Teraz jest 17 czerwca 2018, 22:54 - N

• Reklama

Hebe

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

BoskiPogba99

Hebe

Post22 października 2017, 19:59 - N

Bracia i siostry :D Mam pytanie odnośnie perfumerii Hebe. Miałem kiedyś próbkę Issey Miyake(niebieski) i akurat była promocja z 200 zł na 80 zł. I ten zapach zwyczajnie smierdział, nie był taki jak dekant dużo gorszy ;) Na iperfumy z przesyłką kosztuje 110 zł ten zapach :) Więc mam pytanie o oryginalność perfum z Hebe :)

rabarbary

Super Perfumaniak

Re: Hebe

Post22 października 2017, 20:04 - N

Wieść gminna niesie, że w Hebe oficjalnie proponują podróby, ale takie za 9,90 zł :)

American Beauty

Bardzo aktywny forumowicz

Post22 października 2017, 20:07 - N

Możliwe, że skisły.

BoskiPogba99

Post22 października 2017, 20:08 - N

Ale jeśli chodzi o te perfumy to mam wrażenie że tandeta totalna ;P wydaje mi się że na iperfumy są najniższe ceny :D a tu zonk niby hebe ale ta jakość :/ a chciałem sobie właśnie Isseya zamówić ;) Ale żeby w dwóch perfumeriach jednocześnie :/ Moja siostra również w innej perfumerii sprawdzała bo miała mi je kupic z okazji 18 urodzin ale to nie był ten sam zapach co w próbce :(

American Beauty

Post25 października 2017, 06:45 - Śr

Może reformulacja. Nie wiem czy ten zapach ją przechodził.

gabriel@dag.pl

Post25 października 2017, 08:36 - Śr

może remulacyjna reformacja zmiany poprzez wodziany przekrętu
w sumie zapach chiński bo za chiny nie wiadomo jaki

BoskiPogba99

Post25 października 2017, 17:30 - Śr

Ale próbka ślicznie pachniała więc nie wiem co mam sądzić ;P

Nie cytuj ostatnich postów - UŻYWAJ OPCJI ODPOWIEDZ !

Fabrice

Forumowicz

Post25 października 2017, 17:51 - Śr

Sądzę, że w tych pogłoskach prawdziwy problem leży w denotacji słowa podróba i tak na prawdę, proponuje się zapachy kompozycyjnie nawet łudząco przypominające oryginalny produkt (na forum przecież rozumiane jako "klony" :D ), ale de facto będące perfumami innych firm pod inną nazwą. Podróba jest wtedy, kiedy produkt ma imitować oryginał... Tak to ja widzę. Pracowników powinni poinformować, żeby używali słowa "zamiennik"...

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post25 października 2017, 17:59 - Śr

BoskiPogba99 napisał(a):Ale jeśli chodzi o te perfumy to mam wrażenie że tandeta totalna ;P wydaje mi się że na iperfumy są najniższe ceny :D a tu zonk niby hebe ale ta jakość :/ a chciałem sobie właśnie Isseya zamówić ;) Ale żeby w dwóch perfumeriach jednocześnie :/ Moja siostra również w innej perfumerii sprawdzała bo miała mi je kupic z okazji 18 urodzin ale to nie był ten sam zapach co w próbce :(

proponuje sprawdzic z ktorego roku masz probke,a z ktorego roku stal tester w hebe,po drugie obstawiam ze tester byl poprostu skisly,zobacz jak na polkach jest goraco od swiatel nawet produkty w kartonikach sa gorace a co tu gadac o flakonie ktory jest caly czas nagrzewany!!pytanie czy w hebe bawilo by sie w podrobki?sadze ze nie,poprostu sa to perfumy przeznaczone na inny rynek niz UE oczywiscie nie wszystkie.proponuje testy jeszcze raz na spokojnie

siwy

Aktywny forumowicz

Post25 października 2017, 18:26 - Śr

Hebe nie ma podróbek ani perfum przeznaczonych na inny rynek. Hebe bierze perfumy od oficjalnych polskich dystrybutorów, ale są to starsze partie, często zapachy, które po prostu nie schodzą, jak ten niebieski Issey. Poza tym, mogłeś mieć próbkę innego zapachu a innego wąchać tester (lub Twoja siostra pomyliła zapachy), bo istnieje jeszcze wersja Fraiche a niebieskie flakony mają również limitowanki Isseya, np.tegoroczna letnia albo niektóre z serii Expedition.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna