Teraz jest 16 lipca 2018, 05:37 - Pn

• Reklama

Żużel

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

arek

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 2

Re: Żużel

Post15 kwietnia 2018, 11:38 - N

No nie wiem czy tak dobrze wyjdzie Falubaz,bo kto ma u nich robic punkty?
Jarek i Doyle odeszli a oni robili mecz tak naprawde.
Ci co sa jada w kratke lub wcale..nawet Dudek czy stary protas.

A torun wg mnie pake ma bdb! Plus Holta ktory mnie zaskoczyl.

Leszno
Gorzow
Wroclaw
Czestochowa

Taki bedzie play off 2018
Chyba :mrgreen:
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post15 kwietnia 2018, 11:54 - N

Zobaczysz dzisiaj po meczu z Grudziądzem,kto tam robi punkty :) Dzisiaj u bukmachera postawiłem na Leszno z co najmniej 12pkt.wygraną.Mam nadzieję,że plamy nie dadzą ;)

Piter_o

Forumowicz

Post15 kwietnia 2018, 20:10 - N

Falubaz dzisiaj pozytywnie zaskoczył ;) Spodziewałem się że wygrają na spokojnie, ale nie że aż tyle.
Gorzów mało brakło a by wygrał. Oj liga będzie ciekawa 8-)

arek

Perfumaniak

Post15 kwietnia 2018, 20:10 - N

Leszno vs. Gorzow wiedzialem ze bedzie ciezki mecz. Liczylem na mecz i tez go mialem ;)

Co do zielonki to ladnie sie rozjechali,ale to byl tylko grudziadz :mrgreen:

Piter_o

Forumowicz

Post15 kwietnia 2018, 20:24 - N

To prawda :) Na ten moment Grudziądz i Tarnów wydaje się że trochę odstają od reszty. Obie drużyny gustują w twardych torach, to może być języczkiem uwagi w bezpośrednim dwumeczu.
Mecz w Lesznie super widowisko :!:

PS. To sztuczne wybielanie i bronienie regulaminu w TV jest śmieszne :( Dobrze że chociaż Mirek coś tam powie od siebie. Jak ktoś ogląda magazyn to widzi jak zdanie panów którzy jeździli/jeżdżą jest brane pod uwagę przez eksperta Demskiego :?

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post16 kwietnia 2018, 15:55 - Pn

nic tylko sie zgodzic Tarnow i Grudziadz to druzyny na spadek,w Tarnowie tylko Nicki reszta ponizej oczekiwan,Grudziadz tak samo a moze jeszcze wystartuja w sezon?ktoz to wie,mecz w Lesznie bdb,zobaczymy co czas przyniesie,a pan ekspert siedziowania ehhh porazka :lol:

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post16 kwietnia 2018, 19:50 - Pn

A ja liczyłem,że Leszno zdecydowanie wygra z Gorzowem.Nie oszukujmy się - Gorzów,to w tej chwili tylko Zmarzlik i Kasprzak,obaj w świetnej formie.Reszta,to przeciętniacy,przynajmniej na tę chwilę (Vaculika póki co nie uwzględniam).Ze strony gospodarzy męka do ostatniego wyścigu.gdyby Kasprzak nie popełnił błędu na prowadzeniu w 14 biegu,to kto wie,jak by się to skończyło.

Falubaz zgodnie z przewidywaniami :) Dudek z Protasem wrócili na swój poziom i jest wynik.Thorssell w miejsce Gomólskiego i zwycięstwo z Włókniarzem jak najbardziej w zasięgu.
Mam nadzieję,że kolega arek nie powie wtedy,że to był tylko Włókniarz :)

Ogólnie liga póki co bardzo ciekawa.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post21 kwietnia 2018, 18:37 - So

Leszno demoluje Gkm,zawodnicy z Grudziadza jada dzis porazka ,ani laguta ani antonio tym bardziej buczek,wedlug mnie kompromitacja,Leszno leci na play off ,grudziadz spadek coz takie zycie

Piter_o

Forumowicz

Post22 kwietnia 2018, 12:14 - N

Chyba nikt się nie spodziewał aż takiego pogromu :shock:
Tutaj akurat i bez tak dobrych juniorów Unia by wygrała, ale szczególnie widać na przykładzie Lublina jak ważni są juniorzy, i jaka przepaść potrafi ich dzielić. Juniorzy Leszna 26 pkt z bonusami - juniorzy GKM 2 pkt. To jest niewyobrażalna różnica.
Z jednej strony szkoda że taki Lampart, Bober, Chmiel, Miśkowiak jeżdżą w 1 lidze, no ale to ich decyzja, bo nie wierzę że kluby nie próbowały ich przekonać do jazdy ligę wyżej.
Może nie jestem teraz do końca obiektywny, ale nie wiem czy ekstraliga nie powinna dawać szanse posiadania jednak jednego juniora zagranicznego. Jest to jednak najlepsza liga świata, a czasem kluby są zmuszone są stawiać na zawodników zbyt mało doświadczonych i po prostu niegotowych do równorzędnej walki. Ci młodsi mogliby być wypożyczani do 1 i 2 ligi, gdzie nabierali by umiejętności i objeżdżenia.
Wielki szacunek do Unii Leszno, bo to co robią w kierunku szkolenia młodych przerasta wszystkie inne kluby, chyba nawet razem wzięte.
Dzisiaj mam wrażenie że Nsport da ciała z meczem Wrocław - Gorzów. Mecz Tarnów - Toruń mam wrażenie że może być ciekawszy dla widza niż ten we Wrocławiu.
Dzisiaj stawiam że Tarnów minimalnie da radę ;) Gorzów we Wrocławiu chyba aż tak się nie postawi jak w Lesznie. Co do meczu w Zielonej, wiadomo serce mówi co innego, a rozum co innego. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować, więc faworytem gospodarze, ale będę zadowolony jak mecz będzie trzymał w napięciu do ostatniego biegu.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post22 kwietnia 2018, 12:21 - N

z lampartem jest taka historia ze wiktorem interesowaly sie kluby ekstraligowe ale kruczek byl taki ze klub mial wziasc duet a nie samego wiktora,to byl taki wymysl dawida ;) i dlatego wyladowali w lublinie,zreszta byly wielkie zawirowania wokol lampartow przed sezonem,najpierw zostaja potem ida w swiat itd,dla mnie osobiscie stracilem caly sentyment do dawida :evil: najlepsza rzecza dla wiktora bylo by w tym sezonie latac w ekstralidze ,zbieral by doswiadczenie itd

Piter_o

Forumowicz

Post22 kwietnia 2018, 12:41 - N

Wiem wiem :) Możliwe że u Miśkowiaków taki sam pakiet obowiązywał.
Wiktor wczoraj pokazał klasę, ma chłopak wielkie papiery na jazdę i chyba szybko przerośnie brata :)

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post22 kwietnia 2018, 12:56 - N

Oglądałem wczorajszy mecz w Gdańsku i również jestem pd wrażeniem jazdy Lampartów,a szczególnie młodszego.Za rok pewnie w ekstralidze,może w Falubazie...? :)

Stacja NSport mogłaby zmienić mecz we Wrocławiu na mecz w Tarnowie,zwłaszcza,że już kilka dni temu było wiadomo,że Gorzów pojedzie tam w 6.i raczej nie powalczy.W Tarnowie będzie ciekawie,choć wydaje mi się,że Toruń jednak wygra.
Równie ciekawie będzie w Zielonej.Zdecyduje pewnie dyspozycja dnia i juniorzy.Stawiam jednak na gospodarzy.Nie mogę inaczej :)

arek

Perfumaniak

Post22 kwietnia 2018, 18:25 - N

Leszno :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Marks

Aktywny forumowicz

Post22 kwietnia 2018, 20:47 - N

Aktualnie największymi zwycięzcami bieżącego sezonu są bukmacherzy :) Stado pożytecznych "ekspertów" skutecznie nabija im kase :)
Ze względów pogodowych większość drużyn przed sezonem nie rozegrało wiecej jak 1-2 sparingi więc jak zawodnicy mają być optymalnie przygotowani ? :) Podejrzewam że dojście do formy zwłaszcza tzw drugiej linii i juniorów potrwa jeszcze do połowy maja. Dzięki temu sezon zapowiada się bardzo ciekawie.

Piter_o

Forumowicz

Post23 kwietnia 2018, 11:53 - Pn

No i Tarnów pozytywnie zaskoczył :)
Tak jak piszę Marks, jeszcze wiele zawodników nie doszło do swojej optymalnej formy, więc jeszcze wiele się może zmienić.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post23 kwietnia 2018, 15:31 - Pn

po raz kolejny Fredka udowodnil ze jest w tym sezonie w fenomenalnej formie!!

arek

Perfumaniak

Post23 kwietnia 2018, 19:57 - Pn

Dwie niespodzianki ost.rundy:
Tarnow i Czestochowa :P
Ciekawe czy grudziadz sie podniesie i jaki wpier..l dostanie falubaz w lesznie :mrgreen:
Jak mlodzi narobia tyle punktow co w grudziadzu i do tego seniorka da czadu,a da to bedzie pogrom :lol:
Zaznaczam ze Leszno leci u siebie :twisted:
Bilet juz kupiony :P :D
A! I podobno piter wraca :D

Piter_o

Forumowicz

Post24 kwietnia 2018, 10:47 - Wt

Coś czuję że w Lesznie to tylko Sparta powalczy ( jak co roku :D )
Gorzów też fajny wynik wyciągnął, i tak naprawdę nie było armat po dwóch stronach ( Pawlicki- Vaculik )
Ja ostatnio nie mam szczęścia do typowania wyników :lol: Ale myślę że mimo wszystko nie będzie takiego pogromu jak rok temu.
Strzelam 54:46 dla Leszna

byluś

Forumowicz

Post24 kwietnia 2018, 13:57 - Wt

Piter_o napisał(a):Strzelam 54:46 dla Leszna

Coś mnie ominęło w punktowaniu biegów i końcowego wyniku? ;)

Piter_o

Forumowicz

Post25 kwietnia 2018, 10:14 - Śr

Literówka ;) Ewentualnie joker za + 10 pkt :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)