Teraz jest 23 czerwca 2018, 02:02 - So

• Reklama

odzież męska - która firma oferuję wysoką jakość ?

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

yhmmma

Perfumaniak

odzież męska - która firma oferuję wysoką jakość ?

Post30 września 2013, 00:07 - Pn

Chłopaki powiedzcie jakie marki oferują na prawdę wysokiej jakości odzież - chodzi mi o to, że dotychczas zaopatrywałem się głównie w 3 sklepach - Zara, Pull&Bear, Bershka. Tutaj jakość odzieży niestety wypada na prawdę słabo przy cenach jakie oferują :roll: Powoli mam tego dosyć, więc zacząłem się zastanawiać jakiej marki odzieży warto szukać - chodzi mi o jak najwyższą jakość. Mimo tego, że ciuchy od nich bardzo mi się podobają to jednak jakość jest dla mnie ważniejsza.

Mam trochę ciuchów z Abercrombie&Fitch, Hollister, Jack&Jones - kupione za granicą - tutaj jakość wypada na prawdę super. Z tym, że u nas na prawdę ciężko o oryginały - bo sklepy nie oferują ich odzieży - a na Allegro strach kupować bo większość to fake. Wiem też, że jest jeszcze Ebay i tam czasami zaglądam.

Zadowolony również byłem z odzieży Tommy Hilfiger - chociaż moim zdaniem jakościowo wypadają lepiej Abercrombie i Hollister.

Powiedzcie mi co jest zbliżone jakością do tych marek ?

Zależy mi by np. koszulki były z porządnej grubej bawełny, a nie cieniutkie jak szmata. Żeby po kilku praniach nie traciły koloru, albo się nie kurczyły itp.

Bo chciałbym inwestować swoje pieniądze w porządną odzież, a nie ciuchy, które po kilku praniach robią się jak szmaty :o Tym bardziej, że aktualnie robię właściwie wymianę większości garderoby dlatego też udaję się do Was z prośbą o pomoc ;) I wypowiedzi jak tam u Was to wygląda ;) Zależy mi by np. koszulki były z porządnej grubej bawełny, a nie cieniutkie jak szmata. Żeby po kilku praniach nie traciły koloru, albo się nie kurczyły itp.

Czy ktoś miał do czynienia z odzieżą ASOS - miałem od nich bluzę i w sumie była fajna - ale jak z resztą ciuchów?

Mój styl to casual.

Z góry dzięki :)

Sulej

Forumowicz

Re: odzież męska - która firma oferuję wysoką jakość ?

Post30 września 2013, 00:26 - Pn

Sprawdź Cottonfield. Ja jestem zadowolony z jakości ich ubrań.

koorchuck

Bardzo aktywny forumowicz

Post30 września 2013, 03:55 - Pn

Jeśli chodzi o jakość materiału, to polecam koszulki polo Lacoste, jeśli oczywiście nie przeszkadza Ci wizerunek marki, wykreowany przez część naszego społeczeństwa.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/2585/
-----------------------------------------------
https://www.parfumo.net/Users/Koorchuck
-----------------------------------------------
Stragan z odlewkami
viewtopic.php?f=52&t=19640

pnd

Forumowicz

Post30 września 2013, 06:45 - Pn

Mam podobny dylemat. W sieciowkach ciezko znalezc cokolwiek a o jakosci szkoda pisac. Wg mnie jedynie dzial meski H&M jeszcze sie ratuje. Z firm polecam moje tegoroczne odkrycie polska firme Recman.

konradzik

Aktywny forumowicz

Post30 września 2013, 07:06 - Pn

swetry od h&m jakosciowo tragedia, koszulka po 1 praniu dostala bialych plam i do kosza.
Od Ciebie polecam CK, YSL i Pierre Cardin. YSL jakosciowo przewyzsza kazda marke jaka kiedykolwiek mialem naprawdę ciuchy na lata. CK i Pierre w cenie podobnej do sieciowek a nie ma porownania.

archie.m90

Super Perfumaniak

Post30 września 2013, 07:06 - Pn

abercrombie faktycznie ma swietną bawełnę w koszulkach.. najlepsze jakie mam - no ale niestety tylko ze stanów trzeba ściągać.
Czasami dobrej jakości koszulki są we Wranglerze ale to też nie to co co A&F. Obawiam się, że żadna inna marka nie ma takich materiałów.

farello

Post30 września 2013, 07:31 - Pn

American Eagle
Timberland
Gant
Nautica
Helly Hansen
Finckleberry
Bench
Fenchurch
Carhartt
Duffer
Soul Cal
Aeropostale
Fred Perry
North Face
G-Star
Camel Active
Hampton Republic
Caterpillar
Jack Wolfskin
Salomon
Hi-Tec
i wiele innych.....

dandys

• Ostrzeżenia: 1

Post30 września 2013, 10:24 - Pn

Sieć outletów TK MAXX - dużo różnych marek i wszystko możesz zmacać.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

blazej

Aktywny forumowicz

Post30 września 2013, 15:13 - Pn

yhmmma - Pull and Bear wydaje mi się mieć dobrej jakości ciuchy. Ostatnio to mój sklep numer 1, wcześniej był nim Reserved. Fajne ciuchy można też dostać w H&M, Carry czy C&A. Kurtkę ostatnio też w Bershce kupiłem.

archie.m90

Super Perfumaniak

Post30 września 2013, 15:21 - Pn

HM, pull n bear i reserved to jeden pies i jakosc ma sie nijak do tej od np. Abercrombie. to jest niebo a ziemia.. nawet cena na to wskazuje.

yhmmma

Perfumaniak

Odp: odzież męska - która firma oferuję wysoką jakość ?

Post30 września 2013, 15:28 - Pn

Powiem tak - niektore ciuchy maja dobra jakosc, a inne nie. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale np. Mam kilka koszulek z zary czy pull and bear juz 2 lata i wygladaja lepiej niz te, ktore kupilem 1,5 mies temu. H&M wypada na prawde slabo, tylko bluzy maja fajne.
Ale jak juz pisalem jakosc odziezy Abercrombie czy Hollister bije na leb wszystkich.

Poza tym jak wyglada odziez Pepe Jeans, Moschino, United Colors of Benetton, Topman, cedarwood state? Bo widzialem na Allegro w dobrych cenach, ale nie wiem jak z jakoscia. Ponawiam pytanie o odziez Asos?

Musze sie chyba wybrac do Tk Maxx pokrece sie tam obczaje ciuchy i zobacze, ktore marki oferuja najlepsza jakosc.

Meister

Super Perfumaniak

Post30 września 2013, 19:00 - Pn

Jeśli chodzi o dobrej jakości bawełnę, to polecę również markę Nautica, choć nie wiem czy w Polsce mają jakieś sklepy. Ogólnie dobrej jakości rzeczy można znaleźć też w sklepie Peek&Cloppenburg.

cortezthekiller

Forumowicz

Post30 września 2013, 19:18 - Pn

Miał ktoś z Was kontakt z koszulami i marynarkami od Massimo Duti?
To podobno taka Zara tyle, że dwie pułki wyżej.

Podoba mi się ta marynarka:
http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/ ... 2BKASZMIRU

Nie wiem czy za taką cenę nie lepiej poszukać czegoś innego.

Simon

Post30 września 2013, 22:54 - Pn

Mnie się wydaje, że w Massimo Dutti idzie kupić naprawdę fajne jakościowo rzeczy. Ale osobiście przy zakupie marynarki zwracałbym uwagę, żeby podszewka nie była z poliestru. Niestety nie łatwo wcale w sieciówkach takie marynarki znaleźć, ale ja widziałem z miesiąc temu właśnie w Massimo Dutti fajne marynarki i wydawało mi się, że miały podszewki z materiałów naturalnych.

PS. bez złośliwości Cortez: półki :)

honoris causa

Post02 października 2013, 17:04 - Śr

Jeszcze nie wymieniono marki Topman.
Poszukuję próbek:
Black Pepper - CdG
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

kamolskee

Post02 października 2013, 17:39 - Śr

Ja jestem bardzo zadowolony z jakości ciuchów oferowanych przez Quiksilver. Niestety, cenią się, ale czasem są fajne promocje. Natomiast niemały zawód spotkał mnie od DC - kupiłem buty, trampki za ponad 200 zł i już po 2 miesiącach były do wyrzucenia.

Mam podobny dylemat co Ty. Np. wizualnie świetnie wyglądają rzeczy z... uwaga... Reserved. Naprawdę, aż miło popatrzeć. Niestety, to typowa masówka no i jakość w większości przypadków pozostawia wiele do życzenia. Zary unikam jak diabeł święconej wody.

Polecam świetny artykuł w tym temacie: http://mrvintage.pl/2011/04/co-z-ta-jakoscia.html
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

mathu

Aktywny forumowicz

Post02 października 2013, 17:44 - Śr

Znacie jakąś firmę, która szyje t-shirty taliowane i z dopasowanymi rękawami, ale taniej niż np. D&G?

drlumpy

Forumowicz

Post02 października 2013, 18:16 - Śr

Bez przesady z tą zarą, mam spodnie, jeansy, kurtkę, jesienny płaszczyk (3 lata w nim chodzę i prałem z kilka razy w pralce), 2 marynarki i 2 koszule, ze wszystkich tych produktów jestem bardzo zadowolony. Po prostu trzeba uważnie obejrzeć przed zakupem jakoś tkaniny i sposób wykonania, ponieważ obrębię jednej sieci jakoś bardzo się różni. Wszystko zależy od szczęścia. Często też kupuję w Vistuli, ale coraz trudniej można tam kupić coś nie nudnego (pewnie woleli oszczędzić na projektantach niż na jakości :P), polecam również massimo dutti, droższa zara, z lepszymi tkaninami. Ogólnie warto czekać na wyprzedaże, wtedy dopiero ceny spadają do normalnego poziomu :P

Doniek

Aktywny forumowicz

Post02 października 2013, 19:54 - Śr

yhmmma pare razy zamawiałem z Asosa i jestem zadowolony. Przede wszystkim sprzedają na stronie różne marki, czasem można trafić na coś fajnego w małej cenie, np. za sweterek Espirit dalem ok 77zł, gdzie w stacjonarce pewnie wołaliby sobie ponad 2 stówki. Jakość wykonania super, idealnie przylega, taliowany. Wcześniej kupilem w Zarze za ok 170zł i juz sie porozciągał. Najzwyklejsze koszulki firmowe Asosa pomimo, ze masówka to jakościowo oceniam wysoko. Nie tracą kolorów, nic się nie odbarwia, nie rozciąga. Znajomemu też zamawiałem i zadowolony. Teraz jest troche wyprzedaży więc tshirta można wyrwać już od 4F. Posiadam też chinosy od nich i nie narzekam, w planach już następne innej marki. Minusy to to, że kolor czasem różni się odcieniem od prezentowanego - dziwnie naświetlone robią te filmiki i zdjęcia. Również przy rozmiarówkach trzeba posiedzieć bo M nie zawsze równa się M. Jednak ze zwrotami nie ma problemu - odsyłałem, bez pytania oddali kase.
ps. duży plus to darmowa wysyłka, a przy zamówieniu powyżej 100F paczke pewnie wyśla kurerem. Wtedy dostawa w 48h ;)

yhmmma

Perfumaniak

Post02 października 2013, 21:45 - Śr

Właśnie widziałem sporo ciuchów firmy Topman i Cedarwood State - jeśli dobrze myślę to Angielskie marki ? Mają dużo fajnych ciuchów i właśnie zastanawiałem się nad jakością ich odzieży.
W sumie mam jedną koszulkę polo z lumpeksu - nowa mi się trafiła - Cedarwood State i jest lepsze jakości jak TH. Tak grubej bawełny nie uraczyłem jeszcze w żadnej polówce - noszę ją bardzo często i nadal jest jak nowa.

Quiksilver ma niestety typowo sportowe ciuchy, ale widziałem jakościowo wypadają na prawde bardzo dobrze - ale cenią się to fakt. Chociaż w outletach widziałem na prawdę spoko ceny.

Mieliście do czynienia z marką BURTON ? Bo ich ciuchy też przykuwają uwagę :)

Co do Zary - powiem tak jest to jeden z moich ulubionych sklepów - ostatnie lata właściwie 90 % mojej garderoby to jest odzież z Zary - i faktycznie ciuchy sprzed roku czy więcej są na prawde w dobrym stanie - ale ostatnie ciuchy, które tam kupiłem to typowa masówka niestety dlatego postanowiłem, że znajdę jakieś inne firmy, które oferują odzież na prawdę wysokiej jakości w odpowiedniej cenie.

Znalazłem jeszcze odzież firmy REBEL - ciuchy jakość jak Abercrombie ! :shock: :shock: Mega mega fajne !
Tylko ciężko u nas znaleźć coś ciekawego - ale styl i jakość bardzo podobna do Abercrombie czyli taka jak poszukuję :)

Co do ASOS - od kilku dni buszuję po ich stronie i ofertę mają na prawdę mega bogatą - na pewno złożę tam większe zamówienie - już upatrzyłem sobie kilka par butów i ciuchy na zimę :) Zamówię też na spróbe jakieś koszulki żeby zobaczyć jak to jest z ich jakością :)
Ostatnio edytowano 02 października 2013, 21:47 - Śr przez yhmmma, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)