Teraz jest 28 marca 2017, 14:46 - Wt

• Reklama
perfumeria euforia

Buty

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

American Beauty

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Buty

Post18 marca 2017, 20:08 - So

Odpuszczam tymczasem brogsy :(
Nie mam na tyle ubrań, które mógłbym do nich nosić a nie będę w nich chodził raz- dwa razy na tydzień.
Muszę poszukać czegoś mniej wyszukanego :roll: Kupiłbym sobie Martensy, bo mi najbardziej pasują, ale ich jakość jest tragiczna- w ostatnich poszedł zapiętek po roku, po półtora roku podeszwa pękła w pół. Nie noszę jednych butów cały rok, więc ogólnie tragedia.

Znalazłem firmę Panama Jack. Kilka modeli idealnie by mi odpowiadało, ale jest problem- znalazłem szeroki wywód gościa na Amazonie. W skrócie kupił przez lata wiele butów od nich i jakość poszła mocno w dół- podeszwa wytrzymuje 10 miesięcy. Drugi typ mówi, że rok- dwa... Wolę nie ryzykować, bo szkoda 550 ziko.

Szukam teraz jakiegoś modelu Clarków. Mam nadzieje w tym tyg te buty zamówić w końcu, bo mi wiosna minie zaraz :lol:

lolek

Post18 marca 2017, 20:16 - So

'American'
rozwiązanie jest proste, kup po prostu brogsy w zamszu, najlepiej brązowym
spasują ci do wszystkiego

GreyGucci

Forumowicz

Post18 marca 2017, 20:38 - So

American Beauty napisał(a):Odpuszczam tymczasem brogsy :(
Nie mam na tyle ubrań, które mógłbym do nich nosić a nie będę w nich chodził raz- dwa razy na tydzień.
Muszę poszukać czegoś mniej wyszukanego :roll: Kupiłbym sobie Martensy, bo mi najbardziej pasują, ale ich jakość jest tragiczna- w ostatnich poszedł zapiętek po roku, po półtora roku podeszwa pękła w pół. Nie noszę jednych butów cały rok, więc ogólnie tragedia.

Znalazłem firmę Panama Jack. Kilka modeli idealnie by mi odpowiadało, ale jest problem- znalazłem szeroki wywód gościa na Amazonie. W skrócie kupił przez lata wiele butów od nich i jakość poszła mocno w dół- podeszwa wytrzymuje 10 miesięcy. Drugi typ mówi, że rok- dwa... Wolę nie ryzykować, bo szkoda 550 ziko.

Szukam teraz jakiegoś modelu Clarków. Mam nadzieje w tym tyg te buty zamówić w końcu, bo mi wiosna minie zaraz :lol:

O jakich Martensach mówisz? Choruję od dawna na klasyczne 1460 i na jesień chciałem sobie sprawić pierwszą w życiu parę.

American Beauty

Post18 marca 2017, 21:46 - So

Wiem, ze zamszowe to jest jakies rozwiazanie. Nawet maja model zamszowy na klasycznebuty. Problem w tym, ze nie lubie zamszu ;( jakas wstawke bym przetrawil, ale cale nie.

1460 mialem, skora olejowana ta brazowa. Model Aztec czy jakos tak. Skora bardzo fajna, ale podeszwa nie. Zapietek to od srodka tak sie przetarl (w jednym bucie), ze mocno obcieral i musialem oddac do szewca... Byly z eastendu, po fakcie poszperalem i szkoda mi bylo wysylac, bo i tak nigdy nie uznaja reklamacji.

Sam kroj 1460 jak i wersji niskiej jest po prostu genialny, problem w jakosci. Sa wersje made in england, duzo drozsze, powinny byc lepsze, ale nie czytalem o nich za bardzo (do poogladania na oficjalnej stronie dr martnes).

Firma Solovair robi prawie 1:1 buty jak Martensy, produkcja jest w ich dawnych fabrykach. Moze byc lepiej z jakoscia. Problem jest taki, ze w PL sa dostepne chyba tylko na glany.pl. Opinie o tym sklepie sa rozne- po malym researchu.

Sally

Post22 marca 2017, 14:12 - Śr

może mokacyny? gucci ma świetne czarne z taką "broszką"

lukas89

Forumowicz

Post23 marca 2017, 16:12 - Cz

Mam pytanie to znawców konserwacji obuwia :)
Chodziło mi o zamszowe mokasyny w których skóra jest twarda i mnie lekko ociera.dodam że używałem ich cały zesły i dalej to samo. Czy jest jakiś preparat zmiękczajacy zamsz w środku buta. Jeśli tak to czy efekt jest stały?

gurlen87

Perfumaniak

Post23 marca 2017, 16:28 - Cz

Znacie jakieś solydne modele skórzanych trampek. Szukam czegoś w ten deseń, budżet do 250 zł
http://allegro.pl/tenisowki-trampki-mes ... 11655.html
Niestety nie mieszczę się w rozmiarówce powyższych ;)
Poprzednia strona

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)