Teraz jest 23 października 2018, 06:18 - Wt

• Reklama

Chanel 05 tester na prezent Pomocy!

Dyskusja ogólna o perfumach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

chanelmaster

Chanel 05 tester na prezent Pomocy!

Post24 lutego 2017, 16:30 - Pt

Witam,
O perfumach damskich nie wiem za wiele. Używam tylko lacoste od sprawdzonego sprzedawcy od lat, więc nie miałem z tym problemu.
Chciałem komuś zrobić prezent. Chodzi o Chanel no.5. Nie stać mnie żeby wydać 500+ złoty na jeden perfum.
Ostatnio oglądałem na allegro i ebay testery. Wszędzie piszą "ORYGINAŁ ORYGINAŁ TO SAMO CO ORYGINAŁ TYLKO TESTER".
Chciałem się zapytać ile w tym prawdy?
Widzę, że ceny tego produktu wachają się od 100-150 złoty przynajmniej na allegro. Jeden sprzedawca nawet sporo tego sprzedał. Moje kolejne pytanie brzmi: Czy to prawda, że te perfumy są takie same jak oryginały? Może, któraś z pań przetestowała?
Pozdrawiam,
B

kubanczyk

Perfumaniak

Re: Chanel 05 tester na prezent Pomocy!

Post24 lutego 2017, 16:34 - Pt

Najtansza nowa 100ml Chanel no.5 jest za około 400zł w sklepach internetowych. Te sztuki za 100zł to podróby.
Oczywiście można trafić flakon w lepszej cenie od prywatnej osoby.
viewtopic.php?f=52&t=22431- Wiele ciekawych flakonów niszowych i mainstreamowych !

sabbracadabra

Forumowicz

Re: Chanel 05 tester na prezent Pomocy!

Post24 lutego 2017, 22:40 - Pt

Przykro mi to mówić, ale będziesz musiał mocno obniżyć pojemność, wybrać wodę toaletową lub w najgorszym wypadku zrezygnować z piątki na rzecz innego zapachu lub ogólnie prezentu. Jeśli budżet kręci się w okolicach 150 zł, to darowałbym sobie zabawę z Chanel. Na kupnie testera przytnie się dwucyfrową sumę, ale nie 300 zł. Korek i pudełko nie stanowią niestety (albo i na szczęście) 75% ceny.

Generalnie dawanie testerów (flakonów w brzydkim szarym kartoniku i zazwyczaj bez korka) jako prezentu nie jest nazbyt eleganckie – na potrzeby własne jak najbardziej, ale gorzej, gdy idzie to jako prezent. A kobiety zazwyczaj zwracają uwagę na prezencję, zwłaszcza gdy mówimy o zapachu kultowym jak 5, którym nie tylko się pachnie, ale i posiada flakon na półce, jeśli wiesz, co mam na myśli.

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie - dyskusja ogólna