Teraz jest 17 lipca 2018, 18:34 - Wt

• Reklama

Dzisiaj pachnę ...

Dyskusja ogólna o perfumach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Re: Dzisiaj pachnę ...

Post09 kwietnia 2018, 13:45 - Pn

O, jak fajnie! :)

Ja dziś zaczęłam od Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel, ale okazało się że koleżanka kupiła Bloom Acqua di Fiori, więc teraz siedzę wypachniona nim z taką miną: :|
Niby flanker ale na mojej skórze nie ma podobieństwa do pierwowzoru. Nie czuję tuberozy, ale pal ją licho, liczyłam na fajne galbanum a jest jakieś takie przytłumione, dziwaczne, potem trochę jaśminu i piżmo. Lepszy niż większość tego co na półkach perfumerii, jednak mój nie będzie :)

emera

Perfumaniak

Post10 kwietnia 2018, 22:34 - Wt

Dziś (dzięki Rabarbarce :*) testowałam Clementine California od Atelier Cologne.
Długo czaiałam się na to pachnidło, bo lato się zbliża i chciało mi się takich soczystych cytrusów.
No i jednak nie chwyciło. Klementyki smaczne, słodkie (ale nie ulepne) i soczyste, ale tak bardzo na mnie nietrwałe, że wniuchiwać się musiałam mocno we włokieć, żeby poczuć "słoneczko".
Zdecydowanie ciekawsze i mocniejsze są Orange Sanguine - choć u mnie wychodzi z nich trochę "odświeżacz" łazienkowy.

Słonecznych cytrusów poszukuję nadal.

srG

Perfumaniak

Post11 kwietnia 2018, 17:17 - Śr

Zawsze Ci zostaje Tudo Bem! :)

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post12 kwietnia 2018, 14:43 - Cz

Emerko, mam nadzieję że znajdziesz te słoneczne, soczyste cytrusy :) Na mnie Orange Sanguine ma taką sobie trwałość, a szkoda, bo zapach fajny.
Wczoraj kwiatowo - Magnolia Sensuel, a dzisiaj chłodny, cytrusowo-kwiatowy Iceberg z miniaturki.

rabarbary

Super Perfumaniak

Post24 czerwca 2018, 13:04 - N

Jest zimno, leje, siedzę sama w domu, więc radośnie zanurzyłam się w oparach Opium.
Średnio pasuje do domowej bawełnianej sukienki z królikiem w różowych okularach i puchatych kapci, ale co tam, jestem szczęśliwa :)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie - dyskusja ogólna