Teraz jest 11 grudnia 2018, 00:48 - Wt

• Reklama

Wkurza mnie...

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

mam katar

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Wkurza mnie...

Post14 marca 2014, 18:51 - Pt

Czyli temat o tym, co wkurza...

Bardzo popularny na różnych forach ;)

jako że znów zaspamowałem szołtboksa (a Anioł czuwa), postanowiłem założyć temat i przekopiować się z szał boksa na dobry początek:

Gupie kino. Chciałem pójść na całą nimfomankę 1+2 część na raz (czyi 122 min + 123 min), ale nie - kino oszczędza i inwestuje w jakieś komercyjne kupy i jak bym chciał obejrzeć 1 i 2, to muszę być dziś na cz. 1 (co odpada bo kumpel ma urodziny i już chłodzi butelkę) i jutro na 2. Bo nie powtórzą. Bo się nie opłaca. Choć ja filmów Larsa Von jakoś zbytnio nie lubię, ale jestem ciekaw. Może trafię na część 2. Ale jaki jest sens, może to być bezsens, oglądać część 2 bez pierwszej. Jak czytać książkę od tyłu i po arabsku. A więc, reasumując, wkurza mnie polityka miejskich domów kultury.

Jesteśmy ponoć narodem narzekaczy i wkur.iaczy, więc liczę na szeroki odzew i liczne wypowiedzi. ;)
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów, noży
i przykazań Bożych

khorne

Aktywny forumowicz

Re: Wkurza mnie...

Post14 marca 2014, 18:54 - Pt

wkurza mnie mam katar

mam katar

Perfumaniak

Post14 marca 2014, 18:58 - Pt

Zajrzyj w regulamin. Temat nie został stworzony do pyskówki i omawiania rzeczy stąd. Uwierz mi, na kilku forach takie tematy dot. rzeczy ogólnych i niezwiązanych funkcjonują całkiem dobrze. Jak Cię wkurzam, to Twój problem, nie mój

Pozdr
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów, noży
i przykazań Bożych

Argentum

Bardzo aktywny forumowicz

Post14 marca 2014, 19:07 - Pt

Według mnie nie jesteśmy narodem narzekaczy, tylko narodem pracowitym i odważnym, ale mniejsza o to...

Co mnie wkurza?

Chore zatoki i reformulacje. I puste dziewczyny.;d

Bach_rules!

Perfumaniak

Post14 marca 2014, 19:28 - Pt

Argentum napisał(a):Chore zatoki i reformulacje. I puste dziewczyny.;d

O to to! Aktualnie w proporcjach oddanych powyżej graficznie.

khorne

Aktywny forumowicz

Post14 marca 2014, 19:40 - Pt

mam katar napisał(a):Zajrzyj w regulamin. Temat nie został stworzony do pyskówki i omawiania rzeczy stąd. Uwierz mi, na kilku forach takie tematy dot. rzeczy ogólnych i niezwiązanych funkcjonują całkiem dobrze.

a co to ma do rzeczy? nigdzie nie pyskuje, nigdzie nie watpie, ze na innych forach sa takie tematy - po prostu pisze, ze wkurza mnie mam katar.. chyba o to chodzi w tym topicu by pisac co nas wkurza .. czyz nie? ;)

konradzik

Aktywny forumowicz

Post14 marca 2014, 21:07 - Pt

mam katar napisał(a):Czyli temat o tym, co wkurza...

Bardzo popularny na różnych forach ;)

jako że znów zaspamowałem szołtboksa (a Anioł czuwa), postanowiłem założyć temat i przekopiować się z szał boksa na dobry początek:

Gupie kino. Chciałem pójść na całą nimfomankę 1+2 część na raz (czyi 122 min + 123 min), ale nie - kino oszczędza i inwestuje w jakieś komercyjne kupy i jak bym chciał obejrzeć 1 i 2, to muszę być dziś na cz. 1 (co odpada bo kumpel ma urodziny i już chłodzi butelkę) i jutro na 2. Bo nie powtórzą. Bo się nie opłaca. Choć ja filmów Larsa Von jakoś zbytnio nie lubię, ale jestem ciekaw. Może trafię na część 2. Ale jaki jest sens, może to być bezsens, oglądać część 2 bez pierwszej. Jak czytać książkę od tyłu i po arabsku. A więc, reasumując, wkurza mnie polityka miejskich domów kultury.

Jesteśmy ponoć narodem narzekaczy i wkur.iaczy, więc liczę na szeroki odzew i liczne wypowiedzi. ;)

sprawa banalnie prosta do rozwiazania i ja ja tak rozwiazalem:
Kup projektor + dobre naglosnienie i masz jakosc lepsza niz w kinie.... i juz nie bedzisz mial na co narzekac

khorne

Aktywny forumowicz

Post14 marca 2014, 21:10 - Pt

pokaż mi projektor i dobre nagłośnienie , które jakością pobije to co w kinie ;)

konradzik

Aktywny forumowicz

Post14 marca 2014, 21:33 - Pt

khorne napisał(a):pokaż mi projektor i dobre nagłośnienie , które jakością pobije to co w kinie ;)

poczytaj jakie naglosnienie ma multikino..... jedno z najbardziej budzetowych jak znajde na forum audio to wkleje dokladny model bo czytalem o tym dawno temu. Kazdy projektor full hd zapewni w domu lepsza jakosc przy 150''. A naglosniene wystarczy ze dorzucisz 12-15" suba w pokoju i sasiedzi na 3 pietrach poczuja na wlasnej skorze wszystkie wybuchy z filmu ;) mam kino w domu od 5lat i jak ide do kina to sie mecze bo dzwiek mnie nie zadowala

nie chce mi sie klocic i udowadniac wyzszosci... poprostu bedziesz w poblizu lomzy zapraszam na Gladiatora tam pieknie efekty widac... i czuc na skorze :)

Profumo

Post14 marca 2014, 21:38 - Pt

Wkurzają mnie takie tematy.
Wkurza mnie to, że stałem się nałogowcem - dziennie kilka razy odwiedzam forum :roll:
Wkurza mnie to, że zawsze się znajdzie ktoś z wiekszą kolekcją flakonów :evil:

khorne

Aktywny forumowicz

Post14 marca 2014, 21:52 - Pt

konradzik, tu nie chodzi o kwestie kłócenia się. Jeśli chodzi o multikino (w rze jest coś takiego i z tego co wiem jest malutkie, nie byłem nigdy - na półśrodki szkoda mi pieniędzy) to może i jako tako (choć i w to średnio wierze) to będzie wyglądało, ale w przypadku normalnego że tak powiem kina to szczerze wątpie - bo tutaj dochodzi pogłos i ogólnie większa przestrzeń na której rozbija sie dzwięk. I technicznie nie ma możliwości obejść tego żadnymi nawet superhiperzajebistymi zestawami audio.

konradzik

Aktywny forumowicz

Post14 marca 2014, 22:05 - Pt

khorne napisał(a):konradzik, tu nie chodzi o kwestie kłócenia się. Jeśli chodzi o multikino (w rze jest coś takiego i z tego co wiem jest malutkie, nie byłem nigdy - na półśrodki szkoda mi pieniędzy) to może i jako tako (choć i w to średnio wierze) to będzie wyglądało, ale w przypadku normalnego że tak powiem kina to szczerze wątpie - bo tutaj dochodzi pogłos i ogólnie większa przestrzeń na której rozbija sie dzwięk. I technicznie nie ma możliwości obejść tego żadnymi nawet superhiperzajebistymi zestawami audio.

w kinie nie ma poglosu, jest wytlumione jak studio nagran. No u mnie sa sieciowki ktore dla mnie maja żenująca jakosc albo marne kino budzetowe

khorne

Aktywny forumowicz

Post14 marca 2014, 22:32 - Pt

Wszędzie jest pogłos, nawet w studio nagrań ;)
Im większa powierzchnia tym generalnie większy pogłos (jest to jeden z czynników, który ma wpływ na pogłos).

honoris causa

Post15 marca 2014, 21:23 - So

Piszecie o kinie - mi w multikinie dźwięk też nie odpowiada. Jest kiepsko. Bas na 80-100 Hz jest wywindowany przesadnie, a 40-60 Hz kicha. A na 400-600 Hz są czasem przestery. Im wyżej, tym większa nieliniowość dźwięku. Gówno. W domu bez problemu można zrobić o wiele lepsze kinowe efekty.
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

konradzik

Aktywny forumowicz

Post15 marca 2014, 21:40 - So

honoris causa napisał(a):Piszecie o kinie - mi w multikinie dźwięk też nie odpowiada. Jest kiepsko. Bas na 80-100 Hz jest wywindowany przesadnie, a 40-60 Hz kicha. A na 400-600 Hz są czasem przestery. Im wyżej, tym większa nieliniowość dźwięku. Gówno. W domu bez problemu można zrobić o wiele lepsze kinowe efekty.

jak dorwe jakies 10-12" stare 2szt to przykrece do lozka i bardzo nisko odetne, kumpel zrobil i efekt przy wybuchach nieziemski :D trzesie kanapa jakby w ciebie uderzyli :D

btw w heliosach jest starsznie nieska glebia i nasycenie kolorow... i to mnie wkurza ze za bilet 25-30pln co przy 2 os wychodzi niezla suma jest tak kiepski sprzet ze za ''niewielka'' kase da sie uzyskac lepszy efekt w warunkach domowych...

honoris causa

Post16 marca 2014, 12:54 - N

^ dobry patent z tym przykręceniem do łóżka :D

przy 12"sąsiedzi gotowi pomyśleć, że tam naprawdę jakieś wybuchy są :mrgreen:
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

konradzik

Aktywny forumowicz

Post16 marca 2014, 17:49 - N

jak usiadlem na sofe gdzie 2x10" potezne siedzialo to przy mega wybuchach gdyby nie my na sofie to by podskakiwala sama :D niesamowite wrazenie :D dual shock w innym wydaniu :P

dandys

Post28 marca 2014, 16:20 - Pt

Myślałem ostatnio intensywnie co mnie wkurza i już wiem.
Ta cholerna reklama z piosenką "Happy" P. Williamsa. Nie lubię tej piosenki bo jestem Schopenhauer i te sprawy, a jeszcze miliard razy dziennie leci jak odpalam YT i zawsze muszę mutować ją na kilka sekund zanim pojawi się skip.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post28 marca 2014, 16:37 - Pt

zainstaluj sobie skrypt od skipowania reklam na yt

konradzik

Aktywny forumowicz

Post29 marca 2014, 21:06 - So

dandys napisał(a):Myślałem ostatnio intensywnie co mnie wkurza i już wiem.
Ta cholerna reklama z piosenką "Happy" P. Williamsa. Nie lubię tej piosenki bo jestem Schopenhauer i te sprawy, a jeszcze miliard razy dziennie leci jak odpalam YT i zawsze muszę mutować ją na kilka sekund zanim pojawi się skip.

a ja ja uwielbiam :D happy :D
Następna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)