Teraz jest 22 stycznia 2018, 22:54 - Pn

• Reklama

Buty

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

Post10 stycznia 2018, 14:48 - Śr

Tylko kolor taki trochę słaby :P

Ja od jakiegoś czasu już mam swoje 6IN z jebaja i również polecam uważać na rozmiarówkę - lepiej wziąć mniej więcej rozmiar mniejsze niż wynika z "centymetrażu". To chyba jedyne buty które są dla mnie nieco za duże przy takiej samej długości wkładki jaką wybieram zawsze...
Niemniej poradziłem sobie za pomocą dodatkowych wkładek - teraz jest idealnie i w dodatku wygodniej ;)

membor

Re: Buty

Post11 stycznia 2018, 09:12 - Cz

Co sądzicie o tych butach od North face? Dają radę? https://www.7store.pl/the-north-face-2/ ... -tnf-black
Dodam,zę nie potrzebuję na razie niczego eleganckiego ale zastanawiałem się nad butami wygodnymi, solidnymi i na jakieś wyjścia w plener oczywiście zimą. Nie jestem pewien czy nie wybierzemy się na jakąs wycieczkę w góry w lutym. Wiadomo,że nie na jakieś ekstremalne wyjazdy w stylu survivalu ale również chciałbym aby mi się przydały.
Miał toś może buty tej firmy?
Obrazek
Ostatnio edytowano 22 stycznia 2018, 13:06 - Pn przez membor, łącznie edytowano 1 raz

grembi

Aktywny forumowicz

Buty

Post14 stycznia 2018, 10:09 - N

Na reebok.pl są aktualnie wyprzedaże + kod Extra20. Może ktoś coś znajdzie dla siebie ;-)

Np

Obrazek
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)