Teraz jest 18 grudnia 2017, 04:12 - Pn

• Reklama

Zapach powodujący największe WOOW u otoczenia

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

kanio83

Forumowicz

Re: Zapach powodujący największe WOOW u otoczenia

Post13 stycznia 2015, 08:43 - Wt

Aventus

maniek1428

Post14 stycznia 2015, 21:03 - Śr

Dzis musnąłem delikatnie szyję Creed -Aventus był delikatnie wyczuwalny przeze mnie , po zbliżeniu się do koleżanki z pracy od razu zapytała co to za piękny zapach :_

Greg

Aktywny forumowicz

Post15 stycznia 2015, 01:49 - Cz

Spośród zapachów selektywnych:
- Encre Noire - dużo pozytywnych reakcji, czasami ludzie mówią mi, że pasuje do mnie, co mnie zawsze niezmiernie cieszy,
- A&F Fierce - lep, zwłaszcza na młode dziewczyny :D,
- Dior Homme Intense - a ten na trochę bardziej dojrzałe,
- A Men - sporo "wooow - co to? Gdzie można kupić?",

i niszowych:
- Nasomatto - Duro - to jest absolutny ewenement, noszę rzadko, dawkuję po aptekarsku ;), a zebrałem najwięcej komplementów. Pewnego wieczoru usłyszałem kilka miłych słów od 4 rożnych dziewczyn. Aż czułem się odrobinę dziwnie, trochę jak w filmie albo reklamie. Nie zdarzyło mi się coś takiego przy żadnym innym zapachu.
- i uwaga!! - Jovoy Private Label - zapach wcale nie najłatwiejszy, a spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem.

I tak uważam, że wrażenie robi całość - osoba, charakter, wygląd, okoliczności oraz magia zapachu i skóry. Mam kolegę, którego jednym z ulubionych zapachów jest CH 212 - w moim odczuciu bardzo do niego pasuje i fajnie się układa na jego skórze - kilkukrotnie byłem świadkiem sytuacji, kiedy dziewczyny lub kobiety zaczepiały go na ulicy / w miejscach publicznych z pytaniem co to za zapach :) . Coś niesamowitego.

robsonlbn

Post23 stycznia 2015, 20:12 - Pt

W moim przypadku najwięcej pochwał zbiera Abercrombie Fierce. Szczególnie w klubach bardzo podoba się ten zapach. Poza tym dostałem jeszcze pochwałę za Moschino Forever.

PMZet

Forumowicz

Post23 stycznia 2015, 23:33 - Pt

Woooooowww fuck!
YSL Kouros.

luklic

Aktywny forumowicz

Post25 stycznia 2015, 00:27 - N

U mnie zdecydowanie Creed Aventus, mimo że ja uwielbiam zapach Gucci Pour Homme II, a niestety otoczenie nie reaguje :(

Blejd

Forumowicz

Post25 stycznia 2015, 17:55 - N

Aventusa kilka osób zauważyło. Pozytywnie oczywiście. Moja szanowna mama zauważyła i pochwaliła Journeya Amouage.
W zasadzie mi też się on podoba.
Za lalique white już też wyłapałem kilka miłych słów.
Some men just want to watch the world burn...

batory

Forumowicz

Post07 lutego 2015, 21:39 - So

Pierwszy raz, odkąd od roku wszedłem w świat perfum usłyszałem komplement. Terre. Osoba kompementujaca kobieta, ok 55 lat. Zdziwiło mnie, bo zwykle uznawala tylko bardzo klasyczne zapachy. A jak przypomnę sobie jej minę przy GPH I.... Bezcenna :-))

tymoteusz

Forumowicz

Post07 lutego 2015, 23:29 - So

Will5on napisał(a):A na serio. Mnie się może 2 raz w ŻYCIU !!! Zdażyło aby ktoś cokolwiek powiedział nt. tego jak pachnę.
Obojętnie co bym nie nosił.

dokladnie to samo mam ;)

Jack34

Forumowicz

Post08 lutego 2015, 11:55 - N

1. Azzaro chrome, przez cały rok.
2. Malizia uomo vetyver, kiedy jest ciepło.
Ostatnio edytowano 04 czerwca 2015, 14:07 - Cz przez Jack34, łącznie edytowano 2 razy

damain

Forumowicz

Post10 lutego 2015, 12:04 - Wt

Stosunkowo rzadko wyłapuję perfumeryjne komplementy. Chyba ludzie wstydzą się pochwalić lub zwyczajnie nie zwracają na perfumy większej uwagi, na zasadzie "jak ktoś ładnie pachnie to OK i tyle".
Zapachy, za które zdarzyło mi się dostać komplement to CH 212, CK One, Dior Homme Cologne, Burberry Brit i im podobne, tzn. łatwe, lekkie i przyjemne.
Rozczarowany jestem brakiem reakcji otoczenia na takie kompozycje jak Hermes Terre i Voyage czy EN... Zastanawiam się czy nie robią wrażenia czy robią, ale negatywne i otoczenie kurtuazyjnie milczy? :)

vego

Forumowicz

Post10 lutego 2015, 12:27 - Wt

damain napisał(a):Rozczarowany jestem brakiem reakcji otoczenia na takie kompozycje jak Hermes Terre i Voyage czy EN... Zastanawiam się czy nie robią wrażenia czy robią, ale negatywne i otoczenie kurtuazyjnie milczy? :)

Może za mało ich aplikujesz bo Terre i EN (Voyage nie znam) to zapachy dość donośne przez pierwsze 2h od aplikacji :) Najważniejsze jednak że ty czujesz dany zapach a przy bliskim kontakcie np. ze swoją wybranką na pewno usłyszysz komplement (oczywiście jak zapach się spodoba) a wtedy satysfakcja że hoho, warta więcej niż 1000 komplementów od przypadkowych osób. Przynajmniej ja sobie tak tłumaczę praktycznie zerowy odbiór moich zapachów w otoczeniu :D

mugler

Aktywny forumowicz

Post12 lutego 2015, 10:58 - Cz

Encre N. Daje o sobie znać po 4 chmurach. Dałem rano 4 i po 10h następne 4 i nie mogłem już go wachac bo miałem już dosc. Czuć go było wszędzie a w aucie że znajomymi byśmy się podusili

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 lutego 2015, 14:12 - Cz

Poczatek roku 2015 to u mnie Jubilation XXV oraz (chyba nie ma zaskoczenia) Creed Aventus.

> Nasomatto - Duro - to jest absolutny ewenement, noszę rzadko, dawkuję po aptekarsku

tanim zamiennikiem wg mnie w 80% zblizonym do Duro jest CK Shock.
Wyznawca Black Cube.

damain

Forumowicz

Post12 lutego 2015, 15:57 - Cz

vego napisał(a):
damain napisał(a):Rozczarowany jestem brakiem reakcji otoczenia na takie kompozycje jak Hermes Terre i Voyage czy EN... Zastanawiam się czy nie robią wrażenia czy robią, ale negatywne i otoczenie kurtuazyjnie milczy? :)

Może za mało ich aplikujesz bo Terre i EN (Voyage nie znam) to zapachy dość donośne przez pierwsze 2h od aplikacji :) Najważniejsze jednak że ty czujesz dany zapach a przy bliskim kontakcie np. ze swoją wybranką na pewno usłyszysz komplement (oczywiście jak zapach się spodoba) a wtedy satysfakcja że hoho, warta więcej niż 1000 komplementów od przypadkowych osób. Przynajmniej ja sobie tak tłumaczę praktycznie zerowy odbiór moich zapachów w otoczeniu :D

Jeśli chodzi o Terre to sprawa jest trudna. Ja bardzo lubię, a żona nieszczególnie. Delikatnie próbuję ją do zapachu przekonać lub chociażby przyzwyczaić ale jest nieugięta. Sprawa może mieć finał w poradni małżeńskiej ;) Tak więc w tym przypadku pozostaje mi liczyć na komplement osób postronnych.

perel

Post12 lutego 2015, 17:19 - Cz

Ja już kilkukrotnie zebrałem pozytywne komentarze z Bleu The Chanel. Przede wszystkim od kobiet.

Kamson90

Forumowicz

Post25 lutego 2015, 10:09 - Śr

Najwięcej komplementów zbierałem za Bossa Bottled i Aventusa z odlewki.

pawel262144

Forumowicz

Post25 lutego 2015, 10:54 - Śr

Najbardziej zauważany przez znajome byl Zirh Ikon i Dior Homme Parfum.Szkoda że nie podzielają mojego zachwytu nad Kourosem ale ich strata :D

batory

Forumowicz

Odp: Zapach powodujący największe WOOW u otoczenia

Post28 lutego 2015, 23:18 - So

perel napisał(a):Ja już kilkukrotnie zebrałem pozytywne komentarze z Bleu The Chanel. Przede wszystkim od kobiet.

Ufff, siekierezada ;-)

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post01 marca 2015, 16:03 - N

Ja najwięcej ahów i ohów ;) zebrałem za szarego bossa, azzaro chrome, 212 od CH, kiedyś jeszcze terre hermesa i joppa homme, czarnego adasia. Amena ostatnio solidnie dawkuję i też słysze że bardzo ładnie pachnę. Niestety za encre noir moje otoczenie nie bardzo przepada, włściwie to gdzie bym nie poszedł wszędzie kicha :( Stoi biedaczek na półce prawie nie używany :( Podobnie sprawa ma się z fahrenheitem musiałem się go pozbyć :(
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna