Teraz jest 20 września 2018, 01:36 - Cz

• Reklama

Perfumy do szkoły średniej

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

kio

Forumowicz

Re: Perfumy do szkoły średniej

Post19 sierpnia 2018, 00:40 - N

Młode polskie dziewczyny które znam wolą rosół i pierogi, ale może już wyszły z użycia tak jak zdrowy rozsądek Szwecji - chyba się starzeję.

kacprk, ja rozumiem z jednej strony twoją niepewność i to, że fajnie było by być pewnym co do zapachu który się wybierze. Lepsze wybory nie istnieją - a już na pewno na tym forum gdzie jedni tarzają się w Kourosie, a drudzy spuszczają spodnie/gacie na słowo "Aventus". Lepszy wybór to kwestia tylko i wyłącznie subiektywna. Czystość, nienachalność to dobry motyw przewodni dla młodego człowieka - powtarzam po kolegach z forum. Nie wiem czy znasz fragrantice, ale jeśli nie to warto się zagłębić w lekturę i recenzje. Poszukaj sobie wybranych/polecanych w temacie perfum, np. https://www.fragrantica.com/perfume/Ver ... s-637.html

Może Cię opinie innych osób utwierdzą w przekonaniu nieco bardziej - powodzenia tak czy inaczej. :)

marcin_c89

Forumowicz

Post19 sierpnia 2018, 06:58 - N

Euz napisał(a):Dlaczego Hommage a L'homme miałby niby nie być dobrym wyborem? Przecież to bardzo uniwersalny zapach, dobry na każdą pogodę, nie wadzi otoczeniu i nie jest nachalny. Nie mówimy przecież o Fahrenheicie tylko o jednym z najbezpieczniejszych zapachów. Co raz śmieszniejsze jest te przypisywanie zapachu do wieku.

Wydaje mi się że przypisywanie zapachu do wieku to coś normalnego podobnie jak np do ubioru. Zwłaszcza jeżeli mówi się o zapachu dla kogoś kto ma 16-17 lat.

lester86

Forumowicz

Post19 sierpnia 2018, 13:05 - N

Lalique Hommage l'homme to zapach doskonały, ale błagam nie dla 16 latka. To zapach Suit&Tie dla 30+.
Jak chce robić wrażenie na młodych laskach to niech kupi sobie coś w klimatach Invictusa / JPG Ultramale.
Możesz sprobować Zara Gourmand Leather, bardzo dobry też będzie tutaj proponowany Mont Blanc Individuel lub Mont Blanc Legend Intense. Młode dziewczyny lubią przyjemne i słodkie zapachy.
Jak chcesz się wyróżnić to poczekaj na tester Prada l'homme za 185zł na elnino - tyle że musisz na to czatować bo czasem się pojawi jeden i po 5min już go nie ma ;)
Jak szukasz dobrego zapachu na wiosna-lato wczesna jesień to Issey Miyake d'issey pour homme jest świetny.

Lipton92

Forumowicz

Post19 sierpnia 2018, 14:28 - N

Moja propozycja to przede wszystkim Armani AdG dla nastolatka może i drogi wydatek ale zapach bardzo dobrze odbierany i nie przytłaczający otoczenia. Jeśli jednak zniechęci Cię cena to bardzo dobrym wyborem dla licealisty będzie Versace pour homme - dyskretny i ułożony zapach podobny ale o gorszych parametrach od Allure homme sport. Polecam także rozwiązanie bardziej ekonomiczne zakup Allure Homme Sport w wersji dezodorantu, możesz śmiało go używać i zapewniam że zgarniesz nie jeden komplement od koleżanek a może i nauczycielek ;) Z pozycji które przychodzą mi jeszcze do głowy dla młodego chłopaka to mniej znany Hugo Boss element który jest liniowy ale również całkiem akceptowalny dla niewymagającego otoczenia. Polecam jeszcze ale to może jak bardziej się wkręcisz w perfumy spróbować Dolce Gabbana pour homme - niezwykle uroczy i stonowany optymistyczny zapach kwiatowy. Z propozycji na nadchodzącą jesień w szkolnych murach podpowiedziałbym spróbowanie Calvin Klein Euphoria który jest też mniej spotykany i nie taki drogi a pachnący słodko i przyjemnie ;) I ostatni pomysł z troszkę cięższych zapachów to Burberry London ale to może w klasie 3 przed maturą ;) Powodzenia w wyborze i udanej przygody ze światem perfum :) P.S. przeglądajac forum natrafisz na wątki dotyczące niszowych zapachów takich jak Amouage. Stanowczo odradzam zaczynać perfumowe hobby od niszowców bo masz nie wyrobiomy nos i możesz się łatwo zniechęcić :) A druga rzecz to zapachy niszowe z pewnością nie będą dobrze odbierane w szkolnym środowisku i nie będą pasować do nastolatka :) No może poza Amouage Reflection ale to jeszcze przed Tobą :) Powodzenia!!!

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Perfumy do szkoły średniej

Post19 sierpnia 2018, 15:25 - N

E tam większość od Creeda można wpisać w mainstream

Kupuj sample, propozycji masz bardzo dużo. Pozostaje Ci tylko testować :)

kacprk

Post19 sierpnia 2018, 17:56 - N

A co myślicie o salvatore ferragamo f by ferragamo black? Mogą być lepsze niż te cytrusowe dylany? Perfumy o zapachu lawendy, takie zawsze chciałem zdobyć.

archie.m90

Super Perfumaniak

Post19 sierpnia 2018, 18:03 - N

wiesz jak lawenda pachnie? ;)

człowieku, interesuje Cię wiele zapachów - a chcesz kupić jeden w ciemno? I mamy Ci powiedzieć czy będzie Ci się podobał? Skąd mamy wiedzieć? Dostales bezpieczne propozycje - zapachy uniwersalne i bezpieczne dla Ciebie i otoczenia. Jeśli nie jestes przekonany to zrób jak mówiłem z kolegami: zajrzyj na jakiś stragan, kup parę odlewek i zaspokój ciekawość oraz urozmaicisz swój arsenał. Jeden słodki na wieczór albo zimny dzień a swiezaczek na zajęcia i cieple dni. Zacznij od tego zabawę z perfumami.

kacprk

Post19 sierpnia 2018, 20:33 - N

Ogólnie dziękuję wszystkim za pomoc i przepraszam za zamieszanie spowodowane tym, że jestem zmuszony do zakupu perfum w ciemno :)

marcin_c89

Forumowicz

Post20 sierpnia 2018, 17:20 - Pn

To chociaż pochwal się co w końcu wybrałeś:P

kacprk

Post20 sierpnia 2018, 17:24 - Pn

W ogóle co innego, znalazł dość ciekawy kanał zagraniczny o perfumach na YouTube , widać że ziomek się zna (Jereme Fregrance), obejrzałem wszystko co mogłem, popatrzyłem trochę na innych forach i stronach z recenzjami i ostatecznie zdecydowałem się na Versace Eros i Salvatore Ferragamo Black

Lucjan

Moderator

Post20 sierpnia 2018, 17:26 - Pn

No tak , Jeremiasz :?

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post20 sierpnia 2018, 17:44 - Pn

Jeremy mowi...i tak ma byc :D

Lucjan

Moderator

Post20 sierpnia 2018, 17:47 - Pn

A myśmy się tak starali a to Jeremiasz zbierze kasę na paliwo do Ferrari :P

kacprk

Post20 sierpnia 2018, 17:51 - Pn

Jest w nich coś złego?

Przy okazji w szczegółach zamówienia mam status oczekuje na płatność, coś poszło nie tak? Przelew robiłem blikiem i wydaje mi się że wszystko powinno być w porządku.

Lucjan

Moderator

Post20 sierpnia 2018, 18:00 - Pn

Ale to zupełnie nie o to chodzi....

Przez cztery dni było ponad 90 wpisów i blisko 1600 wyświetleń - temat założony przez Ciebie chwycił i spotkał się , jak uważam , z bardzo dużym zainteresowaniem. Trafiłeś na forum , gdzie osoby wypowiadające starały się w miarę możliwy sposób ukierunkować Cię na to , czego potrzebujesz....Wpisy były życzliwe , nie kpiące czy szydercze ,wyciągnęliśmy do Ciebie rękę.

Nie ma gotowej recepty , chyba że traktujesz zakup perfum jednorazowo - wtedy będziesz się sugerował tym co widzisz a nie tym co czujesz bądź nie , vide Jeremiasz.

Nasze forum ma 12 tysięcy tematów i prawie 500 000 postów - trzeba posiedzieć , poczytać , pomyśleć...

Temat mogłem od razu usunąć ale pozwoliłem na dyskusję i nieco wspomnień od starszych Tobie wiekiem - chyba to był dobry pomysł , bo może ktoś po Tobie to przeczyta za jakiś czas i wykorzysta to co w danej chwili pisaliśmy

archie.m90

Super Perfumaniak

Post20 sierpnia 2018, 18:15 - Pn

zawsze ktoś stworzy nowy bo takich tematów było multum... i wiszą podobne.

No Eros spoko, ale to klubowicz a nie szkolny zapach. Ale cóż.. rób jak uważasz bo my to sie nie znamy ^^
Ostatnio edytowano 20 sierpnia 2018, 18:26 - Pn przez archie.m90, łącznie edytowano 1 raz

kacprk

Post20 sierpnia 2018, 18:16 - Pn

A odnośnie mojego pytania ze statusem na elnino? Mógłby się ktoś wypowiedziec, kupuję tu pierwszy raz i nie wiem jak to jest.

panpoker

Forumowicz

Post20 sierpnia 2018, 18:49 - Pn

To chyba pytanie do elnino a nie do nas. Ja osobiście nie miałem nigdy problemu z płatnością na elnino/e-g, ale też blikie mnie płaciłem.

marcin_c89

Forumowicz

Post20 sierpnia 2018, 19:22 - Pn

Wydaje mi się że z propozycji jakie zostały ci podane w tym wątku skomponował byś o wiele lepszy zestaw. Eros wydaje się być w porządku, zwłaszcza że zbliżają się chłodniejsze dni więc przy umiarkowanej aplikacji fajnie będzie się nosił.
Co do Ferragamo to Jeremi polecał go ze względu na podobieństwo do La Nuit de L'Homme jednak mimo jakiegoś tam podobieństwa trochę do zapachu od YSL mu brakuje i nie wydaje mi się że akurat ten zapach ci spasuje.

kubanczyk

Perfumaniak

Post20 sierpnia 2018, 21:57 - Pn

Kupiłeś dwa zapachy dość słodkie. Oba dobre... no ale .... jakbym miał kupić Ferragamo black- które zresztą mam, to do kompletu kupiłbym coś świeżego- Począwszy od Versace Pour Homme, Clinique Happy, Ck One i inne. No ale.. Twój wybór:)
viewtopic.php?f=52&t=21024- Wiele ciekawych flakonów !
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna