Teraz jest 15 listopada 2018, 16:21 - Cz

• Reklama

Wkurza mnie...

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

matlak

Aktywny forumowicz

Re: Wkurza mnie...

Post10 stycznia 2018, 20:23 - Śr

nie ma czego się pozbywać/wyzbywać,,, trzeba rzeźbić z tego co jest...

a jak się pokazuje taki palikot/.n ... to z czego rzeźbić .. no z czego :( :(

Homme

Forumowicz

Post10 stycznia 2018, 21:09 - Śr

Palikot był świetny bardzo mi szkoda, że postanowił odejść z polityki. Taki talent wielki potencjał. Jeden z niewielu normalnych polityków, w dodatku z łbem na karku. Bez takich jak Palikot Polska skończy jak Rosja Putina.

Pilecki

Perfumaniak

Post10 stycznia 2018, 21:31 - Śr

Homme napisał(a):Palikot był świetny bardzo mi szkoda, że postanowił odejść z polityki. Taki talent wielki potencjał. Jeden z niewielu normalnych polityków, w dodatku z łbem na karku. Bez takich jak Palikot Polska skończy jak Rosja Putina.

Dzieki za rozbawienie mnie przed snem :lol:
Ci dwaj są siebie warci :lol:
Obrazek

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Wkurza mnie...

Post10 stycznia 2018, 21:40 - Śr

Palikot.to ten gość którego ambicją była legalizacja zioła? Dlatego już.go nie ma

Artplum

Mega Perfumaniak

Post11 stycznia 2018, 01:32 - Cz

Nie tylko o zioło chodziło. Ogólnie to zmarnowany potencjał
Artur

matlak

Aktywny forumowicz

Post11 stycznia 2018, 11:45 - Cz

palikot potencjał? serio ? ... ok juz nie politykuje dalej bo to za mocne dla mnie.

na rozluźnienie tweet opisujący rozjeżdżanie opozycji walcem drogowym na ich własne życzenie :lol: :lol: :lol:

"Feministki zbierają prawie milion podpisów.
JarKacz głosuje za skierowaniem projektu do dalszych prac, posłowie PO i .N nie biorą udziału w glosowaniu. Brak kworum, projekt #RatujmyKobiety upada. "

Homme

Forumowicz

Post11 stycznia 2018, 12:23 - Cz

Tylko czemu tu się dziwić? To przecież jasne jak słońce - katoprawactwo wyśmiewa Palikota, podobnie jak reszta nabija się z żoliborskiego Napoleona.

Wczorajsze głosowanie zero zaskoczki i kolejny dowód na to, czemu piSSobolszewia rządzi w Polsce. Opozycja po prostu nie istnieje. Tak samo było w poprzedniej kadencji, wielkie obietnice wprowadzenia związków partnerskich przez PO, a jak przyszło do głosowania nagle zaczęły się ujawniać konie trojańskie... Teraz to samo w przypadku walki o elementarne prawa kobiet, gdzie nawet kaczor głosował ZA, oczywiście jedynie za wprowadzeniem projektu pod obrady Sejmu, ale i tak zakpił tym z całej opozycji.

Pilecki

Perfumaniak

Post11 stycznia 2018, 12:46 - Cz

Homme napisał(a):Tylko czemu tu się dziwić? To przecież jasne jak słońce - katoprawactwo wyśmiewa Palikota, podobnie jak reszta nabija się z żoliborskiego Napoleona.

Wczorajsze głosowanie zero zaskoczki i kolejny dowód na to, czemu piSSobolszewia rządzi w Polsce. Opozycja po prostu nie istnieje. Tak samo było w poprzedniej kadencji, wielkie obietnice wprowadzenia związków partnerskich przez PO, a jak przyszło do głosowania nagle zaczęły się ujawniać konie trojańskie... Teraz to samo w przypadku walki o elementarne prawa kobiet, gdzie nawet kaczor głosował ZA, oczywiście jedynie za wprowadzeniem projektu pod obrady Sejmu, ale i tak zakpił tym z całej opozycji.

Mike, wrociles? :lol:
Zawsze możesz brać slub z partnerem za granicą.

Homme

Forumowicz

Post11 stycznia 2018, 13:21 - Cz

?
Jestem Polakiem i powinienem mieć możliwość ślubu w Polsce. To jasne, że wezmę ślub z narzeczonym we Francji, bo tu bym się do późnej starości nie doczekał, co jednak nie zmienia patologii polskiego prawa, które jest przeciwko Polakom. Z tego powodu po ślubie planujemy z mężem wystąpić do Trybunału w Strasburgu przeciwko Polsce. Z takiego rozwiązania skorzystało już kilkanaście małżeństw, sprawa jest w toku. Wcześniej Trybunał nałożył kary na Włochy w tej samej sprawie musieli płacić za każdy dzień zwłoki aż do wprowadzenia równościi. Taka sama droga czeka Polskę za kilka lat bo niestety tyle trwają procedury w UE. Póki co jesteśmy na etapie załatwiania formalności, aby wykiwać polskie bezprawie próbujące uniemożliwić zawarcie mi ślubu za granicą.

maruz

Post11 stycznia 2018, 13:23 - Cz

mike, a dlaczego Ty będziesz żoną a nie on? :twisted:

Homme

Forumowicz

Post11 stycznia 2018, 13:27 - Cz

Zapytaj go to może ci odpowie, a u mnie nikt nie będzie żoną. W związkach gejowskich nie ma żon ani przybierania kobiecych ról. To jest jeden z zakłamanych mitów katoprawackiej ideologii. Jest dwóch facetów, a po ślubie dwóch mężów.

Artplum

Mega Perfumaniak

Post11 stycznia 2018, 13:44 - Cz

Nie wiem, czy wiesz, ale swoimi napastliwymi słowami bardzo złą robotę robisz gejom w Polsce.
Mało co mnie tak wpienia, jak obecna polityka, ale uzywanie określeń "kotol", czy "katoprawak" nie jest na miejscu.
O ile zgadzam się z niektórymi Twoimi argumentami, to z ublizaniem już nie. Żądasz szacunku, to i Ty go okazuj.
Artur

krzsmi11

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post11 stycznia 2018, 13:48 - Cz

Czy my naprawde musimy jeszcze raz przez to przechodzic? Teraz juz wiadomo, ze kolega Homme = Mike, po co to przerabiac raz jeszcze?

Homme

Forumowicz

Post11 stycznia 2018, 13:51 - Cz

Artplum napisał(a):Nie wiem, czy wiesz, ale swoimi napastliwymi słowami bardzo złą robotę robisz gejom w Polsce.
Mało co mnie tak wpienia, jak obecna polityka, ale uzywanie określeń "kotol", czy "katoprawak" nie jest na miejscu.
O ile zgadzam się z niektórymi Twoimi argumentami, to z ublizaniem już nie. Żądasz szacunku, to i Ty go okazuj.

Gdzie i komu ubliżam? Poza tym nie masz moralnego prawa do zwracania mi na nic uwagi, ponieważ to ty ubliżałeś i obrażałeś społeczności, do której należe, wyzywając gejów od "pederastów". Co prawda zostało skasowane, ale ja takich rzeczy nie zapominam i dlatego u mnie jesteś na ignorowanym. Nie dyskutuje z propagandzistami homofobii (tym bardziej udającymi, że nimi nie są) i typami, którzy nie potrafią okazać elementarnego szacunku.

leandros

Post11 stycznia 2018, 13:54 - Cz

Hakerzy z Białowieży, ktoś już pisał o tym że podobno Homme to Mike. Za krótko jestem na forum by dowiedzieć się, co ów Mike tutaj robił.
Chyba ktoś miał rzekome dowody że Homme = Mike, może jednak warto je pokazać? Bo równie dobrze ja mogę być Hendrixem...
Silesius non Polonus - Anselmus Ephorinus

Mój stragan - zapraszam!
Fragrantica

maruz

Post11 stycznia 2018, 13:55 - Cz

Myślę mike, że właśnie tym wpisem, zakończyłeś swoją karierę na forum.
Admini, działać!
Ciekawe, jaki inny nick tym razem obierzesz :)

Homme

Forumowicz

Post11 stycznia 2018, 14:31 - Cz

Za notoryczne kłamanie wmawiania userom, że są kimś innym powinny być jak najbardziej kary i nie powinno to być tolerowane.

leandros napisał(a):Hakerzy z Białowieży, ktoś już pisał o tym że podobno Homme to Mike. Za krótko jestem na forum by dowiedzieć się, co ów Mike tutaj robił.
Chyba ktoś miał rzekome dowody że Homme = Mike, może jednak warto je pokazać? Bo równie dobrze ja mogę być Hendrixem...

Podobno zaszczuwano tu kiedyś innego geja i teraz homofoby myślą, że to ja. Nawet wymyślano mi imiona i nazwiska wszystkie błędne. Jakiś typ sobie uroił, że mnie "namierzył", jak moderacja poprosiła o dowody to na urojeniach się skończyło.
Ostatnio edytowano 11 stycznia 2018, 14:35 - Cz przez Homme, łącznie edytowano 1 raz

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post11 stycznia 2018, 14:35 - Cz

oooo masakra jak to czytam to czuje ze mam deja vu :lol: czyzby znowu mike wrocil?? :?

Homme

Forumowicz

Post11 stycznia 2018, 14:41 - Cz

Być może wrócił pod postacią Belial Lorda, który właśnie zaczął udawać, że mnie teraz pierwszy raz o to oskarżył. Tak jak pisałem nie ma żadnego zaskoczenia wymysły padają ze strony tych, którzy kochali mika za orientację, więc i mnie ta miłość spotkała ;-)

PMZet

Forumowicz

Post11 stycznia 2018, 14:45 - Cz

Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)