Teraz jest 17 lipca 2018, 18:42 - Wt

• Reklama

Perfumy damskie odpowiednie na ślub

Dyskusja ogólna o perfumach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Bastuśka

Post28 maja 2018, 11:54 - Pn

Witam was serdecznie,
Chciałam poprosić was o radę. Stoję przed wyborem - zakupem perfum i tutaj pojawia się problem.
Poszukuję perfum które będą lekkie a wyczuwalne, miłe w zapachu, i przede wszystkim trwałe.
Moja mam miała kiedyś perfumy które długo się utrzymywały na ubraniach nawet po wypraniu ich woń była nadal wyczuwalna.
Jestem osobą która nie lubi ciężkich i mdłych zapachów. lubię świeże motywy kwiatowe.
Podam kilka marek i zapachów i prosiłabym was byście mi coś o nich opowiedzieli tj. Zapach, trwałość
1) Chanel No 5
2) Giorgio Armani - Si
3) Giorgio Armani - Acqua di gioia
4) Paco Rabanne - lady million
5) Versace - Cristal noir
6) Rihanna - Nude
7) Esotiq Joanna Krupa - Follow the night

Proszę o opinię oraz może któraś z was ma jakieś doświadczenia,
może mogła by mi coś doradzić jakiś inny zapach bym w tym wyjątkowym dniu w natłoku hucznej zabawy czuła się świeżo jak zaraz po kąpieli :)

Fox

Forumowicz

Post28 maja 2018, 18:11 - Pn

Witaj,
Poleciłbym sprawdzić Lanvin Oxygene, jest to zapach świeży acz dość mocny, mleczno-drzewny, sprawia wrażenie mydlanego, niewątpliwie kojarzy się z czystością. Parametry ma bardzo dobre, wypełnia pomieszczenia nawet po kilku godzinach.
Uwielbiam czuć ten zapach, wg. mnie idealnie będzie współgrać z białą suknią.
Dodatkowo nie zrujnuje też Twojego budżetu, bo można go dorwać całkiem okazyjnie.

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie - dyskusja ogólna