Teraz jest 15 sierpnia 2018, 00:22 - Śr

• Reklama

Twoja najlepsza, ustrzelona okazja > CENOWE LOVE

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

icu

Forumowicz

Re: Twoja najlepsza, ustrzelona okazja > CENOWE LOVE

Post13 czerwca 2018, 17:09 - Śr

beziex

Forumowicz

Post17 czerwca 2018, 00:13 - N

icu napisał(a):Pewnie chodzi o tego Allure'a: http://allegro.pl/chanel-allure-homme-s ... 47819.html

no jakbyś zgadł ;d

Pani do mnie dzwoniła, że pracownik się pomylił itp itd, a ja jako, że aż taką cebulą nie jestem (typowy Janusz etc. ;) ) to się z nią dogadałem. Trochę drożej mnie to wyszło (około 60% wyjściowej wartości flaszki), ale mam pewność, że flaszka oryginalna z hurtowni, batch sprawdzałem, jak dobrze pamiętam jest z 09.2013 + wysyłka kurierem na jej koszt. Koniec końców uważam, że było warto 8-)
Redukuję kolekcję, mam na sprzedaż/wymianę kilka flaszek w niezłych cenach (Annayake, Guerlain, Lalique,Versace, Pino silvestre). Po więcej info zapraszam na pw ;)

icu

Forumowicz

Post17 czerwca 2018, 08:08 - N

Brawo, to się ceni. Wiadomo, że to sklep itp. jednak tutaj mówimy o ewidentnym błędzie. Super, że udało się Wam dogadać z zadowoleniem dla obu stron.

Whitemill

Forumowicz

Post17 czerwca 2018, 09:22 - N

Już chwilę temu udało mi się wyrwać 75ml Joop Homme za jakieś 50zł. Jeden z moich pierwszych zakupionych zapachów. Mało go już używam, ale sobie cenię :)

beziex

Forumowicz

Post17 czerwca 2018, 21:36 - N

icu napisał(a):Brawo, to się ceni. Wiadomo, że to sklep itp. jednak tutaj mówimy o ewidentnym błędzie. Super, że udało się Wam dogadać z zadowoleniem dla obu stron.

Jakbym chciał i był uparty to mogłem otwierać spór, i mam jakąś 90% pewność, że bym go wygrał (konto z którego kupuje na allegro nalezy do mojej siorki - która obecnie robi aplikację radcy prawnego, więc prawo było po mojej stronie 8-) ) ale dlatego, iż wiedziałem, że to była ewidentna pomyłka sprzedającego wolałem się dogadać jak człowiek z człowiekiem ;)
Redukuję kolekcję, mam na sprzedaż/wymianę kilka flaszek w niezłych cenach (Annayake, Guerlain, Lalique,Versace, Pino silvestre). Po więcej info zapraszam na pw ;)

Matteo

Post08 sierpnia 2018, 06:19 - Śr

Hej, na eglamour są miniaturki ferrari w rozmiarze 10 ml za ok 10 zł.
Kupiłem bright neroli, pure lawender i Noble fig. Niestety nie było radiant bergamot. Fajna pojemność na testy czy podróże :)

aligator

Forumowicz

Post08 sierpnia 2018, 19:16 - Śr

Ostatnio na e-glamour, zestaw mexx energizing ( woda 30ml+ żel pod prysznic) za 20zł :)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna