Teraz jest 23 października 2018, 04:29 - Wt

• Reklama

Jak budujesz kolekcję?

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Piotrhb

Forumowicz

Re: Jak budujesz kolekcję?

Post12 października 2018, 13:07 - Pt

Oczywiście. Ze wszystkim się zgadzam. Próbowałem jedynie nakreślić moje motywy odnośnie konkretyzacji mojej kolekcji. Rozumiem niezrozumienie mojego sposobu myślenia - w końcu to forum dla pasjonatów :mrgreen:
Ale czytałem ten wątek już dużo wcześniej i nie tylko ja próbuję określić swoje cele i rys kolekcji. Robi to co trzecia-czwarta osoba na tym forum. Uważam, że to nic złego. Dla mnie perfumy to produkt, który ma mi służyć i nieodzowny element garderoby. Dla innych może być ogromną pasją, dla innych zarobkiem a jeszcze dla innych sensem życia. Mimo, że myślę inaczej to szanuję każdą postawę, tym bardziej, że każdy sam wie najlepiej na co chce wydać swoje pieniądze :)

No widzisz - a u mnie jest odwrotnie :D
Spaceruję bardzo dużo. Za buty do spacerów służą mi buty do biegania (najwygodniejsze z tych, które przerabiałem), które i tak kupuję, ponieważ strój do pracy jest tylko do pracy i po południu lubię się odprężyć w luźniejszym stroju. Kurtki mam takie jakie trzeba, ponieważ jestem wędkarzem i muszę mieć takie ciuchy. Plecak jest mi zbędny, ale mam. Aparat mam, ponieważ kupiłem go kiedy urodziła się moja córka. Ręcznik i kostium u mnie odpada.
Mieszkam w małej miejscowości - terenów do spacerów u mnie jest po prostu ogrom. Nie muszę nigdzie jeździć. No chyba, że chcę piękne lasy sosnowe ze żwirowniami i łąkami - 7 km. Wrzosowiska i przepiękne lasy, w których kiedyś stacjonowało wojsko rosyjskie - 30 km. Inne lasy, bez rosyjskich akcentów - 5 km. Pola ze źródłami podziemnymi wybijającymi na zewnątrz, z laskami, trzcinowiskami itp - 1 km. Jest tego sporo. Tajemniczy Dolny Śląsk :mrgreen:

z mojej strony EOT

EDYTUJ SWOJE POSTY , NIE PISZ JEDNEGO POD DRUGIM !

srG

Perfumaniak

Post12 października 2018, 14:20 - Pt

rabarbary napisał(a):
Czytanie jest darmowe, jeżeli ściągasz pirackie wersje i męczysz oczy na laptopie czy smartfonie, albo odpowiada Ci oferta Twojej biblioteki i czytanie np. od 3 tomu, by na końcu upolować pierwszy :)

Taaa, a później się szuka książek Bernharda po 150 zł czy z Uczty Wyobraźni po nieraz 300 zł :)

rabarbary

Super Perfumaniak

Post12 października 2018, 15:14 - Pt

Żeby mieć na perfumową kolekcję przeszłam w czytaniu na tryb oszczędny, kupno czytnika + abonament Legimi za 33 zł.
Nie da się sensownie czytać za darmo.
Podobnie inne zainteresowania, nawet morsowanie nie jest darmowe, choć wydawało się, że będzie, skoro kostium kąpielowy i tak miałam :)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna