Teraz jest 21 maja 2018, 04:23 - Pn

• Reklama

szczoteczki elektryczne do zębów

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

supermariobros

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: szczoteczki elektryczne do zębów

Post17 listopada 2017, 13:07 - Pt

eduardo napisał(a):Czytając wasze opinie chyba dokupię do elektrycznej soniczną. Z tego co widzę praktycznie każdy ma inna :)
Pomijając ten fakt warto na jakieś konkretne parametry przy zakupie patrzeć (sam Philips ma od groma typów)?

Polecam najtańszy model- Easy Clean, różni się tylko brakiem dodatkowych opcji szczotkowania (których i tak się nie używa, tylko się włącza jeden, najwyższy program) od tej co podał Homme, a jest o połowę tańsza. Obie mają 31000 ruchów/min więc nie widzę najmniejszego sensu przepłacać.

https://www.ceneo.pl/10278511#tab=spec
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

eduardo

Aktywny forumowicz

Post17 listopada 2017, 13:09 - Pt

Nie jestem jakoś uparty na Philipsa. Bez znaczenia czy to będzie Philips, Smilesonic, Teesa, itp. Stąd pytanie.

disaster3

Super Perfumaniak

Post17 listopada 2017, 13:30 - Pt

Ja mam dokładnie taką Philips Sonicare Diamond Clean HX9342/02 i faktycznie, zęby są jak kryształki, takie gładkie.
Także również polecam.
Sprzedam
Korek od Loewe Solo Loewe Platinum 100ml chętnie kupię!!

Remsen

Forumowicz

Post17 listopada 2017, 15:13 - Pt

No to ja ze swoją wpasuję się cenowo pomiędzy Waszymi:
http://seysso.pl/kolekcja/seysso/seysso ... a-soniczna
natomiast biję na głowę drganiami ;)

I jeszcze tytułem uzupełnienia - w moim poprzednim poście PS nie tylko dotyczył czystości i gładkości (choć to też jest efekt "łał") ale głównie wibracji przy 96000 drganiach na minutę - łaskoczą sakramencko, aczkolwiek po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić :D
Sprzedam flakony, dekanty i sample:
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=19627

hrhrhr

Aktywny forumowicz

Post17 listopada 2017, 21:03 - Pt

59 zeta za jedna koncowke?!?!?!
STRAGAN - flakony, odlewki i militry. nisza + mnstrm!

Don Raul de Lucho

Perfumaniak

Post17 listopada 2017, 21:44 - Pt

A ja bym polecił tę: http://www.perfumesco.pl/whitewash-soni ... owka-3-szt
do tego końcówki 2 szt. za 45 zł
Mój stragan

Buena suerte, porque yo me voy a California.

grembi

Aktywny forumowicz

szczoteczki elektryczne do zębów

Post18 listopada 2017, 08:54 - So

Dzięki Don Raul właśnie sobie ją zamówiłem. Opinie krążą całkiem spoko, a cena jest bardzo dobra + free DPD.

Remsen

Forumowicz

Post18 listopada 2017, 08:59 - So

hrhrhr napisał(a):59 zeta za jedna koncowke?!?!?!

Ale na stronie producenta, bo już np. na alledrogo można kupić po dwie dychy za sztukę
Sprzedam flakony, dekanty i sample:
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=19627

icu

Forumowicz

Post18 listopada 2017, 10:35 - So

Don Raul de Lucho napisał(a):A ja bym polecił tę: http://www.perfumesco.pl/whitewash-soni ... owka-3-szt
do tego końcówki 2 szt. za 45 zł

Mam ją już ponad rok (kupiona w perfumesco za ok. 200zł) i jak najbardziej podtrzymuję opinie @Don Raul de Lucho oraz @jarosword. Bateria od początku wytrzymuje bardzo długo, spokojnie są to 2-3 tyg. licząc mycie min. 2 razy dziennie - aż mnie ten temat zaintrygował i dokładnie policzę ilość dni aby nie rozsiewać dalej plotek od @Homme.

Co do ergonomii, rączki itp. to wg mnie właśnie jest OK i trzyma się ją bardzo dobrze. Co do poziomu pracy napędu to nie wiem jaka jest różnica między Phillipsami, Braunami, a wspomnianą ale ja w stoperach zębów nie myję i bębenki raczej mam całe. Sąsiedzi jeszcze nigdy policji nie wzywali, a zdarza się, że myje zęby w godzinach tzw. ciszy nocnej. Nie przesadzajmy z tym hałasem bo jest on znikomy...

O końcówkach się nie wypowiem bo kompletnie się na tym nie znam, możliwe, że różnica jest w kolorkach itp. nie wiem. Wiem natomiast to, że do Braunów itp. istnieje szeroki rynek podróbek więc nigdy na 100% nie wiadomo na co się trafi... Nie twierdze, że do SW nie istnieją ale ja nigdy na takie informacje nie trafiłem.

Programy? Ja używam jednego i mi w zupełności wystarczy.

@grembi - dobry wybór! ;)
★ Mainstream & Nisza - flakony / dekanty / ml ★ http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=17542

Homme

Forumowicz

Post18 listopada 2017, 17:20 - So

Mnie do philipsa przekonał design, jakość wykonania rękojeści oraz cicha praca silnika. Ostatecznym argumentem był duży wybór różnych końcówek, które starczają dłużej niż końcówki konkurencji. Philips ma dość wysokie ceny wyjściowe, ale na szczęście można dość łatwo kupić na promocjach :)

Większość programów to bajer, ale mnie się bardzo podoba gum care. Po skończonych 2 minutach normalnego mycia zębów na 1 minute włacza się tryb masowania dziąseł na mniejszych wibracjach. Bardzo fajne uczucie.

eduardo

Aktywny forumowicz

Post18 listopada 2017, 18:27 - So

Dzięki za info. Czekam na BF i zerknę tą co polecił Homme. Może akurat się coś trafi. Jak nie to jak coś za tydzień kupię. Jakieś propozycje gdzie zerknąć w ten magiczny BF? Bo słyszałem, że warto nawet u dentystów podpytać. Potrafią mieć lepsze ceny niż na necie.

Homme

Forumowicz

Post18 listopada 2017, 18:39 - So

Swoją Diamond Clean wersja ze szklanką ładującą + 6 końcówek gratis kupiłem na niemieckim amazonie podczas black friday rok temu. Wysyłają za darmo do PL i sklep też jest przetłumaczony na nasz język. Za wszystko dałem jakoś 100 euro. Cena w Polsce obecnie kształtuje się na poziomie 700zł bez gratisowych końcówek, tzn chyba tylko z jedną w komplecie.
Poczekaj na BF, oblookaj ceny na ceneo i amazon.de. Polecam zerkać na amazon szczególnie podczas BF, ponieważ promocje w polskich sklepach w czasie BF to jest zwykle śmiech na sali...

eduardo

Aktywny forumowicz

Post18 listopada 2017, 19:31 - So

Amazona będę i tak przyglądał w poszukiwaniu Kindle więc szczoteczki też zerknę. Jak znajdziecie coś wartego uwagi to dajcie znać.

sabbracadabra

Forumowicz

Post24 listopada 2017, 10:22 - Pt

Amazonowy Black Friday:

dwie szczoteczki, ale tylko jedna ładowarka, więc pozostaje w rodzinie:
https://www.amazon.de/Philips-Elektrische-Zahnb%C3%BCrste-Schalltechnologie-HX9114/dp/B06XDJH68Z/ref=lp_14218620031_1_8?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1511514518&sr=1-8

pojedyncza szczoteczka, w zalezności od ulubionego koloru:
https://www.amazon.de/Philips-DiamondClean-Schalltechnologie-HX9352-Reiseladeetui/dp/B00E62DUTG/ref=lp_14218620031_1_2?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1511514518&sr=1-2

https://www.amazon.de/Philips-DiamondClean-Schalltechnologie-HX9312-Reiseladeetui/dp/B01J9WQS9Q/ref=lp_14218620031_1_9?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1511514518&sr=1-9

Prywatnie mocno polecam Philipsa, sam kiedyś kupiłem na Amazonie podwójny zestaw (tyle że z dwoma ładowarkami) i jestem zadowolony. Do tego korzystam z irygatora AirFloss (wyższość nad tradycyjnym Waterpikiem to duża oszczędność miejsca).

Arczi

Forumowicz

Post24 listopada 2017, 20:13 - Pt

Niestety nie widzę na amazon super ofert szczoteczek :/

sabbracadabra

Forumowicz

Post24 listopada 2017, 20:47 - Pt

Już się skończyła promocja. Zresztą na Amazonie jest sporo błyskawicznych promocji, których czas trwania ograniczona jest do iluś godzin.

F4N4TYK

Post25 listopada 2017, 16:04 - So

Skoro tak wszyscy zachwalają to pora się przerzucić z obrotowej szczoteczki na soniczną.
Dziś w nocy zamówiona na gearbest firmy Xiaomi, test kubka z wodą przechodzi celująco, chociaż z tego co widze większość osób tutaj jest za Philipsami, ale myślę że moja również bdzie sie świetnie sprawować

eduardo

Aktywny forumowicz

Post30 grudnia 2017, 21:10 - So

No i stałem się posiadaczem Philipsa HX9340. Zaskoczyła mnie siła z jaką drga. Otwarcie ust nie wchodzi w grę bo obrywa lustro :)
Jak narazie jestem zadowolony. Rano elektryczna, wieczorem gum care soniczną.

icu

Forumowicz

Post01 lutego 2018, 09:34 - Cz

icu napisał(a):...aż mnie ten temat zaintrygował i dokładnie policzę ilość dni aby nie rozsiewać dalej plotek od @Homme.

Ufff... Jak powiedziałem, tak zrobiłem ;) Sytuacja przedstawia się następująco:

1. noc z 10/11 grudnia - ładowanie całą noc
2. rano 11 grudnia - pierwsze mycie
3. wieczór 31 stycznia - pierwsza sygnalizacja (diody) o "powoli" wyczerpującej się baterii

więc aktualnie szczoteczka wytrzymała 52 pełne dni z myciem minimum 2 razy dziennie, wszystko na jednym (pierwszym) programie, co przekłada się na 7 i pół tygodnia, a bateria mimo sygnalizacji dalej trzyma. Dodatkowo tak jak wspomniałem wcześniej posiadam ją już ponad rok (zakup okolice października/listopada 2016) więc nie jest to nówka.

Teraz już wiem dlaczego tak ciężko było oszacować ile faktyczne trzyma, po prostu ładuję ją niezbyt często. Edytuję ten post jak szczoteczka wyładuje się całkowicie.

PS. Nie jestem w żaden sposób związany z firmą Whitewash oraz perfumesco. :D

EDIT 10.02: Szczoteczka odmówiła posłuszeństwa na wieczornym myciu 9.02 więc można przyjąć, że przy min. 2 myciach dziennie wytrzymała prawie 2 miesiące :shock: na jednym ładowaniu - jeszcze dodam, że nie była całkowicie rozładowana i da się ją włączyć na kilkanaście/dziesiąt sekund jednak nie była w stanie wykonać pełnego programu tj. 4x 30 sek.
Ostatnio edytowano 10 lutego 2018, 10:14 - So przez icu, łącznie edytowano 3 razy
★ Mainstream & Nisza - flakony / dekanty / ml ★ http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=17542

edek45

Post01 lutego 2018, 16:56 - Cz

Ja niedawno kupiłem Ocelan One, taka nowość która pokazała się bodajże w grudniu 2017 roku we współpracy z Xiaomi. Od ponad tygodnia używam (poprzednio miałem - i nadal mam - OralB Triumph 5000, niestety ma swoje lata i końcówki luźno trzymają, i już tak dobrze nie przekazują drgań), i póki co, jestem bardzo zadowolony. Zainteresowanych odsyłam do informacji dostępnych w necie.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)