Teraz jest 14 listopada 2018, 21:00 - Śr

• Reklama

Jaki smartphone, wg wymagań

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

yhmmma

Perfumaniak

Re: Jaki smartphone, wg wymagań

Post04 października 2014, 18:05 - So

Na mnie wtedy allegro się wypięło - bo sprawa się mocno przeciągnęła i dostałem papiery mocno po czasie - i musiałem się z tym bujać sam ;/ :cry:
Jedyny dobry system ochrony kupującego to Pay Pall - tam kilka dni i siano masz na koncie.

disaster3

Super Perfumaniak

Post29 października 2014, 11:38 - Śr

yhmmma napisał(a):Na mnie wtedy allegro się wypięło - bo sprawa się mocno przeciągnęła i dostałem papiery mocno po czasie - i musiałem się z tym bujać sam ;/ :cry:
Jedyny dobry system ochrony kupującego to Pay Pall - tam kilka dni i siano masz na koncie.

W czwartek minął 4 tygodnie i zero odzewu z Policji o wszczęciu postępowania (niby mają 6 tygodni - masakra :evil: ).
W każdym bądź razie za namową kolegów z forum (xisio i mugler) zamówiłem sobie wynalazek z Chin :P :P - wiem igram z ogniem ;)
Xiaomi Mi4 - kurde poczytałem o nim trochę i faktycznie jest konkret. Zresztą zerknijcie sami:
http://miuipolska.pl/xiaomi-mi4-oficjal ... zentowany/

zamówiłem wersję 64 GB white (czarne są trudno dostępne) ale te ceny co podają w prezentacji to pozdro & poćwicz - nierealne. Ja zapłaciłem 400 Euro z ubezpieczoną przesyłką DHL. Dostałem już tracking number z DHL i teraz tylko czekać :D
Sprzedam
Korek od Loewe Solo Loewe Platinum 100ml chętnie kupię!!

yhmmma

Perfumaniak

Odp: Jaki smartphone, wg wymagań

Post29 października 2014, 14:43 - Śr

Mowilem Ci, ze tak niestety jest:/
Wiec Allegro samo sie doskonale ubezpiecza zeby nie tracic pieniedzy na oddawanie : ludziom, ktorzy zostali oszukani. Dlatego ten program ochrony kupujacych to nabijanie ludzi w butelke niestety .. :/

Obym sie mylil i zeby Ci zwrocili kasee. Bo z komornikiem bedziesz sie bujal dlugo dlugo zanim zwroca kase.

Co do Chin - to modl sie zeby tel byl oryginalny, a nie jakas replika etc. Zebys tez nie byl stratny :)
Daj znac jak dotrze :) pochwal sie

baphomet

Post29 października 2014, 16:00 - Śr

disaster3 napisał(a):
yhmmma napisał(a):Na mnie wtedy allegro się wypięło - bo sprawa się mocno przeciągnęła i dostałem papiery mocno po czasie - i musiałem się z tym bujać sam ;/ :cry:

W czwartek minął 4 tygodnie i zero odzewu z Policji o wszczęciu postępowania (niby mają 6 tygodni - masakra :evil: ).
W każdym bądź razie za namową kolegów z forum (xisio i mugler) zamówiłem sobie wynalazek z Chin :P :P - wiem igram z ogniem ;)
Xiaomi Mi4 - kurde poczytałem o nim trochę i faktycznie jest konkret. Zresztą zerknijcie sami:
http://miuipolska.pl/xiaomi-mi4-oficjal ... zentowany/

zamówiłem wersję 64 GB white (czarne są trudno dostępne) ale te ceny co podają w prezentacji to pozdro & poćwicz - nierealne. Ja zapłaciłem 400 Euro z ubezpieczoną przesyłką DHL. Dostałem już tracking number z DHL i teraz tylko czekać :D

Fajnie wygląda i specyfikacja tez ciekawa, oby był oryginał.

disaster3

Super Perfumaniak

Post29 października 2014, 17:36 - Śr

Spoko, powinno być ok. Kupowałem trochę drożej w sklepie ibuygou czy coś w ten desen a nie na aliexpress (który jest takim chińskim odpowiednikiem naszego allegro) i tam można się naciąc na podrobe. Tam gdzie kupiłem nie było przypadku podrobek, więc mam nadzieję że i w moim przypadku tak będzie. Poza tym są już tam tak wyspecjalizowani w wysylkach (ładnie zapakowany, gift, życzenia w języku kraju do którego wysyłają), że 9/10 przesyłek unika vatu.
Wiem z moim szczęściem mogę być w tej 10% populacji ale telefon mi się podoba i mam nadzieję, że niedługo będę się nim bawił ;)
Sprzedam

disaster3

Super Perfumaniak

Post01 listopada 2014, 10:35 - So

W końcu i szczęście do mnie się uśmiechnęło, wczoraj odebrałem białe cudenko ;) i Vat'u nie zapłaciłem, przesylka ekpresowa, kupiony w poniedziałek w "Czajna" w piątek dostarczony w W-wie. W pracy wszyscy pomacali i zrobił naprawdę pozytywne wrażenie. Ja też jestem naprawdę w dużym szoku jeśli chodzi o jakość wykonania. Duży pozytyw. Ostatnie brakuje mi na wszystko czasu i póki co to system zmieniłem w nim na ostatnia wersję miu5 stable PL. I robię porządki w starym telefonie, backupy sms'ów, mms'ów, call logow, kontaktow żeby łatwo przenieść wszystko do nowego i zacząć go w końcu używać. :D
Sprzedam

ale jedziesz!

Bardzo aktywny forumowicz

Post06 listopada 2014, 23:17 - Cz

wrzucaj foty tu!

sprzęt świetny, gratulacje 8-)

batory

Forumowicz

Post06 listopada 2014, 23:54 - Cz

MI4 i najnowsze MIUI ... hmm, zazdroszczę :) Odkąd przesiadłem się na MIUI, nie wrócę już do andka. A przy okazji firma Xiaomi (tzw chiński Apple, twórca telefonów MI i własnego systemu operacyjnego MIUI) w Q3 2014 wskoczyła na 3 miejsce w światowej sprzedaży telefonów, po Samsungu i po Apple. Jeszcze o nich sporo usłyszymy.

CocoBuzz

Aktywny forumowicz

Post07 listopada 2014, 11:34 - Pt

batory napisał(a):MI4 i najnowsze MIUI ... hmm, zazdroszczę :) Odkąd przesiadłem się na MIUI, nie wrócę już do andka. A przy okazji firma Xiaomi (tzw chiński Apple, twórca telefonów MI i własnego systemu operacyjnego MIUI) w Q3 2014 wskoczyła na 3 miejsce w światowej sprzedaży telefonów, po Samsungu i po Apple. Jeszcze o nich sporo usłyszymy.

Zasmucę cię... MIUI to tylko nakładka na Androida :D Nie jest to 'własny' system operacyjny tylko android z nakładką...
Robin Hood!
Aktualne samplowanie:
Amouage Myths
PATCHULY BOHEME
PdM GODOLPHIN
MFK Pluriel Masculin

batory

Forumowicz

Post07 listopada 2014, 11:50 - Pt

CocoBuzz napisał(a):
batory napisał(a):MI4 i najnowsze MIUI ... hmm, zazdroszczę :) Odkąd przesiadłem się na MIUI, nie wrócę już do andka. A przy okazji firma Xiaomi (tzw chiński Apple, twórca telefonów MI i własnego systemu operacyjnego MIUI) w Q3 2014 wskoczyła na 3 miejsce w światowej sprzedaży telefonów, po Samsungu i po Apple. Jeszcze o nich sporo usłyszymy.

Zasmucę cię... MIUI to tylko nakładka na Androida :D Nie jest to 'własny' system operacyjny tylko android z nakładką...

Na niejednym forum toczą się całe dyskusje czy MIUI to jeszcze nakładka na czy juz osobny system. Nie opowiadam się za żadną ze stron, bo i po co :). Wiadomo, że MIUI bazuje na czystym androidzie AOSP, ale zmiany są bardzo głębokie. Dla mnie ważnej jest to, że MIUI jest świetne, dużo bardziej dopracowane i spójne niz andek i daje ogromne możliwości dostosowania graficznego do wlasnych upodobań.

disaster3

Super Perfumaniak

Post07 listopada 2014, 11:52 - Pt

CocoBuzz napisał(a):

ale właśnie bardzo dużo zależy od nakładki jak działa cały system. Zwykła osoba powie nie lubię androida bo się zawiesza i przycina ale tak naprawdę chodzi jej o nakładkę (przykład TouchWiz Samsung'a na którym nikt nie pozostawia suchej nitki jako jeden z najgorszych UI na androida). Jeśli chodzi o MIUI to po mojej tygodniowej zabawie tym telefonem jest bardzo pozytywnie zaskoczony. Miałem już przejść na iOS'a ale poznałem andka jeszcze raz wraz z MIUI i jest super. :!:

Na razie ten telefon bardzo zyskuje w moich oczach. Jeśli firma nie obnizy lotów to następny również będzie Xiaomi
Sprzedam

CocoBuzz

Aktywny forumowicz

Post07 listopada 2014, 11:59 - Pt

Ja akurat jestem zwolennikiem modyfikacji Andka typu Paranoid Android / Cyanogenmod. Obecnie sprzedałem swojego HTC i zamierzam kupić Motorolę Moto X 2gen. Jako telefon zastępczy mam iPhone'a 5 i powiem że to nie moja bajka. Jest tak prosty, że aż boli.
Robin Hood!
Aktualne samplowanie:
Amouage Myths
PATCHULY BOHEME
PdM GODOLPHIN
MFK Pluriel Masculin

batory

Forumowicz

Post07 listopada 2014, 12:07 - Pt

disaster3 napisał(a):Jeśli chodzi o MIUI to po mojej tygodniowej zabawie tym telefonem jest bardzo pozytywnie zaskoczony

No to powoli zaczniesz odkrywać funkcjonalności, które z automatu MIUI zawiera, a w andku nie uświadczysz i musisz wgrywać specjalne aplikacje. Wbudowany backup, chmura (bagatela 517GB :)), root, su, motywy etc etc To wszystko już tam siedzi, jest naprawdę b.dobrej jakości i b. intuicyjne.

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post20 listopada 2014, 10:40 - Cz

Czekam na premierę i pierwsze recenzje Elephone P3000s, jak wyjdzie ok, to zamawiam (z Chin) 2-3 szt. Parametry i cena rozwala wszystko.

illusion

Aktywny forumowicz

Post21 listopada 2014, 18:22 - Pt

Co ten Elephone ma czego nie ma Coolpad f1?
Swoją drogą jak wspomniałem o chińskich smartfonach kilka stron wcześniej to szczególnie jeden użytkownik był oburzony. Teraz wszyscy zaczęli kupować?

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post21 listopada 2014, 18:29 - Pt

Nowszy android, LTE, więcej ROM, bateria, G Glass3, sensory, przednia kamera, OTG, NFC.
Coolpad przy nim to jak tel sprzed 2 lat.

disaster3

Super Perfumaniak

Post21 listopada 2014, 19:35 - Pt

Nie narzekam na Xiaomi Mi4 ;)
Sprzedam

Maark

Post22 listopada 2014, 00:49 - So

turbosnail napisał(a):Nowszy android, LTE, więcej ROM, bateria, G Glass3, sensory, przednia kamera, OTG, NFC.
Coolpad przy nim to jak tel sprzed 2 lat.

Dopiero obejrzałem krótką prezentacje na temat tego wynalazku. :) Posiada też czytnik linii papilarnych...

Mój stary laptop miał go 8 lat temu. ;) :mrgreen:

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post22 listopada 2014, 01:04 - So

a co ma laptop do tel ?

Maark

Post22 listopada 2014, 14:30 - So

Mają sporo wspólnego, mocno upodobniły się do komputerów, a cześć rozwiązań, jak choćby wspomniany czytnik linii papilarnych zaimplementowano z większych "braci".

Nie odbieraj mojego poprzedniej wiadomości jako ataku. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)