Teraz jest 24 września 2018, 18:46 - Pn

• Reklama

Jakie słuchawki bezprzedowowe (pchełki) ?

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Jakie słuchawki bezprzedowowe (pchełki) ?

Post25 czerwca 2018, 20:26 - Pn

Kwestia gustu, ale mnie te sterczące kikuty się nie podobają, czas pracy na baterii też pewnie woła o pomstę do nieba.
Te huaweie muzycznie są bardzo ok. Mam na kablu senheisery takie za 250 zł, bezprzewodowe sony mdr750n1 nauszne i naprawdę te AM61 niczym im nie ustępują a ile kosztują, już pisałem. Jeśli kabel który je łączy uważasz za "pseudo bezprzewodowość" to ok, ale wolę mieć takie coś i komfortowy czas pracy na baterii, niż tego nie mieć.
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

honoris causa

Post25 czerwca 2018, 20:50 - Pn

Wygląd mnie nie interesuje, przecież sam siebie nie widzę :P
A wygoda i owszem. AirPods w ogóle nie czuć, czasem nawet nie słuchając noszę je, bo... nie czuję, że je mam. Też obawiałem się czasu pracy, jednak rzadko zdarza mi się je rozładować, bo trzymam je w etui, które je ładuje, więc zawsze po wyciągnięciu jest jakieś 4,5h czasu słuchania.
A przez kablowe bluetooth przechodziłem i każde mnie denerwowały, bo choćby leżąc na podusze pałąk/kabel z tyłu uwiera.
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

kamolskee

Post26 czerwca 2018, 21:00 - Wt

Dzisiaj biegałem 10km w słuchawkach Huawei AM61. Dźwięk jest boski, głośność perfekto (miałem nawet o 3 kreski ściszone, bo inaczej uszy by mi odpadły). Żaden przewód mi nie plątał się o tshirt itd, zero dyskomfortu bo znalazłem patent, aby te wiszące "odważniki" plastikowe były po prostu za uchem bezpośrednio. Ani razu słuchawka nie wypadał mi z ucha, muszę tylko zmienić gumki z L na XL bo dwa razy miałem przypadek że lewa strona w uchu lekko się osunęła i basy nie były taK głebokie jak być powinny, ale tak to jest z dokanałowymi.

No i po 3h trochę mnie uszy zaczęły boleć przyznam się - pewnie gdyby to były słuchawki douszne, a nie dokanałowe, nie byłoby takiego problemu. Tak czy inaczej jestem mega zadowolony. Uzywam je piąty dzień, druga runda przed ładowaniem i powoli dobijają do kolejnych 10h i końca nie widać:)
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

Piotrlb

Forumowicz

Post16 lipca 2018, 12:23 - Pn

Osobiście polecam Bose SoundSport Free wiem że cena może się wydawać zaporowa ale... czasami trzeba swoje zapłacić. :D
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)