Teraz jest 23 października 2018, 04:56 - Wt

• Reklama

Kerosene - ogólnie

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Jarek

Forumowicz

Kerosene - ogólnie

Post16 września 2018, 16:04 - N

Cześć, czy mieliście kiedykolwiek do czynienia z marką Kerosene? Przelotnie poznałem zapach, który został mi w pamięci, a mianowicie Broken Theories - przepiękne tytoniowo-balsamiczne perfumy o doskonałych parametrach. Podobno w ofercie mają najwspanialszą propozycję o zapachu kawy - Follow oraz sporo innych ciekawych pachnideł o unisexowym charakterze. Niedawno ktoś na forum proponował rozbiórkę kilku ich zapachów ale bez powodzenia. Zastanawiam się czy dlatego, że marka Kerosene nie jest jeszcze dobrze znana czy po prostu nie warta uwagi. Ich zapachy dostępne są w lulua. Pozdrawiam

srG

Perfumaniak

Re: Kerosene - ogólnie

Post16 września 2018, 17:20 - N

Nie jest tutaj dobrze znana.

Sam nie jestem fanem Kerosene, ale ogólnie marka jest porządna i warto ją poznać (chociaż jest kilka - moim zdaniem - niewypałów).
Co do Follow, to o ile otwarcie ma naprawdę bardzo dobre (naprawdę wiernie oddana kawa), o tyle szybko przekształca się w syntetyczne ciastko.
Można jeszcze dodać, że sporo zapachów Kerosene dostało 4 gwiazdki w nowym przewodniku Turina.

saidali

Aktywny forumowicz

Post16 września 2018, 19:47 - N

Jak dla mnie godne uwagi są Broken Theories i Walk The Sea, warto przynajmniej poznać. Jedni przy tej cenie wymagają więcej, inni jak ja mogą uważać, że skoro nosi się je komfortowo, podobają się, to są warte tej ceny.

ps. ja próbowałem rozbierać, ale się nie udało.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post17 września 2018, 11:37 - Pn

Cóż za zbieg okoliczności!
Właśnie postawnoiwłem się wczytać w zapachy tej marki, patrzę a tutaj wątek "Kerosene - ogólnie" :lol:
W najbliższy weekend będę w ktw więc podejdę sobie do lului powąchać kilka zapachów tej marki, jak mi się coś spodoba to zakupię sampelki i się podzielę tutaj wrażeniami po testach.
Póki co, urzekły mnie ich flakony i nazwy, w ten sam dokładnie sposób również zacząłem moją przygodę z Kilianem :mrgreen:
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Jarek

Forumowicz

Post17 września 2018, 12:23 - Pn

O widzisz! Pisz koniecznie jak wrażenia;)

Jester

Perfumaniak

Post17 września 2018, 12:24 - Pn

Polecam Santalum Slivers - świetny cytrusowy zapach z wyrazistym ogórkiem.

saidali

Aktywny forumowicz

Post17 września 2018, 19:41 - Pn

A dla wielbicleli kamfory jest Creature ;)

Ari

Forumowicz

Post18 września 2018, 17:21 - Wt

Zdecydowanie warto poznać zapachy Kerosene, choć niektóre potrafią pokazać dość mocno syntetyczną stronę. Jak do tej pory moim największym faworytem i jedynym zapachem, który posiadam jest Copper Skies.
Źle wspominam: Fields of Rubus (niby fajna paczula w otwarciu, ale później zalana cukierkową maliną), R'Oud Elements (to samo, tylko z pomarańczą, oudu raczej niewiele), Unknown Pleasures (bardzo plastikowa cytryna), Santalum Slivers (ledwo go pamiętam poza tym, że był cytrusowy...)
Ciekawe są: Unforsaken (ale to raczej damski zapach, kojarzy mi się ze słodkim drinkiem), Broken Theories (niestety czuję w nim bardziej zapach grilla niż dymu z ogniska), Black Vines (bardzo fajnie oddany zapach słodkich żelków lukrecjowych), Follow (czarna kawa, ale na słodkiej bazie).
Follow muszę jeszcze dokładniej przetestować, tak samo jak: Canfield Cedar, Pretty Machine, Wood Haven.

dragosteadintei

Forumowicz

Post20 września 2018, 21:40 - Cz

Przetestowałem cala linie z tej marki i jedynie ktore mi podeszly to walk the sea i dirty flower factory.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post22 września 2018, 12:50 - So

Właśnie jestem po testach tej marki w lulua. Przewąchałem z osiem-dziewięć zapachów, które miały potencjał mi się spodobać. Z nich padło na trzy: santalum silvers, follow (zapach świeżo otwartego ziarna kawy! Wow!!) i fields of rubus. W te trzy zaopatrzyłem się w sample, mój nos zdecydowanie je polubił od pierwszego niuchnięcia. Testy przede mną!! :)
Obecnie mam na ręce silvers, który jest lekki i przyjemny w klimacie zapachów od Atelier Cologne i Rubus który jest mega fajny, zderzenie bezpiecznej paczuli i nie za słodkiej maliny! Naprawdę ciekawie się zapowiadają. Follow to ciężki kaliber, płyn zostawia brązowy ślad na papierku, trzeba aplikować ostrożnie na ciało. Zapach kawiarni, jestem nim zafascynowany. Zobaczymy jak zagra na skórze.
Foliowy Ranger

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post24 września 2018, 06:04 - Pn

Kerosene Follow pachnie dokładnie tak, jak to zdjęcie.

pepparkakor_1.jpg
pepparkakor_1.jpg (90.75 KiB) Przeglądane 228 razy

Jest to piernik imbirowy, niesamowicie pyszny, kruchy, aromatyczny, naturalny. Po pewnym czasie wchodzi kawa, raczej bez mleka, równie aromtyczna i naturalna. Zapach naprawdę mnie oczarował, jest świetny! Widze go na sobie na święta Bożego Narodzenia, aleeee... Ale zapach traktuję bardziej jak ciekawostkę, chciałbym go mieć w kolekcji ale dekancik 10ml myślę, że by mi wystarczył, flakonu nie zużyłbym do końca życia. Fajnie tak pachnieć, ale napradę tylko czasami bo ten magiczny zapach świąt mógłby stracić swój urok ;)
Foliowy Ranger

Reggie88

Post09 października 2018, 08:00 - Wt

I pomyśleć, że Pan posługujący się pseudonimem Kerosene był na początku youtuberem, który amatorsko recenzował perfumy (z czasem zaczął recenzować też wino, o ile mnie pamięć nie myli). Dawno temu śledziłem jego kanał, nota bene bardzo fajnie się to oglądało. Pamiętam, że po obejrzeniu jego testów kupiłem m.in. Blue Jeans i Diesel Zero Plus Masculine. Potem w jednym z filmów, powiedział, że zabiera się za robienie swoich perfum i jak widać wyszło mu to całkiem dobrze.
Kupię: Loewe - 001 Man.

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post11 października 2018, 14:11 - Cz

Dokładnie tak. Parę razy obejrzałem jego recke ale nie podszedł mi jego niemrawy sposób mowy.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna