Teraz jest 21 lutego 2018, 16:30 - Śr

• Reklama

Wkurza mnie...

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Pilecki

Perfumaniak

Re: Wkurza mnie...

Post19 stycznia 2018, 16:17 - Pt

Marks napisał(a):O wypraszam sobie ;) mnie w to bagno proszę nie wciągać ;)

Hehe surykatka może być :)

panpoker

Forumowicz

Post19 stycznia 2018, 21:53 - Pt

Pilecki napisał(a):Hehe surykatka może być :)

Albo surogatka.
Właśnie, ciekawe jak się na tę kwestię 500+ zapatruje :)

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post19 stycznia 2018, 23:28 - Pt

To zależy, z jakiej opcji jest surogatka :P
Artur

volcano

Aktywny forumowicz

Post21 stycznia 2018, 08:56 - N

https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn2 ... 07953.html takich gnoi powinno się tępić w dupie byli i nic nie widzieli ...

panpoker

Forumowicz

Post21 stycznia 2018, 09:51 - N

Aż obejrzałem.
Ta scenka z lasu to wygląda trochę jak z jakiejś podrzędnej komedii. Obstawiam, że ktoś ich strollował ale podeszło do materiału to połączyli.
TVN ogólnie pełen zaskoczenia, że skinheadzi i neonaziści lubią sobie poheilować po pijaku na koncertach... hmm.
Jasne, że to debilizm jak się czci narodową dumę i gościa który rodaków masowo mordował ale obstawiam, że większość tych chłopków co tam pokazuje ile śniegu napadało raczej nie jest za obozami koncentracyjnymi. Niemniej jednak smutne.

RN zamiast odciąć się od takich wariatów jak była ku temu okazja, uwierzył w siłę "zjednoczonej prawicy" i pobrali takich do struktur. Teraz przy każdym takim (tendencyjnym jak ten lub nie) reportażu będą wychodzić na debili. Jeśli to miało działać w tej formie to może i dobrze, że to utonie...

Pilecki

Perfumaniak

Post21 stycznia 2018, 10:13 - N

Nacjonalizm w Polsce nie ma nic wspólnego z narodowym socjalizmem, a tvn wrzucił to do jednego wora.
Mam nadzieję, że Ci wszyscy heilujacy, z zakazanymi symbolami na koszulkach zostaną ukarani, bo nawet na zamkniętych koncertach jak Orle Gniazdo ABW ich dokładnie nagrywa.
A scenka w lesie wygląda troche jak ustawka :lol:

volcano

Aktywny forumowicz

Post21 stycznia 2018, 12:46 - N

Mam nadzieje że nie wpłacacie 1% podatku na to gówno inaczej nie powiedzieć.

Scarlatti

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post21 stycznia 2018, 12:50 - N

Nie wiem po co się tym podniecać, każdy fascynuje się złem na swój sposób. Jeden będzie ślęczał przed grami komputerowymi i mordował wirtualnie, drugi będzie zapatrzony w gangi i słuchał gangsta rapu, a trzeci będzie mieć potrzebę identyfikacji z historią III Rzeszy, black metalem itp. Mamy demokrację i każdy robi co chce, a to że wykracza to poza jakieś ramy prawnych przepisów to tylko szary papier. A prawdziwy zły - przestępca - nie ma potrzeby identyfikacji z niczym takim bo jest zły z natury i więcej w nim stoickiego spokoju niż jakiś manifestacji czy wyładowywania się na nagrobkach.

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post21 stycznia 2018, 13:35 - N

Taa. .. Tylko jak się zbierze grupa takich posrańcow, to w końcu coś wykombinuja
Artur

volcano

Aktywny forumowicz

Post21 stycznia 2018, 13:40 - N

Uważasz to za demokracje ? chyba coś nie tak . Tak się rodzi nacjonalizm w latach 90 widziałem jak to wygląda i jak to się kończy .
Właśnie Arturze , wykombinują jeszcze chcą dostępu do broni .

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post21 stycznia 2018, 13:54 - N

Daj spokój. Wkurza mnie przyzwolenie na takie działania.
Wkurza mnie nazywanie naszprycowanych karków narodowcami i patriotami.
Coś mi to przypomina
Artur

foxdojcz

Aktywny forumowicz

Post21 stycznia 2018, 14:00 - N

Scarlatti napisał(a):Nie wiem po co się tym podniecać, każdy fascynuje się złem na swój sposób. Jeden będzie ślęczał przed grami komputerowymi i mordował wirtualnie, drugi będzie zapatrzony w gangi i słuchał gangsta rapu, a trzeci będzie mieć potrzebę identyfikacji z historią III Rzeszy, black metalem itp. Mamy demokrację i każdy robi co chce, a to że wykracza to poza jakieś ramy prawnych przepisów to tylko szary papier. A prawdziwy zły - przestępca - nie ma potrzeby identyfikacji z niczym takim bo jest zły z natury i więcej w nim stoickiego spokoju niż jakiś manifestacji czy wyładowywania się na nagrobkach.

Fascynacja złem to jedno, a mylenie zła z dobrem i pragnienie ustanowienia zła prawem obowiązującym to drugie.
Ale są jeszcze przecież rzeczy niepojęte
Jak zapach heliotropu i kolor szafranu.

Lechoń

Rossi

Aktywny forumowicz

Post21 stycznia 2018, 14:01 - N

Artplum napisał(a):Daj spokój. Wkurza mnie przyzwolenie na takie działania.
Coś mi to przypomina

Ejjj ja jestem patriotą. Czyli co? Ćpun i faszysta do tego uczestnik zabaw z Adolfem w tle. Może jednak pewne wartości wyniosłem z domu rodzinnego, gdzie były kultywowane z ojca na syna. Taki osób jest sporo i nie można ich wrzucać do jednego wora z pojebami bawiącymi się w SS.

leandros

Aktywny forumowicz

Post21 stycznia 2018, 14:13 - N

Pilecki napisał(a):Nacjonalizm w Polsce nie ma nic wspólnego z narodowym socjalizmem, a tvn wrzucił to do jednego wora.

Bo Honor tylko przygrywa o Hessie, a urodzony białym to odniesienie do braku żółtaczki niemowlęcej?
Silesius non Polonus - Anselmus Ephorinus

Mój stragan - zapraszam!
Fragrantica

Pilecki

Perfumaniak

Post21 stycznia 2018, 14:27 - N

leandros napisał(a):
Pilecki napisał(a):Nacjonalizm w Polsce nie ma nic wspólnego z narodowym socjalizmem, a tvn wrzucił to do jednego wora.

Bo Honor tylko przygrywa o Hessie, a urodzony białym to odniesienie do braku żółtaczki niemowlęcej?

Akurat Honor i Konkwista to dobra muzyka, ale wiele treści jest skandaliczna i nie do zaakceptowania. To właśnie typowy narodowo socjalistyczny rock przesiąknięty wychwalaniem Hoessa i holocaustu. Taka muzyka to margines. Tak samo dla kogoś szokujące mogą być treści kapel black metalowych. Możesz tego słuchać ale nie utożsamiasz sie z przekazem.

Od rana nagonka w tvn na "narodowców". Ehhh...
Te środowiska już dawno powinny się odciać od osób kontrowersyjnych, sporo ciekawych informacji o takich osobach zawiera lewicowa strona stopnacjonalizmowi.pl.

Scarlatti

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post21 stycznia 2018, 15:02 - N

Lepsi polscy naziści niż arabscy terroryści :mrgreen:

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post21 stycznia 2018, 19:04 - N

Scarlatti napisał(a):Lepsi polscy naziści niż arabscy terroryści :mrgreen:

W czym?
Od swojego mniej boli?
Artur

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post21 stycznia 2018, 19:34 - N

Rossi napisał(a):
Artplum napisał(a):Daj spokój. Wkurza mnie przyzwolenie na takie działania.
Coś mi to przypomina

Ejjj ja jestem patriotą. Czyli co? Ćpun i faszysta do tego uczestnik zabaw z Adolfem w tle. Może jednak pewne wartości wyniosłem z domu rodzinnego, gdzie były kultywowane z ojca na syna. Taki osób jest sporo i nie można ich wrzucać do jednego wora z pojebami bawiącymi się w SS.

Ej, a co to znaczy dla Ciebie, że jesteś patriotą?
Bo ja się w Polsce urodziłem i wszyscy moi przodkowie , do jakich udało mi się dogrzebać , byli Polakami i w Polsce są ich groby. Tu się wychowałem, tu pracuję i daję pracę paru ludziom. Tu mieszka moja córka. Mówię po polsku, myślę po polsku, znam polskie tradycje i wiele z nich kultywuję. Znam polska literaturę , historię, kulturę. Wspieram lokalne inicjatywy. Jeśli to możliwe, kupuję polskie towary. Na miarę moich skromnych możliwości, propaguję polskość w kontaktach z obcokrajowcami. Dbam o środowisko, o czystość języka i kulturę. Kibicuję polskim sportowcom. Nie korzystam z lewych zwolnień, nie pobieram zasiłków, nie brałem żadnych dofinansowań, nie doję państwowej kasy, za to systematycznie płacę ZUS i wszelkie podatki.
Nie ma we mnie patosu, ostentacji, ani egzaltacji, ale tak po cichu kocham Polskę.
Nie jestem jednak nacjonalistą, ani wojującym katolikiem. Nie nazywam Arabów ciapatymi, ani Murzynów czarnuchami. Nie chcę bić Niemców za całą historię. Nie mam w awatarze biało-czerwonej flagi, nie noszę koszulki z orłem ani Pileckim i nie wieszam na latarniach portretów opozycyjnych europosłów.
Czy wg Ciebie nie jestem patriotą?
Ostatnio edytowano 21 stycznia 2018, 22:41 - N przez Artplum, łącznie edytowano 1 raz
Artur

Rossi

Aktywny forumowicz

Post21 stycznia 2018, 19:57 - N

Jesteś tak samo jak ja. Nie będę wchodził w dyskusję kto jest lepszy kto gorszy. Jesteśmy tacy sami Polacy.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post21 stycznia 2018, 20:08 - N

mysle ze flaga z Twojego avatara z przestrzelinami to Powstanie Warszawskie?!o to chyba pytales..
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)