Teraz jest 26 lutego 2017, 06:35 - N

• Reklama
perfumeria euforia

Czym się golisz Perfumomaniaku? :)

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

rk

Forumowicz

Re: Czym się golisz Perfumomaniaku? :)

Post13 grudnia 2016, 14:55 - Wt

toia napisał(a):Ja ze swojej strony mogę dodać, że po 20kilku latach golenia się różnymi elektrycznymi patentami Panasonic, Braun seria 7, jednorazówkami Wilkinson + Gilette, spróbowałem klasyki gatunku - czyli maszynka, krem, żyletki!
I to był strzał w dziesiątkę! Szkoda, że żaden z dziadków, ojców czy teściów wcześniej nie sprzedał mi tego patentu ;-)

Po pierwszych 3 tygodniach golenia żyletką, kiedy to wyglądałem jak przysłowiowe "zarzynane prosię", nagle moja skóra przyzwyczaiła się do tego procederu, a ja nauczyłem się, w którą stronę należy (nie należy) przeciągać żyletkę (np. włosy na brodzie rosną w innym kierunku niż włosy na policzkach czy szyi) jest super. Prawie jak w reklamach Gilette w TV gdzie facet raz przeciąga maszynką po kremie/żelu i jest gładki jak pupa niemowlęcia :D

A tak serio - bardzo polecam! I można się przy okazji bawić w różne mydła, kremy, balsamy, żyletki, maszynki :D
Na brzytwę nie mam odwagi...

--
AN

To tylko dowodzi, że w temacie golenia nie ma co słuchać rad innych bo to bardzo indywidualna sprawa ...

Golenie tradycyjne przerabiałem przez jakieś dwa lata i po początkowej fascynacji (i wydaniu kupy kasy na różnorakie wynalazki)i wydawało by się fajnych efektach w końcu doszedłem do wniosku, że nie dość że w zasadzie i tak mnie mocno podrażnia (gdy chcę się ogolić "na gładko"), a do tego zajmuje dużo więcej czasu niż jednorazówki ;)

Dla mnie maszynka elektryczna foliowa jest najlepszym rozwiązaniem, głównie z powodu minimalnej ilości podrażnień z czym zawsze miałem ogromne problemy, ale i efekt golenia jest zadowalający.

cypher

Forumowicz

Re: Czym się golisz Perfumomaniaku? :)

Post11 stycznia 2017, 23:36 - Śr

Obrazekfree photo hosting
Obrazekgifs upload

Ostatnio kupiłem sobie taki oto trymer rotacyjny Babyliss SH500E.
Jeszcze nigdy nie miałem tak równo przyciętego zarostu. Żadnego jeżdżenia po twarzy w jednym miejscu po kilka razy, żeby usunąć włosy rosnące w różnych kierunkach. Usuwa wszystko po jednym przeciągnięciu. Banalnie proste czyszczenie. W zestawie jest jeszcze tzw.mały trymer precyzyjny. Zdeklasował wszystkie znane mi trymery.
Poprzednia strona

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)