Teraz jest 10 grudnia 2018, 01:21 - Pn

• Reklama

Dzisiaj pachnę ...

Dyskusja ogólna o perfumach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Pachnąca Baba

Re: Dzisiaj pachnę ...

Post29 listopada 2018, 20:38 - Cz

Rennifer pięknie pachniesz! Chociaż Mona tez jest super, na szczęście Mikołaj coraz bliżej :lol:

mariolawiki1

Forumowicz

Post30 listopada 2018, 21:13 - Pt

Wody SNM można kupić stacjonarnie w Galilu. Nie wiem, czy na telefon da się zamówić próbki? Musisz zadzwonić i spytać, Pachnąca Babo. :)

Dzisiaj sobie pachnę smokiem Cartiera, którego dostałam do wypróbowania od naszej kochanej dobrej duszyczki z forum, czyli Emery, podobnie jak mililitry EDP Shalimar (nie przyznam się, kiedy ostatnio miałam te perfumy, dość, że teraz córka jest u kresu studiów, a wtedy była w szkole podstawowej 8-) ), taka stara jestem :lol:
A to wszystko jest tylko dodatkiem do miniaturki Theoremy, którą będę traktować jak skarb i... na razie tylko ośmieliłam się wąchać z koreczka :)

Pachnąca Baba

Post30 listopada 2018, 21:39 - Pt

Dziś w pracy towarzyszył mi Calvin Klein i jego Beauty. Cudne są te kwiaty, takie służbowe a kobiece jednocześnie. Generalnie powiem Wam miłe Panie, że z Calvinem jest mi bardzo po drodze. Ale kilku starych zapachów nie znam i muszę nadrobić. Może któraś z Was coś mi napisze o Truth (tak nie znam go :o ) i Contadicton? Chodzi też za mną Escape.

A teraz, już się wyleguje w różowej piżamie pachnąć Evening in Paris. Dobrałam to idealnie :D :lol:

Mariola dzięki, że wskazałaś mi perfumerie. Obok Galilu czasem się kręcę wiec przy okazji na pewno powącham.

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post30 listopada 2018, 23:39 - Pt

Pachnąca Babo, dziękuję :)
Contradiction pachnie na mnie kwiatkami i eukaliptusem, jest trochę "metaliczny", Truth kojarzy mi się z łąką po deszczu, z tym że jest to łąka na której jest głównie trawa i koniczyna, nie ma polnych kwiatów. Taki trawiasty świeżak z drzewną nutą w tle. Żaden z nich mnie nie zachwyca, ale jakbym miała wybierać, to Truth jest ładniejszy. Może ktoś komu się bardziej podobają opisze je lepiej :)

Mariola, podobał Ci się smok? :)

Dzisiaj pachniałam Moschino Moschino.

Pachnąca Baba

Post01 grudnia 2018, 20:14 - So

Po Twoich opisach będę testować ;) Ostarnuo coś mi się odwraca i jak zawsze kochałam mocne ulewy tak od pewnego czadu kwiatków mi się chce :shock: Ulepy kocham wciąż. Tylko dodatkowe wrażenia są mi potrzebne.

Dziś DKNY Be Tempted.,Nie polubię się chyba nigdy z tymi jabłkami.

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post02 grudnia 2018, 10:37 - N

Też nie lubię tych jabłek :) Fajnie że kochasz ulepy, ja za nimi nie przepadam, ale mamy urozmaicenie w wątku :)

Wczoraj pachniałam moją ukochaną Joop Femme dzisiaj Casmir.

Pachnąca Baba

Post02 grudnia 2018, 11:14 - N

A u mnie Madly Kenzo, w wersji edt.

Rennifer czy ta Joop jest podobna do Le Bain czy to zupełnie inny klimat? Bo na Le Bain to przyznaje że sama mam ochotę

mariolawiki1

Forumowicz

Post02 grudnia 2018, 11:56 - N

Smok, Dorotko, od dawna znajduje się na mojej liście chciejstw, nie jestem w stanie nawet policzyć, ile razy miałam go już w koszyku, ale ostatecznie z niego wylatywał i kupowałam coś innego :)
Teraz po prostu wskoczył na sam szczyt chciejstw i po odwyku kupuję go na pewno :)

Wczoraj cały dzień chodziłam otulona goździkami - Garofano Villoresi - co niezwykłe, na mnie to przede wszystkim przyprawa, nie kwiaty, właściwie pachną jak czysty olejek goździkowy, jeśli ktoś kiedykolwiek stosował w celach leczniczych, wie o czym mówię :) Kocham je używać zimną, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, nastrajają mnie świątecznie, kojarzą się z wypiekami, piernikami, aromatem mocno przyprawionych ciast i ciasteczek :)
Trwałość perfum jest oszałamiająca. :)

Dzisiaj w podobnych klimatach - Słoń Kenzo w ilościach sporych. Siedzę w domu, mogę sobie pozwolić na przesadę ;)

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post02 grudnia 2018, 21:47 - N

Pachnąca Babo, na mojej skórze Femme i Le Bain to dwa różne zapachy. Obydwa są wprawdzie ciepłe i "gęste", Le Bain bardziej słodki, Femme za to bardziej złożony, bogaty. Le Bain odbieram głównie jako fajnie podaną tonkę z wanilią, Femme ma ostre, cywetowo-kwiatowe otwarcie, potem łagodnieje ale nadal jest wyraźnie kwiatowo, trochę miodowo, baza jest waniliowo-drzewna :)

Mariola, a ja kiedyś przelotnie chciałam Smoka, ale jednak wystarczy mi odlewka :)

mariolawiki1

Forumowicz

Post03 grudnia 2018, 13:05 - Pn

Dorotko, jakbym jeszcze weszła w odlewki, to byłby mój koniec :P :lol: :mrgreen:
Nie jestem w stanie wyrobić się z próbkami, które dostałam przy okazji zakupów i z kawałkami odlewek, które dostałam przy okazji zakupów od osób prywatnych!

Dzisiaj strasznie się czuję i na razie poza dwoma kroplami Theoremy o świcie na nadgarstki, nie użyłam niczego.
Kładę się z powrotem do łóżka i dogorywam :!:

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post03 grudnia 2018, 15:59 - Pn

:lol: coś w tym jest, odlewki to złooo, ani się człowiek spostrzeże a jest ich wszędzie pełno :D a przynajmniej taki człowiek jak ja - pogrupowałam je w różnych pudełkach, pudełeczkach, kubkach, pojemniczkach wedle kryteriów, których w większości nie pamiętam, potem podczas prób okiełznania tego chaosu zastanawiałam się co właściwie miałam na myśli :D
Teraz niby mam większy porządek, ale duma ze zmniejszenia liczby sampli już mi przeszła, bo pojemnik w którym je mam zaczyna mnie wkurzać, niczego nie mogę szybko znaleźć :roll:

Mam nadzieję że szybko poczujesz się lepiej :!:

U mnie dziś musiała być róża :) F. Malle Une Rose.

mariolawiki1

Forumowicz

Post03 grudnia 2018, 17:10 - Pn

U mnie... Lipstick Rose...
Chyba muszę poszukać ukrytej kamery u mnie, Dorotko :mrgreen: :lol:
Mam 10 ml tylko i na razie wystarczy. Wszystkie perfumy powinny mieć taką lub podobną pojemność ;)

Dodam, że na mnie Lipstick Rose pachnie pudrowo, lekko rożanie, bardzo delikatnie i subtelnie, choć dość trwale. Nie nazwałbym tego zapachu typowym vintage. Pachną dokładnie tak jak nazwa wskazuje...nic dodać, niczego ująć!

PS. Theorema jest przepiękna! Ceny jej w sieci już nie. :evil:

EDYTUJ SWOJE POSTY - NIE PISZ JEDNEGO POD DRUGIM

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post04 grudnia 2018, 20:55 - Wt

O nie, nie, tym razem to moja róża była pierwsza, pachniałam nią od rana :D miało być coś innego ale przypomniałam sobie, że obchodzi urodziny osoba, która bardzo lubi róże i postanowiłam to uczcić :)

Ceny Theoremy są przepięknie przegięte, przynajmniej dla mnie :)
Dzisiaj L'Or de Torrente.

mariolawiki1

Forumowicz

Post04 grudnia 2018, 21:31 - Wt

:oops: :lol:

Dzisiaj od rana Elektra od OO.

Pachnąca Babo, znalazłaś jakiegoś słodziaka godnego polecenia?
Mam na myśli perfumy, oczywiście. ;)

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post05 grudnia 2018, 16:30 - Śr

No właśnie, Pachnąca Baba coś się nie odzywa...

Dzisiaj pachnę Gucci Bloom Nettare di Fiori.

mariolawiki1

Forumowicz

Post05 grudnia 2018, 22:55 - Śr

Rose anonyme dziś króluje. :)

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post07 grudnia 2018, 16:02 - Pt

A ja wczoraj zrobiłam kolejne podejście do słonia Kenzo, nadal na blotterze pachnie lepiej niż na mnie :? ale baza całkiem fajnie pachniała i nie rozbolała mnie głowa od zapachu.
Dzisiaj ELdO Noel au Balcon.

mariolawiki1

Forumowicz

Post07 grudnia 2018, 19:07 - Pt

Ombre Mercure TdG dzisiaj.
Na mnie słoń lepiej, pełniej, intensywniej, bardziej "na bogato" pachnie, kiedy jest dość ciepło. :) Zimą gaśnie na mojej skórze.

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post08 grudnia 2018, 18:36 - So

W dawno niesprzątanej szafce z przyprawami leżą bardzo słodkie ciastka, do których dodano za dużo korzennej przyprawy - słoń w lecie na mojej skórze :D

Dzisiaj kolejny Kilian, tym razem Let's Settle this Argument Like Adults, In the Bedroom, Naked. Pozwolę sobie przewrócić oczami na nazwę, o tak :roll: :D
Sam zapach jest w miarę ok, mleczno-figowo-waniliowy, bliskoskórny i trwały. Nie w moim guście, ale przez jeden dzień dałam radę go nosić bez problemu.

mariolawiki1

Forumowicz

Post08 grudnia 2018, 18:57 - So

Ralpha Laurena Safari dzisiaj noszę wspominając przy okazji górskie przygody. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie - dyskusja ogólna