Teraz jest 15 października 2018, 20:23 - Pn

• Reklama

Paski na Fragrantice

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

ayy

Forumowicz

Re: Paski na Fragrantice

Post01 września 2017, 09:42 - Pt

BoskiPogba99 napisał(a):Opłaca mi się następne próbki kupować? Bo na żadnych nie czuć na mnie porywającej projekcji o którą tak zabiegam :D

Czemu tak zależy ci żeby czuło cię pół miasta?
Sprawdzałeś 1 Milliona? Forumowicze często wyczuwają go od ludzi na ulicy.

leandros

Bardzo aktywny forumowicz

Post01 września 2017, 12:11 - Pt

Scarlatti napisał(a):Aura w perfumach to coś takiego co klasyfikuje nas do danej grupy olfaktorycznej które tworzą perfumy. Jest też aura samego człowieka, grup i skupisk ludzkich itp. to takie krótkie info.

No właśnie, aura samego człowieka klasyfikuje go do danej grupy? I to wpływa na używanie perfum? Włącznie z rozpryskiem ich lub "patyczkowaniem"?
Silesius non Polonus - Anselmus Ephorinus

Mój stragan - zapraszam!
Fragrantica

BoskiPogba99

Post01 września 2017, 18:29 - Pt

ayy napisał(a):
BoskiPogba99 napisał(a):Opłaca mi się następne próbki kupować? Bo na żadnych nie czuć na mnie porywającej projekcji o którą tak zabiegam :D

Czemu tak zależy ci żeby czuło cię pół miasta?
Sprawdzałeś 1 Milliona? Forumowicze często wyczuwają go od ludzi na ulicy.

Lubię zwracać na siebie uwagę :D No własnie mam próbkę łan miljana i wogóle go ode mnie nie czuć :/

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post01 września 2017, 18:31 - Pt

zapewne masz nowy rocznik melona ktory jest mocno okrojony z parametrow

BoskiPogba99

Post01 września 2017, 18:36 - Pt

Zamówiłem 15 próbek i każda z nich ma słabiutkie parametry...zastanawiam się czym to jest spowodowane :)

Myslicie że próbki z iperfumy.pl są oryginalne? Czytałem pozytywne opinie o tym sklepie, ale mam wątpliwości :/

// Nie cytuj w całości postów poprzedzających Twoje - używaj opcji " odpowiedz " - Lucjan

ayy

Forumowicz

Post01 września 2017, 19:25 - Pt

Tak, sam mam kilka próbek od nich.

BoskiPogba99 napisał(a):Lubię zwracać na siebie uwagę :D No własnie mam próbkę łan miljana i wogóle go ode mnie nie czuć :/

Zaaplikujesz sobie parę chmur z flakonu to będzie czuć.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post02 września 2017, 03:49 - So

Aur jest zapewne miliony dobrych i złych. Aura sięga głębiej niż pisane słowa i opisy. Jeśli o perfumy chodzi to podobnie jak dobry pokarm nie mają one zasadniczo nigdy złej aury - my ją im ewentualnie tworzymy. Jeśli wystarczająco tego chcieć można polubić najbardziej nielubiane zapachy.

Kod: Zaznacz cały
Świat jest zbudowany z energii. Wszystko jest energią, a różni się „gęstością”, czy też jakością(wibracjami). Jednak to ta sama energia pod innymi postaciami. Bardzo ważną cechą energii jest to, że potrafi się skupiać i organizować. Człowiek jest skupiskiem najróżniejszych energii, dlatego przejawia się na bardzo szerokim paśmie rzeczywistości.

Ciało człowieka jest zbudowane z atomów, a te z kolei nie są niczym innym jak energią, tyle że niskowibracyjną. Subtelniejszym ciałem człowieka jest ciało eteryczne, przewodzące subtelniejszą energię niezbędną do życia. Jeszcze subtelniejszym ciałem energetycznym jest ciało astralne. To w nim mieści się energia uczuć. Jeszcze wyżej jest ciało mentalne, wypełnione delikatną energią myśli. Najsubtelniejszym ciałem otaczającym człowieka, jest ciało przyczynowe. Na tym poziomie wszyscy jesteśmy jednością. Na tym poziomie, wszyscy „nachodzimy” na siebie i tworzymy jedną całość.

Człowiek jest po prostu pewnym skupiskiem (zagęszczeniem energii), jednak najsubtelniejsze przenikają się wzajemnie. Dlatego nie ma oddzielenia. Nie jesteśmy oddzieleni od Boga, od wszechświata, od samych siebie. Wszyscy jesteśmy tym światem. Takie podejście potrafi wzbudzić nieograniczoną miłość do istnienia. Warto nad tym pomedytować.

BoskiPogba99 - jest to chyba spowodowane tym że nie chcesz ich wystarczająco czuć, myślisz o czymś innym itp

BoskiPogba99

Post02 września 2017, 10:13 - So

Zastanawiam się czy nie przelać tych próbek 1 ml do fiołki po 5 ml próbce z atomizerem :0 Może to by coś zmieniło..bo na mnie projekcja jest tragiczna....

Scarlatti no ja chcę czuć ;D DIor Sauvage 2015 to tragiczna projekcja :/ I nw czy kupywac następne próbki...

// EDYTUJ swoje posty , nie pisz jednego pod drugim - Lucjan

GUAPO

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post29 listopada 2017, 23:46 - Śr

a może by tak dodac paski w naszym katalogu? Taka propozycja do przemyslenia dla "władz" forum i do ewentualnej dalszej dyskusji.

Ja uważam, że te z ori fragry (nie z polskiej) sa w miare miarodajne.

userned

Forumowicz

Paski na Fragrantice

Post30 listopada 2017, 08:43 - Cz

Ja tam pobieżnie patrzę na paski, przecież to statystyka.

lukesho

Moderator

Post30 listopada 2017, 09:02 - Cz

GUAPO napisał(a):a może by tak dodac paski w naszym katalogu? Taka propozycja do przemyslenia dla "władz" forum i do ewentualnej dalszej dyskusji.

Obawiam się, że może to być ciężkie do zrealizowania technicznie. Poza tym, jest sens dublować fragranticę?

GUAPO

Forumowicz

Post02 grudnia 2017, 15:35 - So

lukesho nie dublować, tylko "poprawić" :-)

Sami koledzy wyzej pisali, że sa czasami znaczące rożnice "w odbiorze" osiągow miedzy naszymi użytkownikami, a fragrą.

Z tego, co mnie ostatnio interesowało, to o ile dobrze pamietam bodajże np. co do Montale chocolate greedy i Atelier Cologne vetiver fatal był "rozjazd".

Ale moze faktycznie, jak ktos jest zainteresowany danym zapachem, to po rzetelnym zapoznaniu sie z całym watkiem z naszego katalogu i bez pasków bedzie w stanie wyrobi c sobiue opinie, co do parametrów.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post02 grudnia 2017, 15:40 - So

Rozjazd nie jest tylko pomiędzy serwisami ale tez pomiędzy forumowiczami co widac na kolejnych stronach w danym wątku. Zawsze jest tak ze jest pewna grupa na której dany zapach jest wyraźnie slabszy/mocniejszy niż na reszcie forum. :)

GUAPO

Forumowicz

Post02 grudnia 2017, 15:50 - So

Na szczęscie "u nas" i tak jest lepiej pod wzgledem opinii niz na forach motoryzacyjnych, gdzie trwa nieustanny wyścig wszelkiej maści "szwagrów" w postaci peanów na temat posiadanego "strucla" z niemiec w wersji 1.4 diesel "w gazie". Większośc jest najszybsza, żaden sie praktycznie nie psuje, a paliwa w zasadzie nie zuzywaja, a wręcz niektóre produkują :-) Oczywiscie na tych "wąskospecjalistycznych" forach jest nieco lepiej, ale i tam potrafi sie objawić Janusz - Specjalista.

U nas faktycznie cos tam sobie mozna jescze na podstawie ogółu opinii wypośrodkować i wyrobic sobie jakieś wyobrazenie przed stestowaniem osobiście.

Fabrice

Forumowicz

Post09 stycznia 2018, 22:47 - Wt

Są przypadki, gdzie należy się tylko i wyłącznie sugerować paskami z angielskiej Fragry, jak np. przy kompozycjach które lubią być podrabiane na naszym rynku, a potem leci opinia że ma słabe parametry. Dotarło do mnie to już parę razy. Klasyczny przykład :arrow: Black Orchid, jakie ma parametry wg. odbiorców, do których nie trafiają bezczelne podróby. A jak jest na polskiej stronie zapachu na Fragrze.
Edit: sprawdziłem teraz, i trochę drgnęło w prawidłową stronę :oops:

kiddi

Forumowicz

Post16 stycznia 2018, 22:50 - Wt

Te paski to dowcip ... ostatnio patrzyłem tam na nowego Diora sauvage edp ;) co ciekawe zapach nie miał jeszcze premiery a już ma oceny

Lucjan

Moderator

Post20 stycznia 2018, 15:38 - So

Na anglojęzycznej Fragrze takie myki to standard :x
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna