Teraz jest 16 lipca 2018, 05:35 - Pn

• Reklama

odzież męska - która firma oferuję wysoką jakość ?

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

lukas89

Forumowicz

Re: odzież męska - która firma oferuję wysoką jakość ?

Post21 listopada 2017, 18:21 - Wt

kamolskee napisał(a):
lukas89 napisał(a):Polowki tommiego mogę polecić nic się z nimi w praniu nie dzieje a w promocji za 150 zł można kupic. Lecz w koszulkach i longsleevach w kilku sztukach tej firma stopilem nikt pracując :shock: dodam że nigdy temp żelazka nie jest najwyższa. I tylko w tej firmie mi się tak dzieje. Ktoś miał podobny przypadek.?

co do polówek, nie lubię tych z grubego materiału, które nie przepuszczają powietrza. A takie własnie robi np. lacoste. Przepłacasz i to sporo.

Ostatnio kupiłem czarną polówkę, bardzo miłą w dotyku (bawełna 95%) w markecie Auchan na hali :) Za 16 zł. W pracy dwie osoby zwróciły mi uwagę, jaka fajna, chociaż nie zdradziłem gdzie kupowałem. Fajnie komponuje się do niebieskich chinosów i butów zamszowych.

HAHAHA lacoste robi polówki z grubego materiału :shock: grammatura ich jest dużo mniejsza niż chociażby tommiego.
jest to jedna z rzeczy na którą zwracam uwage przy zakupie ciuchów lubie cienkie rzeczy :)
la coste ma to do siebie że sie kurczy o jeden rozmiar i to sie tyczy chyba wszystkiego :lol:

ŁukaB

Forumowicz

Post15 lutego 2018, 09:40 - Cz

Co do koszul, angielski Charles Tyrwhitt https://www.ctshirts.com/ bije na głowę jakością nasze rodzime Wólczanki (nawet linię Lambert) i Vistule. Taki przykład: w CT dostajemy metalowe fiszbiny kołnierzyka, a w Lambercie cienkie plastikowe "coś" (często używam fiszbin od CT w Lambercie), samo wykończenie, np. szwy, na o wiele wyższym poziomie plus kilka innych smaczków. Do tego kupując kilka sztuk, spokojnie zejdziemy z ceną poniżej 100 zł za szt. Mam kilka od nich i bardzo polecam.

eduardo

Aktywny forumowicz

Post15 lutego 2018, 11:54 - Cz

Jak u nich wygląda sprawa z rozmiarówką? Jakieś rozjazdy?
Zastanawiam się nad zakupem kilku koszul w rozmiarze L, Slim lub Super Slim.
Jakieś ewentualne problemy z wymianami/zwrotami?

ŁukaB

Forumowicz

odzież męska - która firma oferuję wysoką jakość ?

Post15 lutego 2018, 12:14 - Cz

Nigdy nie miałem z serii casual od nich koszuli. Jestem bardzo szczupły (185 cm wzrostu, 67 kg wagi). W kołnierzyku mam ok. 36 cm - nigdzie nie mogę dostać dobrze dopasowanej koszuli, bo rozmiary zaczynają się od 38 i są jak homonto na mnie. Tutaj brałem 37 super slim i są idealne. Nie zostaje dziura przy szyi. Długość też przyzwoita, nie wychodzą ze spodni. Jedynie rękawy mogłyby być trochę dłuższe (mam długie ręce i to pewnie dlatego).
Zapłać PayPal. Masz wtedy za pośrednictwem PayPal darmowy zwrot.

eduardo

Aktywny forumowicz

Post15 lutego 2018, 12:18 - Cz

Wybiorę coś i zamawiam. U mnie 189 cm, 86-87 kg, kołnierzyk 42-43.
Raczek slim niż super slim, ale ciężko mi stwierdzić. Jestem szeroki w barkach i w klatce więc koszule potrafią, mimo ogólnego dopasowania, rozchodzić się na klatce robiąc swoisty wizjer :geek:

Telekraft

Forumowicz

Post15 lutego 2018, 12:33 - Cz

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat jakości koszul/ogólnie odzieży SuitSupply po dłuższym użytkowaniu?

byluś

Forumowicz

Post15 lutego 2018, 13:40 - Cz

eduardo napisał(a):Wybiorę coś i zamawiam. U mnie 189 cm, 86-87 kg, kołnierzyk 42-43.
Raczek slim niż super slim, ale ciężko mi stwierdzić. Jestem szeroki w barkach i w klatce więc koszule potrafią, mimo ogólnego dopasowania, rozchodzić się na klatce robiąc swoisty wizjer :geek:

U kobiet zupełnie mi taki swoisty wizjer nie przeszkadza ;)

eduardo

Aktywny forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 21:21 - Cz

Poluje na dokładnie taką koszulę

https://mrvintage.pl/wp-content/uploads ... rskie8.jpg

jakieś info gdzie, poza TKMaxx, szukać? Na Zalando nie znalazłem.

Nie naciskam na RL.....

lukas89

Forumowicz

Post20 kwietnia 2018, 14:36 - Pt

Zobacz na gomez.pl albo w Warszawie czy Wrocławiu w van grafie albo peeku

eduardo

Aktywny forumowicz

Post20 kwietnia 2018, 15:39 - Pt

Dzięki.

W peeku byłem...w Gdańsku. Aczkolwiek z 3 tygodnie temu, nic ciekawego nie mieli na tamten czas. I mam wrażenie, że zlikwidowali stanowisko RL...taka dygresja.

Piotrlb

Post29 kwietnia 2018, 21:21 - N

Ja tam na Vistulę nie narzekam. Jak się dobre kupi ceny sà na zadowalajàcym poziomie.

Ispanito

Post01 maja 2018, 11:11 - Wt

Niektórzy narzekają,ze jakość koszulek Vistuli i Wólczanki się popsuła. Ale czego oczekiwać po koszulach, które w promocji można kupić nawet za 50-60 zł? Jeśli chodzi o mnie to na jakość w tej cenie nie ma co narzekać i sam bardzo cześto tam własnie kupuję. I jestem zadowolony z tego co mają do zaoferowania. https://www.megakoszulki.pl/
Aczkolwiek na co dzien chodzę o wiele częściej w bawełnianych podkoszulkach. W koszulach rzadziej.
Ostatnio edytowano 27 maja 2018, 09:46 - N przez Ispanito, łącznie edytowano 1 raz

Piotrlb

Post10 maja 2018, 08:02 - Cz

Vistula ma gorszą jakość. Ale który producent w dzisiejszych czasach ma lepszą jakość, zresztą nie trzeba daleko szukać, jakość perfum też mocno odbiega od tego co było sprzedawane dawniej. Istotne jest to że w cena regularnych w VST mało pewnie kto kupuje. Z racji plinej potrzeby ( śluby ,matury, komunie). Generalnie jeśli śledzisz ich stronę można kupić całkiem fajny towar w przyzwoitej cenie. Trzeba również pamiętać że oni sami nie szyją tylko zamawiają towar i doszywane są tylko etykietyki. Tak działa dzisiaj chyba prawie cała branża z racji cięcia kosztów.

Piotrlb

Post11 maja 2018, 16:03 - Pt

Na początku czerwca ceny VST powinny się zrobić atrakcyjne.

Bay

Post11 maja 2018, 20:04 - Pt

Serwus :)
Może było ale jeśli nie to polecam http://www.uniqlo.com
Dano nam dwoje uszu i jedne usta,
by dużo słuchać i mało mówić
;)

ósmy_krasnoludek

Forumowicz

Post12 maja 2018, 09:20 - So

Panowie, gdzie znajdę dobre jakościowo tshirty basic?

zman

Post24 maja 2018, 11:23 - Cz

Zara.
Ewentualnie Tesco - wbrew pozorom ich marka własna ma T shirty dobrej jakości bo kilka razy juz kupowałem. I są w stanie wytrzymać wiele prań bez wyciągnięcia się przy szyi. Tak wiec warto jest taki zakup rozwazyć.
Spore promocje również widziałem w Answear. Możesz tam poszukac koszulek na przykład od Tommego Hilfigera. https://answear.com/blog/jak-miksowac-n ... inty/19693
Ostatnio edytowano 01 czerwca 2018, 12:53 - Pt przez zman, łącznie edytowano 1 raz

kio

Forumowicz

Post24 maja 2018, 12:00 - Cz

Bershka ma też dobry pakiet basiców.

sulek

Forumowicz

Post24 maja 2018, 12:44 - Cz

Panowie,
Ja już nawet przestałem zawracać sobie głowę jakością. Dlaczego? Dlatego, że dopiero szycie ubrań na miarę daje potężny skok jakościowy.
Wszystko, co niżej - jeden pies.
Dlatego wszelkie ubrania casualowe kupuję po prostu tanio. W cenie takiej bluzy z Zary czy innej znanej marki jestem w stanie kupić 3-4 typu H&M, C&A i spółka. Zużyje się? Wymieniam.

Koszule - podobna sytuacja. W większości mam koszule kupowane na bazarku za 60zł/sztuka od producenta. Działają jak marzenie, dobrze leżą, materiał jest ok a i wytrzymałość na zadowalającym poziomie(czytaj - jakościowo nie odbiegają od koszul CK). Na specjalne okazje mam koszule szyte na miarę.
Garnitur roboczy? Podobnie. Nie wydam więcej niż te 7-8 stówek bo zauważalny skok jakościowy jest dopiero przy garniturach szytych na miarę z porządnych tkanin.

Także nauczony doświadczeniem przestałem szukać jakości a zacząłem szukać taniości (oczywiście bez skrajności :) Nie uśmiecha mi się chodzienie w koszuli ze zmielonych gazet :)).

ps1986

Aktywny forumowicz

Post24 maja 2018, 13:22 - Cz

sulek napisał(a): W większości mam koszule kupowane na bazarku za 60zł/sztuka od producenta. Działają jak marzenie, dobrze leżą, materiał jest ok a i wytrzymałość na zadowalającym poziomie(czytaj - jakościowo nie odbiegają od koszul CK).

Co masz na myśli przez "bazarek"?
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)