Teraz jest 13 grudnia 2018, 10:46 - Cz

• Reklama

Buty

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

lolek

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Buty

Post09 września 2018, 18:41 - N

Pilecki napisał(a):Zamawia ktoś?
https://kh-shoes.com/pl/c/Jesien-Zima-2018/116

Myślałem o tym przez chwile, bo nie mam trzewików ze skóry licowej, ale po bardzo szybkim przemyśleniu zrezygnowałem. Głownie dlatego, że nie można ich obejrzeć na żywo w sklepie, a opinii mało i bardzo subiektywne. Na próbę te buty Lorda można by w sumie zamowić, ale już trzewiki KH w cenie 7 stówek, gdy mam do wyboru w miarę sprawdzone i oklepane Berwick'i...

Pilecki

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post09 września 2018, 19:51 - N

Ja chyba skusze sie na te brązowe longwing za 400zl. W ciemno nie kupię droższych.

nic nie czuje

Forumowicz

Post08 października 2018, 21:58 - Pn

Panowie jest sprawa. Nie chce wertować ponad 20 stron więc nie wykluczam, że się powtórzę. Pilnie poszukuję butów, konkretnych butów. Mają mi służyć zarówno na jesienne chłodne/deszczowe dni jak i na wypady w góry/na biwaki do lasu. Coś a'la obuwie trekkingowe. Chciałbym przeznaczyć ~600zł. Nie proszę o konkretne modele (choć to mile widziane). Bardziej zależy mi na solidnych markach, coś co mi długo posłuży. To jak, pomożecie? :)

Lucjan

Moderator

Post09 października 2018, 15:21 - Wt

Jak trekkingi to dla mnie tylko Columbia

saidali

Aktywny forumowicz

Post09 października 2018, 17:29 - Wt

Nie wiem jak teraz, bo... moje La Sportiva mają chyba 15 lat 8-) ale polecam! Nie oszczędzam ich, niejedno przeżyły i jeszcze posłużą. Na czubkach tylko zszedł mi już trochę zamsz. Wymieniam tylko sznurówki i jak sobie przypomnę to zaimpregnuję Gore-tex.

stahu

Forumowicz

Post12 października 2018, 21:42 - Pt

blackcat napisał(a):Ja ostatnio kupiłem ten model. Udało mi się go dorwać w cenie 199,90 PLN ;)

https://us.shop.ecco.com/findlay-mid-cut-boot-633594.html

uuuu. no to teraz znowu wpadłem. Podążając za tym linkiem odkryłem kolejną parę którą muszę mieć...niedługo będę ich miał więcej niż fakonów... te exostrike wygladają po kozaku :). Skórzane i design niecodzienny..na jesień albo roztopy jak znalazl. Dzięki! :D

Rossi

Aktywny forumowicz

Post25 października 2018, 19:15 - Cz

Mój nowy nabytek na jesień i lekką zimę. Sprawdzone w deszczu. Gore- tex robi robotę.
Obrazek

Lucjan

Moderator

Post25 października 2018, 19:19 - Cz

Fajowe - to Adidas ?

Rossi

Aktywny forumowicz

Post25 października 2018, 19:55 - Cz

Lucjan napisał(a):Fajowe - to Adidas ?

Tak. Jakiś tam model Terrex.

Lucjan

Moderator

Post25 października 2018, 20:35 - Cz

Dziękuję bardzo , skorzystałem i zamówiłem takie kamaszki :)

Obrazek

Rossi

Aktywny forumowicz

Post26 października 2018, 19:55 - Pt

Myślałem nad tym modelem, ale te sznurko- sznurówki nie przekonały mnie.
Mam sandały trekingowe Keena i podobne sznurki przerwały się.

albinguma

Forumowicz

Post26 października 2018, 23:19 - Pt

trekingi - Salomon, ogólnie nigdy nie narzekałem, w mieście, na lekkich wędrówkach zawsze się sprawdziły, w góry natomiast to już buty, które przymierzasz i jak pasuje jeszcze raz przymierzasz, potem bierzesz przynajmniej pól nr za duże, dlaczego? po wędrówkach kilkugodzinnych zobaczysz dlaczego :) Adidas mnie rozczarował, już po raz któryś ale do poniższych modeli się nie odniosę, bo ich poprostu nie miałem. Szkoda 6 stówek wydać opierając się na recenzjach innych, idź przymierzaj, stopa stopie nie równa i każdy but może pasować zupełnie inaczej :)

michalsiek

Forumowicz

Buty

Post27 października 2018, 04:39 - So

Mam treki Salomona X-Ultra GTX z gore-texem i nie brałem nigdy pół czy rozmiar większych, bo po co? Wytłumaczysz? Wyprawy czasem kilkugodzinne, czasem kilkudniowe i nie wiem co dalej. Mam mały rozmiar stopy, nie wiem w zasadzie jaki rozmiar noże w różnych firmach, natomiast zawsze proszę o długość wkładki 26cm. Nigdy więcej czy mniej, i się chodzi.
Trochę butów już schodziłem, trochę mam na stanie. Wiem o czym mówię - większą część roku przebywam w górach.
Co do Terrexów, też nie polecam. Słabo wykonane, po pół roku się porozklejały - mój przypadek oraz dwóch innych osób. Adidas chce być pro, ale słabo mu to wychodzi.

S7

albinguma

Forumowicz

Post27 października 2018, 10:18 - So

Nie wiem jak Twoje stopy ale moje po kilku godzinach łażenia potrafią podpuchnąć, czasami nakładam grubszą skarpetę i właśnie po to kupuje się ciut większe buty, rozmawiałem z wieloma górołazami i też tak robią, w każdym profesjonalnym sklepie też mi tak doradzano, więc dlatego tak tłumaczę :) Jeżeli chodzi o Salomony, też mam te co ty i też rozmiarowo dobrane do mojej stopy, bo w nich nie chodzę na długie wycieczki, czy w wysokie góry, wygodne bardzo ale jeżeli chodzi o gtx to nie polecam w ciepłe dni, membrany mają dużo plusów ale są też niestety minusy.

michalsiek

Forumowicz

Buty

Post27 października 2018, 12:41 - So

No powiem szczerze że i z osobami które po Karakorum chodziły mam kontakt i na takie mocno zimowe warunki ma to pewien sens kupić buty większe, ale nawet na polskie warunki tatrzańskie zimą, raczej nie warto. No chyba że ktoś ma problemy z krążeniem i mu stopy marzną to ok.
W każdym razie, jak kto lubi.

S7

Piotr.

Forumowicz

Post27 października 2018, 18:07 - So

Pilecki napisał(a):Ja chyba skusze sie na te brązowe longwing za 400zl. W ciemno nie kupię droższych.

No i jak - zamówiłeś ? Butów w dobrej cenie szukam i ta by mi pasowała... Witcheny właśnie zwróciłem, buty słabizna i jeszcze to made in china w środku... Jedno co dobre to obsługa klienta w tej firmie -ze zwrotem nie było problemu.

eduardo

Aktywny forumowicz

Post08 listopada 2018, 18:48 - Cz

Qrczę naprawdę? Już kupuję.

Pilecki

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post09 listopada 2018, 16:34 - Pt

Piotr. napisał(a):
Pilecki napisał(a):Ja chyba skusze sie na te brązowe longwing za 400zl. W ciemno nie kupię droższych.

No i jak - zamówiłeś ? Butów w dobrej cenie szukam i ta by mi pasowała... Witcheny właśnie zwróciłem, buty słabizna i jeszcze to made in china w środku... Jedno co dobre to obsługa klienta w tej firmie -ze zwrotem nie było problemu.

Hej. Butki doszły pare dni temu. Za taką cenę nie mogę narzekać. Robione są ponoć recznie w Portugalii. Ciut za szerokie kopyto jak na moją nogę. Chodzi się w nich na prawdę komfortowo, ale do prowadzenia auta to średio oczywiście. Od naciskania pedałów w aucie skóra na prawym bucie mocniej pozaginała się niż na lewym, no ale te buty są miękkie i skóra musi pracować :) teraz kosztuja 450 i nadal warto kupić.

Piotr.

Forumowicz

Post09 listopada 2018, 19:25 - Pt

Jakieś foty mógłbyś zrobić ?

eduardo

Aktywny forumowicz

Post09 listopada 2018, 19:31 - Pt

Zastanawiałem się nad KH, ale mają trochę negatywnych opinii. Teraz mocno myślę nad Berwickami 321, może na BF będzie jakaś ciekawa promocja.
Ma ktoś te 321 żeby się wypowiedzieć?
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)