Teraz jest 25 maja 2018, 15:34 - Pt

• Reklama

Jaki bank wybrać?

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

KrS19

Forumowicz

Re: Gdzie konto zmiast mBanku?

Post11 września 2016, 11:37 - N

Też nie wiem skąd jest ten problem, ponieważ od pół roku na nic nie wyrażałem zgody (wcześniej też sobie nie przypominam). A atakują od połowy czerwca.

Mniej więcej zbiegło to się ze zwiększeniem wpływów na konto. Najpierw podnieśli zdolność kredytową gdzie od zawsze prosiłem jak nie o wywalanie tego paska to ze względów bezpieczeństwa o minimalną wartość szybkiego kredytu.

Na samym początku byłem bardzo zadowolony z mbanku a od roku moje zadowolenie ciągle spada. Brak ciekawych ofert (na których i tak jakoś mi nie zależy), do tego wciskanie przez miesiąc karty miles and more, która mi nie była potrzebna co tłumaczyłem.

Ale handlowcy mądrzejsi. Fakt rozmowa się zawsze kończy, gdy proszę o podanie kwoty całościowej jaką spłace w ich super ofercie, ale już same nic nie wnoszące telefony....

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 września 2016, 12:31 - N

Masz smartfona? Jak tak, to blokujesz ten numer / pulę numerów i po problemie!

KrS19

Forumowicz

Post11 września 2016, 12:36 - N

Zgadzam się w 100% ale czasem może być promocja niedotycząca kredytu, którą byłbym zainteresowany.

Ewentualnie jakaś pilna informacja z mbanku, jak choćby już raz miałem gdy podrobiono moją kartę.

Widzisz blokowanie numerów może działać w dwie strony a znając złośliwość rzeczy martwych...

kamolskee

Post11 września 2016, 12:51 - N

jak masz apke mobilna i bedzie cos waznego, dostaniesz wiadomosc w apce. Coś mi nie gra - na jakiej podstawie do Ciebie dzwonią? Jeśli nie zaznaczałeś żadnych zgód, to kolego, radzę czym prędzej dokumentować te zdarzenia i zatrudnić dobrego prawnika. Masz wygraną w dłoni!!!

street

Aktywny forumowicz

Post11 września 2016, 13:34 - N

mam millenium, przenioslem sie z ING i jest ok. \ nikt nigdy do mnie z kredytem nie zadzwonił, być może dlatego, że mam włączoną opcje że z zastrzeżonego numeru nie da się do mnie zadzwonić. wiec im się pewnie kombinować nie chce

Ale jak tak czytam te sposoby z kilkoma rachunkami to :o

rabarbary

Super Perfumaniak

Re: Jaki bank wybrać?

Post11 września 2016, 13:36 - N

Ostatnio zmieniałam adres, nazwisko i dowód osobisty w 4 bankach, stacjonarnie.

T mobile i Getin to bajka, szybko, sprawnie, bez papierów, w Getin jeszcze dodatkowo czułam się jak najcenniejszy klient.
Idea bank - nieco gorzej, wnętrza na bogato, śliczne dziewczyny w ładnych mundurkach i szpilkach, ale nie bardzo zainteresowane klientami, to znaczy może klientkami. I trwało (jak już wreszcie mnie zauważyły) ze dwa razy dłużej, jeden papier dostałam.
A Millennium to coś strasznego, od cholery podpisów, papierów, mam wrażenie, że trwało to wieczność i wyniosłam kilka kartek papieru, a ze zmianą karty mam sobie dzwonić jeszcze na jakiś numer. Litości.

Zatem najbardziej obecnie lubię T mobile, dostaję 25 zł miesięcznie za płacenie kartą (500 zł trzeba wydać), wszystko ze free, w tym bankomaty za granicą.

rabarbary

Super Perfumaniak

Post11 września 2016, 13:44 - N

street napisał(a):mam millenium, przenioslem sie z ING i jest ok. \ nikt nigdy do mnie z kredytem nie zadzwonił, być może dlatego, że mam włączoną opcje że z zastrzeżonego numeru nie da się do mnie zadzwonić. wiec im się pewnie kombinować nie chce

Potrafią zadzwonić z Millennium nawet przy opcji blokowania zastrzeżonych numerów, jak chcą to dzwonią z normalnych.
Widocznie na razie nie mają do Ciebie żadnego interesu.
Ale ogólnie nie są nachalni.

KrS19

Forumowicz

Post11 września 2016, 15:06 - N

street napisał(a):mam millenium, przenioslem sie z ING i jest ok. \ nikt nigdy do mnie z kredytem nie zadzwonił, być może dlatego, że mam włączoną opcje że z zastrzeżonego numeru nie da się do mnie zadzwonić. wiec im się pewnie kombinować nie chce

Ale jak tak czytam te sposoby z kilkoma rachunkami to :o

Kwestia dodatkowego zabezpieczenia ;) I pełnej kontroli nad wydatkami, a czasem lubię popłynąć z pierdołami ;)

xentrix

Super Perfumaniak

Post11 września 2016, 15:09 - N

rabarbary napisał(a):Ostatnio zmieniałam adres, nazwisko i dowód osobisty w 4 bankach, stacjonarnie.

T mobile i Getin to bajka, szybko, sprawnie, bez papierów, w Getin jeszcze dodatkowo czułam się jak najcenniejszy klient.
Idea bank - nieco gorzej, wnętrza na bogato, śliczne dziewczyny w ładnych mundurkach i szpilkach, ale nie bardzo zainteresowane klientami, to znaczy może klientkami. I trwało (jak już wreszcie mnie zauważyły) ze dwa razy dłużej, jeden papier dostałam.
A Millennium to coś strasznego, od cholery podpisów, papierów, mam wrażenie, że trwało to wieczność i wyniosłam kilka kartek papieru, a ze zmianą karty mam sobie dzwonić jeszcze na jakiś numer. Litości.

Zatem najbardziej obecnie lubię T mobile, dostaję 25 zł miesięcznie za płacenie kartą (500 zł trzeba wydać), wszystko ze free, w tym bankomaty za granicą.

no to calkiem niezle z tym cashbackiem
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

xer

Forumowicz

Post01 października 2016, 17:09 - So

uwaga na bzwbk, podniósł wszystkie prowizje i to bardzo, nie polecam.

adrian323f

Forumowicz

Post04 października 2016, 06:19 - Wt

Ja to teraz w bankach żadnych oszczędności nie bede trzymał. Za oszczędzoną kasę wole kupić złoto (próba 999,9) i trzymać w domciu. Sztabki w zależności od kursu złota, na chwile obecna za 50 gr trzeba zapłacić ok 8450 zł dodam ze teraz złoto potaniało. Wiec można sie skusić. Jak tylko $ zacznie taniec to złoto pójdzie w górę i można na tym dobrze zarobić. Banki i ich lokaty niech sie wypchają. Żaden bank nie da na sobie zarobic. Pamiętajcie

Mariola

Post12 października 2016, 14:42 - Śr

Ja mam konto w mbanku i nie narzekam

Scholastyka

Post19 października 2016, 10:12 - Śr

Ja mam pekao ale nie polecam.
Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

Rossi

Aktywny forumowicz

Post19 października 2016, 13:22 - Śr

Dla zwykłego śmiertelnika polecam Inteligo.

eryks

Post07 listopada 2016, 08:34 - Pn

Inteligo to pko bp? Czyli polski bank? A jak tam z kosztami poszczególnych usług? Np pożyczając 8 tys zł załóżmy na 2 lata. Ile wyniesie mnie realny koszt? Pytam, bo mówi się, że po wchłonięciu pekao sa przez PZU mówi się, że zdecydowanie zmniejszy się konkurencja, a więc pójdą w górę koszta usług??

Rossi

Aktywny forumowicz

Post07 listopada 2016, 09:42 - Pn

Tak PKO. Nie wiem jak z pożyczkami bo ich tam nie biorę. Mam tam tylko konto(-a).

kamolskee

Post07 listopada 2016, 17:55 - Pn

Pytam, bo mówi się, że po wchłonięciu pekao sa przez PZU mówi się, że zdecydowanie zmniejszy się konkurencja, a więc pójdą w górę koszta usług??

mylisz chyba jeden PKO BP z drugim Pekao. Nawet jeśli koszta wzrosną, to powiem Ci że w porównaniu np. z millenium czy nawet mbankiem już są wysokie :)
Wyznawca Black Cube.

Ator

Post08 listopada 2016, 06:30 - Wt

No i też trzeba wziąc pod uwagę to.że oferty kredytowe zmieniają sie bardzo szybko. Coraz to nowe firmy ruszają z nowymi promocjami z nowym oprocentowaniem. Tak więc warto jest samodzielnie zrobić sobie rozpoznanie takich ofert. Do doradców kredytowych mam natomiast ograniczone zaufanie. Są dobrzy i solidnni doradcy. Istnieją jednak sytuacje kiedy doradca podsuwa Wam ofertę , ktora dla niego jest korzystna, a niekoniecznie dla Ciebie.
Ostatnio edytowano 24 listopada 2016, 13:50 - Cz przez Ator, łącznie edytowano 1 raz

kalinowa

Post08 listopada 2016, 08:33 - Wt

Mam w getinie, omijajcie to z daleka :?

Jacynt

Post05 grudnia 2016, 20:25 - Pn

Przednioslem sie do wbk bz z pekao. I jestem zadowolony. Chociaz nie wiem co bedzie w najblizszej przyszlosci, bo teraz sie prezes zmienia.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)