Teraz jest 20 stycznia 2018, 23:58 - So

• Reklama

Zapachy, które mimo swojej ceny są "ligę wyżej"

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

ilx

Re: Zapachy, które mimo swojej ceny są "ligę wyżej"

Post12 stycznia 2018, 07:37 - Pt

membor napisał(a):Love & Desire Niska cena, trochę brzydka butelka. Która na pewno by mnie nie zachęciła do zakupu, ale zdecydowałem sie po dobrych opiniach dwóch znajomych,którzy sobie je kupili. I jestem pod wrażeniem bo zapach długo się trzyma, jest dość świeży ale nie tandetny. Na ciele kilka godzin.Na ubraniach czuję następnego dnia. Komplementów dostałem za nie sporo.

Drugi zapach to Hoggar od Yves rocher. Zapach w normalnej cenie jest drogi, jeśli jednak kupuje sie go w promocji to wychodzi naprawdę tanio. Super jakość i długo się trzyma.

Piszesz tutaj o tej tańszej wersji Love Desire? Bo są i droższe w ciemniejszej buteleczce (które jednak również są warte swojej ceny i moim zdaniem to wyższa klasa od love desire).

pe3lwroc

Forumowicz

Post12 stycznia 2018, 21:31 - Pt

Zara A Collection ,jako świetny zamiennik Versace PH,mocno projektuje do 3h ,kosztuje koło 60zl za 100ml ;)

mam katar

Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 20:42 - N

Zdecydowanie Perry Ellis 360 Red. I nic to, że jest to klon Acqua Di Gio. Nie pachnie syntetycznie, trwałość i projekcję posiada ponadprzeciętne, bijące na głowę świetnego L'eau D'Issey PH, który, choć jest zapachem zdecydowanie lepszym, to jednak brakuje mu "mocy". 130 zł za 200 ml 360-tki, to świetna cena.
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów, noży
i przykazań Bożych

grembi

Aktywny forumowicz

Post14 stycznia 2018, 20:56 - N

Mam katar akurat Red wali chemią dość mocno

membor

Post15 stycznia 2018, 09:50 - Pn

A tych nie widzialem.Zamówiłem sobie te w niebieskiej przezroczystej butelce. Te czarne to jakas mocniejsza wersja czy nowy zapach?

ilx

Post17 stycznia 2018, 13:29 - Śr

membor napisał(a):Love & Desire Niska cena, trochę brzydka butelka. Która na pewno by mnie nie zachęciła do zakupu, ale zdecydowałem sie po dobrych opiniach dwóch znajomych,którzy sobie je kupili. I jestem pod wrażeniem bo zapach długo się trzyma, jest dość świeży ale nie tandetny. Na ciele kilka godzin.Na ubraniach czuję następnego dnia. Komplementów dostałem za nie sporo.

Drugi zapach to Hoggar od Yves rocher. Zapach w normalnej cenie jest drogi, jeśli jednak kupuje sie go w promocji to wychodzi naprawdę tanio. Super jakość i długo się trzyma.

Całkowicie nowy zapach chociaz ma pewne nuty, które sa podobne do Love Desire. Nadal należą do zapachów świeżych ale a o wiele mocniejsze bardziej trwałe. Wyczuwa sie w nich równeiz nuty piżmowe, trochę korzenne. Jakość wyższa, butelka również ok ( zdecydowanie nie wstyd sobie je postawić na półce).

Coś takiego:

Obrazek

Pilecki

Perfumaniak

Re: Zapachy, które mimo swojej ceny są

Post17 stycznia 2018, 16:56 - Śr

grembi napisał(a):Mam katar akurat Red wali chemią dość mocno

Ja tam chemii nie czuję. Używam wtłącznie na siłownię :)

davidowsky

Post17 stycznia 2018, 19:23 - Śr

ilx napisał(a):Całkowicie nowy zapach chociaz ma pewne nuty, które sa podobne do Love Desire. Nadal należą do zapachów świeżych ale a o wiele mocniejsze bardziej trwałe. Wyczuwa sie w nich równeiz nuty piżmowe, trochę korzenne. Jakość wyższa, butelka również ok ( zdecydowanie nie wstyd sobie je postawić na półce).

Te "perfumy" Love & Desire to totalny chłam. Miałem kiedyś z nimi styczność. Pachnie to jak woda z tanim mydłem, brak jakiegokolwiek rozwoju zapachu. Jakby się kiepskiej jakości mydłem w płynie wysmarować i nie spłukiwać miałoby się to samo. Używałem jako odświeżacz w samochodzie, choć nawet w tym wypadku lepiej sprawuje się papierowa choinka. Szkoda kasy to badziewie, nawet soki la rive są lepszej jakości i tych "feromonów" mają w sobie nie mniej, czyli nic.

ilx

Post18 stycznia 2018, 06:47 - Cz

To mam wrażenie, że używaliśmy dwóch różnych zapachów, bo Love Desire moim zdaniem jest godzien uwagi, zapach jest trwały i dobrej klasy. Z pewnością nie jest taki jakim go opisujesz. Może pomyliło Ci się z WARS-em?

davidowsky

Post18 stycznia 2018, 11:23 - Cz

Miałem L&D niebieskie z przeźroczystym szkłem i nikomu tego badziewia nie polecam.

membor

Post18 stycznia 2018, 13:07 - Cz

ilx napisał(a):

Ale cena również wyższa ;)

Mówie o tym Premmium Edition.

ilx

Post19 stycznia 2018, 06:53 - Pt

No cóż, coś za coś. Sam wolę jednak wydać trochę więcej, ale kupić sobie coś porządnego niż kupować sobie tańszy zapach, który będzie się gorzej trzymał. Poza tym Love desire premium są bardzo wytrzymałe, nie trzymają się jednego miejsca na ciele ale wędrują. I zostawiają spory ogon za sobą, tak wiec możesz mieć pewność,że inne osoby na pewno zwrócą na Ciebie swoją uwagę. Mam jedne perfumy od prawie pól roku. Buteleczka jest czarna, tak więc nie widać zużycia ale po wadze widzę,że nie powinno być więcej niż 1/3.

Fox

Forumowicz

Post19 stycznia 2018, 08:44 - Pt

ilx napisał(a):Love desire premium są bardzo wytrzymałe, nie trzymają się jednego miejsca na ciele ale wędrują.

Haha... mistrz.
Coś mi się wydaje że jesteś kimś w rodzaju konsultanta feromonów na wzór konsultantów FM.

icu

Forumowicz

Post19 stycznia 2018, 09:04 - Pt

Ja tak często mam, że jak rano psiknę za ucho to wieczorem projektuje od stóp. :lol:

EDIT: Bym zapomniał - Avon Pure? ;)
STRAGAN: http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=17542

MILILITRY: AVENTUS / Eau Sauvage / CH 212 Aqua / Jil Sander Strictly / Santal Wood...

FLAKONY: RBR - Muse / RBR - Tenera / RBR - Silvan / RANCE 1795 / M. MICALLEF...

mam katar

Perfumaniak

Re: Zapachy, które mimo swojej ceny są

Post19 stycznia 2018, 20:45 - Pt

grembi napisał(a):Mam katar akurat Red wali chemią dość mocno

No nie wiem, mnie nie. I tak możemy sie spierać - Tobie tak, mnie nie i tak w nieskończoność. :)
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów, noży
i przykazań Bożych
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna