Teraz jest 24 maja 2017, 05:17 - Śr

• Reklama

$%@&*# Poczta, PKP i co tam jeszcze ;)

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

supermariobros

Perfumaniak

Re: $%@&*# Poczta, PKP i co tam jeszcze ;)

Post17 stycznia 2017, 11:07 - Wt

Jeszcze więcej chcą się nachapać? :evil:
InPost będzie zgarniać im klientów.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

snaut

Aktywny forumowicz

Post17 stycznia 2017, 11:47 - Wt

Wątpię - InPost zlikwidował mnóstwo oddziałów w mniejszych miastach i coraz częściej się zdarza, że po odbiór poleconego e-commerce trzeba udać się osobiście do POK, który może znajdować się kilkanaście km od miejsca, do którego nadana została przesyłka. Pan Brzoska zdaje się strzelił sobie w stopę, inwestując za granicą, do tego ta cwana akcja ze sprzedażą na słup "Bezpiecznego Listu" za 5tys. złotych...
Taka ciekawostka - opłata za paczkę pocztową 48 (z odbiorem w punkcie ) może teraz kosztować mniej niż list polecony (8,60zł za paczkę o ile dobrze pamiętam).

rabarbary

Perfumaniak

Post17 stycznia 2017, 11:49 - Wt

To trzeba się przerzucić na paczki 48 odbiór w punkcie, tj. na poczcie.
Wychodzi, że to teraz najtańsza opcja.

supermariobros

Perfumaniak

Post17 stycznia 2017, 11:59 - Wt

PACZKA 48 [odbiór w punkcie]

do 0,5 kg 8,5 PLN*
do 2,0 kg 12 PLN

Wychodzi najkorzystniej.

*Paczka do 0,5 kg
Maksymalne: 32 x 22 x 10 cm
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Machiavelli

Forumowicz

Post17 stycznia 2017, 14:05 - Wt

Ja muszę pochwalić infolinię InPostu, która ma dużą moc sprawczą. Mianowicie ostatnio jedna z paczek wisiała dość długo ze statusem "przekazana do pozostawienia w paczkomacie" (3 dni). SMS'a z kodem nie doczekałem, zacząłem więc myśleć, że ją zgubili. Dodatkowo po tym jak przeczytałem o sprawie pewnej Pani, której paczka z takim statusem nie odnalazła się po kilku miesiącach, spodziewałem się najgorszego.
Ale zadzwoniłem na infolinię (co prawda trzeba 40 minut odczekać w kolejce), miła Pani poprosiła tylko o numer i obiecała, że paczka nigdzie nie zginie. Po kwadransie paczka była już w paczkomacie, a ja miałem kod.

Pod względem rozwiązywania problemów mam gorsze doświadczenia z Pocztą Polską - jak już coś pójdzie nie tak, to mają spore problemy by to naprawić.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

rabarbary

Perfumaniak

Post17 stycznia 2017, 14:36 - Wt

Ja akurat z Paczką w Ruchu miałam podobną sytuację - za długo czekałam, zadzwoniłam, załatwili.

Jak widać nie ma reguł :)

TWBolek

Aktywny forumowicz

Post28 kwietnia 2017, 19:16 - Pt

Skur...yny z In Postu sami przekierowali paczkę do innego paczkomatu. Jako, że zdarzyło się to po raz pierwszy nawet nie zauważyłem, że w powiadomieniu jest inny symbol paczkomatu niż ten, który wybrałem i który był w wiadomości o nadaniu paczki.

Pierwsza pani konsultantka walała durnia, że to oczywiste, że paczka znajduje się tam gdzie nie powinna się znajdować.

Druga pani konsultantka coś tam przebąkiwała o tym, że pewnie tamtem paczkomat był zajęty a oni w trosce o to a by klient szybciej dostał... bla, bla, bla.

Od 14 maja skracają też czas na odbiór paczki z 72godzin do 48 godzin. To akurat jest OK ale chyba trochę woda sodowa uderzyła do główki i się w dupach poprzewracało... Zachłanność ma krótkie nóżki.
"Ci, którzy chcą być bogaci, wpadają w pokuszenie i w sidła, i w liczne bezsensowne i szkodliwe pożądliwości, które pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie” – 1 Tym. 6:9. "Jeżeli zatem mamy Quorum i Drakkar Noir, poprzestańmy na tym."

michalsiek

Forumowicz

Post28 kwietnia 2017, 19:57 - Pt

Ja czekam od środy na paczkę która została przekazana do doręczenia. Dzisiaj rano interweniowałem, na 100% będzie dzisiaj. Do tej pory cisza. Rzecz którą nabyłem potrzebna mi jest na weekend majowy... A w zasadzie już nie..
Czas zerwać z firmą Inpost wszelkie relacje biznesowe (mam podpisaną umowę z nimi na odbiór paczek) i przejść do DPD. Dzisiaj szala goryczy się przelała.

S7

turbosnail

Super Perfumaniak

Post29 kwietnia 2017, 16:50 - So

ponadto zmniejszyli przetrzymywanie nieodebranej paczki w magazynie z 11 do 3 dni :o

michalsiek

Forumowicz

Post29 kwietnia 2017, 17:08 - So

Tam jest kombinacja, najpierw Integer przejął akcje, teraz Advent... Jaja. Tak samo jak z Allegro, murzyni przejęli, przepraszam jeśli kogoś uraziłem, Afroamerykanie, i są jazdy. Najpierw zdjęcia na białym tle obowiązkowo, teraz ujednolicenie wszystkich aukcji. Jak ktoś miał swoje logo, szablon, wypracowaną markę itp, w tej chwili jest nikim. Masakra...

S7
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)