączoną zakładką. Znalazłem tą gazetę na strychu kilka lat później i zapach nadal było czuć.
Perfume does make women prettier, say scientists.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9431/

stragan - viewtopic.php?f=52&t=15417

Spasticink

Aktywny forumowicz

Post19 stycznia 2016, 13:42 - Wt

dzordz napisał(a):Co do starego JOOP-a to pamiętam, że w latach 90-tych miałem egzemplarz męskiego magazynu z reklamą J. - strona z nasączoną zakładką. Znalazłem tą gazetę na strychu kilka lat później i zapach nadal było czuć.

ktoś kiedyś pisał, że Joop-a używają do balsamowania zwłok Lenina, także ciesz się że cały strych tym nie pachnie :D

początkujący

Forumowicz

Post12 lutego 2016, 11:20 - Pt

Dzień dobry :) Zainspirowany tym tematem:
http://www.perfuforum.pl/viewtopic.php?f=58&t=12678
Chciałem tylko podbić niniejsze FAQ. Tylko tyle :) Szkoda że tak mało osób to czyta, cała wiedza dla początkujących jest tutaj zawarta...
Khorne, dobra robota, dziękuję :!:
Mogę się mylić, wszak jestem początkujący :)

grzegorz01

Super Perfumaniak

Post22 lutego 2016, 21:30 - Pn

Świetna robota ;)

Jedyne co to bym może zmienił tytuł i moze zdublowal w watku szukam zapachu bo może być niezrozumiały dla świeżakow i może dlatego nie mogą tu trafić

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

Post26 lutego 2016, 16:25 - Pt

grzegorz01 napisał(a):Jedyne co to bym może zmienił tytuł i moze zdublowal w watku szukam zapachu bo może być niezrozumiały dla świeżakow i może dlatego nie mogą tu trafić
Zdecydowanie popieram pomysł :)

BlueJeans

Perfumaniak

Post06 marca 2016, 19:23 - N

Mam mieszane uczucia co do watku ale tez nie bede karcil go bo milo jest jesli ktos wykona jakas robote bezinteresownie. Mieszane uczucia mam dlatego, ze kazdy z nas w zaleznosci od trybu zycia/pracy/wieku/sentymentu/upodoban bedzie odbieral rozne zapachy i roznie beda sie na nich utrzymywac w zaleznosci od zrodla zakupu czy skory. Sam doskonale wiem ze za mlody jestem na niektore zapachy ktore lubie (27lat choc wygladam ciut dojrzalej) a uzywam ich bo podobaja sie na randkach mojej zonie lub mnie (np Antaeus, Cerruti 1881 PH). Dla precyzji dobrze by bylo porobic hiperlacza z danego produktu do ankiety (jaka pora roku/grupa wiekowa/okazja/przedzial cenowy) chociaz zdaje sobie sprawe, ze wymaga to duzego nakladu pracy. Taka encyklopedia niebylaby odbierana jako upodobanie autora a raczej jako wiedza grupy zarejestrowanej do tego forum.

do 100 zl warto dodac Blue Jeans - sa zacne ! :)

rudy11114

Post21 marca 2016, 20:58 - Pn

Nie ma w tym nic skomplikowanego a dowiedzieć można się sporo.
Bardzo dobra robota!
viewtopic.php?f=52&t=13180 SPRZEDAM/ZAMIENIĘ
viewtopic.php?f=36&t=12931 KUPIĘ/ZAMIENIĘ

Mattdon

Post22 maja 2016, 20:20 - N

>Sam doskonale wiem ze za mlody jestem na niektore zapachy ktore lubie
>27 lat
>Antaeus

Bez przesady, mam 23 lata i czuję się znakomicie z Antaeusem, Yataganem, Kourosem, Opium, Gentlemanem - wiek tutaj nie ma znaczenia. Prędzej osobowość i lifestyle.

BlueJeans

Perfumaniak

Post20 sierpnia 2016, 19:29 - So

Mattdon napisał(a):
>Sam doskonale wiem ze za mlody jestem na niektore zapachy ktore lubie
>27 lat
>Antaeus

Bez przesady, mam 23 lata i czuję się znakomicie z Antaeusem, Yataganem, Kourosem, Opium, Gentlemanem - wiek tutaj nie ma znaczenia. Prędzej osobowość i lifestyle.

Zgadzam sie w 100% natomiast odbiorca docelowy dla tych pachnidel to jednak facet po 30 ale tak jak piszesz osobowoscia i lifestylem mozna to nadrobic.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna