Teraz jest 21 września 2017, 13:28 - Cz

• Reklama

Czym pachnie "ulica"?

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

reg

Re: Czym pachnie "ulica"?

Post22 sierpnia 2017, 21:55 - Wt

W biurze w pracy Sauvage i 1M przy 30+ na zewnątrz. Dobrze, że w środku była klima.

Exuberant

Forumowicz

Post22 sierpnia 2017, 22:00 - Wt

Dzisiaj w drodze do pracy za facetem ciągnął się ok. 3-metrowy ogon Aqua di Gio. Tak jak normalnie nie przepadam za tym zapachem, to teraz już totalnie mi zbrzydł...

faxide

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 sierpnia 2017, 08:19 - Śr

Teraz w autobusie Lacoste Style in Play od kogos zalatuje , chociaz nie wykluczone ze to jakis biedronkowy "zamiennik" :mrgreen:

Moody

Forumowicz

Post23 sierpnia 2017, 09:20 - Śr

Exuberant napisał(a):Dzisiaj w drodze do pracy za facetem ciągnął się ok. 3-metrowy ogon Aqua di Gio. Tak jak normalnie nie przepadam za tym zapachem, to teraz już totalnie mi zbrzydł...

Ale że tak mocno był spsikany czy co? :) Toć to dosyć przyjemny świeżaczek.

borysbrzytwa

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post23 sierpnia 2017, 11:47 - Śr

Policjant z drogówki który przechodził koło mnie - Dior Sauvage, tego się nie da pomylić z niczym innym :)

Cres

Post23 sierpnia 2017, 17:03 - Śr

To jest śmieszne jak wypisujecie jakich to perfum nie wyczuliście. Z mojego doświadczenia wynika, że większość ludzi nie używa perfum. Od kobiet czasami czuć jakieś słodkie gówna niewiadomego pochodzenia a od typków to co najwyżej zapach potu. Zresztą ciekawi mnie to, że ktoś jest w stanie perfekcyjnie zidentifikować zapach. Przecież w sklepach roi się od zapachów imitujących oryginały. I tak jak ktoś 'czuje' 1Milion lub Invictus to najprawdopodobniej jest to tylko tanie gówne gdzieś spod biedronkowej lady. I mówię to świadomie jako mieszkaniec Warszawy, gdzie codziennie mijam tysiące ludzi.

maruz

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 sierpnia 2017, 17:51 - Śr

Pogratulować węchu.

Exuberant

Forumowicz

Post23 sierpnia 2017, 17:54 - Śr

Moody napisał(a):
Exuberant napisał(a):Dzisiaj w drodze do pracy za facetem ciągnął się ok. 3-metrowy ogon Aqua di Gio. Tak jak normalnie nie przepadam za tym zapachem, to teraz już totalnie mi zbrzydł...

Ale że tak mocno był spsikany czy co? :) Toć to dosyć przyjemny świeżaczek.

Może i przyjemny świeżak, ale ja go po prostu nie lubię. Do tego jak bije mi tak prosto w twarz, że aż mnie muli (wiem, że to wydaje się niemożliwe przy 'wodnym' zapachu), to tylko pogłębia moją niechęć.
Cres napisał(a):To jest śmieszne jak wypisujecie jakich to perfum nie wyczuliście. Z mojego doświadczenia wynika, że większość ludzi nie używa perfum. Od kobiet czasami czuć jakieś słodkie gówna niewiadomego pochodzenia a od typków to co najwyżej zapach potu. Zresztą ciekawi mnie to, że ktoś jest w stanie perfekcyjnie zidentifikować zapach. Przecież w sklepach roi się od zapachów imitujących oryginały. I tak jak ktoś 'czuje' 1Milion lub Invictus to najprawdopodobniej jest to tylko tanie gówne gdzieś spod biedronkowej lady. I mówię to świadomie jako mieszkaniec Warszawy, gdzie codziennie mijam tysiące ludzi.

Nie rozumiem nerwów bijących z tej wiadomości. Sam nie znam wielu mainstreamowych zapachów zbyt dobrze, więc nie wszystkie zapachy jestem w stanie rozpoznać. Ale kiedy coś konkretnego wyczuwam, to mogę napisać, że AdG. Czy to jest 'the real deal' czy jakaś podróbka nie jest tutaj aż tak istotne. Po prostu piszę co mi się wydaje.

Salvin

Forumowicz

Post23 sierpnia 2017, 19:15 - Śr

Wypowiedź Cresa co prawda trochę agresywna, ale nieco racji w tym jest. Mam bardzo podobne wrażenia, może dlatego że ja nie mieszkam w Wawie i mijam zdecydowanie mniej ludzi.

Lucjan

Perfumaniak

Post23 sierpnia 2017, 19:27 - Śr

Z racji mojego wykonywanego zawodu , czasem przyjdzie mi zapytać osobę , od której czuć perfumy co to za zapach , niemniej jednak rzadko to się zdarza. Widzę wtedy na twarzy ogromne zdziwienie , że takie pytanie w ogóle ma miejsce :?
Wtedy słyszę , że to albo podróbka albo coś z Biedry lub Oszołoma

Moody

Forumowicz

Post23 sierpnia 2017, 20:39 - Śr

Exuberant napisał(a):Może i przyjemny świeżak, ale ja go po prostu nie lubię. Do tego jak bije mi tak prosto w twarz, że aż mnie muli (wiem, że to wydaje się niemożliwe przy 'wodnym' zapachu), to tylko pogłębia moją niechęć.

Tak. Wydaje się niemożliwe. Ale no cóż - wierzę na słowo :)

@Cres moim zdaniem ma sporo racji. I albo mam inne podejście - ale nie wydaje mi się jego wypowiedz agresywna lub nerwowa :)

eduardo

Forumowicz

Post23 sierpnia 2017, 21:26 - Śr

Rzadko kiedy zwracam uwagę na to kto czym pachnie, ale dzisiaj w sklepie ewidentnie Pan przede mną w kolejce użył Sauvage'a.

Franek

Post24 sierpnia 2017, 20:00 - Cz

Terre od innego klienta w galerii handlowej. Moim zdaniem zbyt agresywny zapach na tą pogodę, no ale jak kto lubi.

borysbrzytwa

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post25 sierpnia 2017, 10:11 - Pt

Cres napisał(a):To jest śmieszne jak wypisujecie jakich to perfum nie wyczuliście. Z mojego doświadczenia wynika, że większość ludzi nie używa perfum. Od kobiet czasami czuć jakieś słodkie gówna niewiadomego pochodzenia a od typków to co najwyżej zapach potu. Zresztą ciekawi mnie to, że ktoś jest w stanie perfekcyjnie zidentifikować zapach. Przecież w sklepach roi się od zapachów imitujących oryginały. I tak jak ktoś 'czuje' 1Milion lub Invictus to najprawdopodobniej jest to tylko tanie gówne gdzieś spod biedronkowej lady. I mówię to świadomie jako mieszkaniec Warszawy, gdzie codziennie mijam tysiące ludzi.

ogólnie wychodzę z założenia że lepiej czymkolwiek pachnieć niż (żeby nie powiedzieć śmierdzieć) nie pachnieć :) Tanie zapachy też mają swój byt i muszą się sprzedać. Niech się noszą!

Cres

Post25 sierpnia 2017, 13:23 - Pt

Ja jestem zdania, że absolutną podstawą jest antyperspirant/blocker. Niestety ale ludzie o tym nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć. Jak ktoś nie wierzy to proponuje skorzystać z warszawskiej komunikacji miejskiej. Perfumy to dodatek, można zachować higenę w ogóle ich nie stosując.

drEvil

Forumowicz

Post25 sierpnia 2017, 16:15 - Pt

"Miljon":
dwa dni temu w pracy (aura o promieniu 3 metrów) i dzisiaj ponownie (tym razem w wersji "generycznej", na szczęście rozsądniej dozowana)- ja już więcej nie chcę! Nie zdzierżę... toż to lep na siksy- jak można z tym do ludzi?
Kuros babus syrus chlastus.

Moody

Forumowicz

Post25 sierpnia 2017, 17:05 - Pt

drEvil napisał(a):toż to lep na siksy

:lol: :lol: :lol:

Lucjan

Perfumaniak

Post25 sierpnia 2017, 17:20 - Pt

Siksy też ludzie , miłości potrzebują :lol:

saidali

Forumowicz

Post25 sierpnia 2017, 17:49 - Pt

No wreszcie coś poczułem "na ulicy" tj. w pracy :D szkoda, że Invictus... Aplikacja przesadzona, czuć było ogon na trzy metry, albo dopsikał się w samochodzie przed wyjściem.

ayy

Post25 sierpnia 2017, 18:05 - Pt

Mnie zastanawia jak to jest że tak często czujecie invictusy i sztabki. Za ich cenę można kupić właściwie wszystko od YSL, Kenzo, Guerlaina, Isseya itd. i jeszcze zostanie. Już nie mówiąc o Sauvage który jest droższy niż chyba prawie wszystkie designerskie perfumy. Jak ktoś przychodzi na te forum to zazwyczaj szuka czegoś do 100 zł, czasami 200, więc ciężko mi uwierzyć że co drugi "przeciętny Seba" z ulicy pachnie tymi popularnymi zapachami. Może to jakieś Dio Sausage od turka.

Ja osobiście od mężczyzn nigdy nic nie czuję, najwyżej dezodorant.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna