Teraz jest 15 listopada 2018, 15:21 - Cz

• Reklama

Żużel

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Piter_o

Aktywny forumowicz

Żużel

Post08 kwietnia 2018, 22:46 - N

Wydaję mi się że mamy tutaj trochę osób zainteresowanych tą dyscypliną, więc spróbuję założyć taki temat.
Dzisiaj zakończyła się 1 kolejka ligi, może jakieś krótkie podsumowania, typy ?
Oczywiście jeszcze za wcześnie wyrokować, ale to tylko luźne przemyślenia ;)

Jak dla mnie na + tor we Wrocławiu, widać dużą poprawę co do mijanek i ścigania.
Na minus dzisiaj tor w Gorzowie. Niestety nie wiem czy to w wyniku pogody, jednak mam wrażenie że Stali też do końca taki tor nie pasował.

Oby u Doyle'a skończyło się tylko na strachu, bo chłop ma pecha jak nie wiem.

Niestety nie wiem czy temat się przyjmie, ale spróbować można.

hrhrhr

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Żużel

Post08 kwietnia 2018, 22:52 - N

myslalem, ze bedzie poszukiwany zapach spalin ze stadionu zuzlowego :roll:

Piter_o

Aktywny forumowicz

Post08 kwietnia 2018, 22:54 - N

Kupiłbym chętnie 100 ml :lol:

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post09 kwietnia 2018, 07:44 - Pn

pierwsze rozdanie bylo ,ciezko cos powiedziec,na pierwszy plan na pewno wychodzi Lingren,swietny mecz w grudziadzu ,rozpoczal fenomenalnie sezon,oczywiscie zmarzlik w formie jak zawsze,robil co chcial,trudna sytuacja w toruniu kontuzja Doyle'a klopoty z holderem wiec moga miec ciezko,spisywany na straty tarnow rowniez dobrze rozpoczal i nicki-dziki widac ze forma jest :P jednak to pierwsza kolejka wiec moze to wszystko sie zmienic ale zobaczymy jak to wszystko sie potoczy ,aha i najwazniejsze miedziak w swoim stylu zaczal dwa razy gleba :P

ps1986

Aktywny forumowicz

Post09 kwietnia 2018, 11:40 - Pn

Liga podzieli się na 2 grupy

czołówka: Leszno, Wrocław, Toruń, Gorzów, Częstochowa (kolejność nieprzypadkowa)
walka o utrzymanie: Grudziądz, Zielona Góra, Tarnów (również kolejność nieprzypadkowa)

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post09 kwietnia 2018, 19:21 - Pn

Jeśli o mnie chodzi,to mimo wszystko zaskoczył mnie wynik we Wrocławiu.Sparta celuje w tym roku w finał i takie mecze powinna wygrywać,zwłaszcza że nie było Pawlickiego.No,ale jak trio Lebiedew-Drabik-Fricke robi 10 pkt w 12 biegach,to o czym tu mówić.Twierdzę jednak,że we Wrocławiu nikt w tym sezonie nie wygra.

W Gorzowie zgodnie z założeniami.Choć gdyby byli Doyle i Holder,to byłoby zdecydowanie ciekawiej.Woźniak na minus.

Wygrać w Grudziądzu w 2,5 zawodnika,to też trzeba umieć :) Podobnie jak stracić 10 pkt.przewagi w 3 biegach...W Grudziądzu w sumie nikt nie zawiódł (może nieco Lindbaeck),ale jak widać,to nie wystarczyło.Teraz ciężka przeprawa w Zielonce :)

W Tarnowie po cichu liczyłem na zwycięstwo swojej drużyny.Niestety 2 liderów jeszcze bez formy (Dudek,Protasiewicz).Na plus Zengota,Jepsen Jensen i jednak młodzieżowcy.
Z Grudziądzem Thorssell za Gomólskiego i będzie dobrze :)

ps1986

Aktywny forumowicz

Post09 kwietnia 2018, 20:39 - Pn

weź pod uwagę, że dla połowy drużyny Sparty to były pierwsze jazdy z rywalami w tym roku. Jestem pewien, że jakakolwiek inna drużyna ekstraligowa w takiej sytuacji jak Sparta dostałaby od Leszna lanie. Drabik i Fricke się ogarną, natomiast Lebiediew jedzie dno już od końcówki poprzedniego sezonu. Jak za rok zniosą rezerwowego (oni tak lubią regulaminy co rok zmieniać), to w obliczu 4 obcokrajowców w Sparcie Łotysz będzie pierwszy na wylocie.

aaa i w Grudziądzu był remis a nie wygrana Włókniarza :) co nie zmienia faktu, że wywieźć remis w 2,5 zawodnika też mega ciężko. Ale Grudziądz pokazał wczoraj, że to raczej będą dolne rejony tabeli.

Piter_o

Aktywny forumowicz

Post09 kwietnia 2018, 21:28 - Pn

Dudek i Protasiewicz będą jedynie coraz mocniejsi, to zwiastuje że naprawdę będzie ciekawie ;)
Ja ze swojej strony jeszcze się nie mogę przyzwyczaić do Miedziaka, ale daje mu szanse. Jemu potrzeba dobrego występu.
Co nie zmienia faktu że w tej wymianie na ten moment, Holta 1:0 Miedziak.
Co do Sparty, to też na pewno się rozjeżdżą, tylko szkoda mi Dróżdża. Jest to samo co było jak juniorzy mogli siebie zastępować, a nawet gorzej, bo chłopak nawet nie wyjedzie na tor. Nie znam kulisów, ale na jego miejscu starałbym się jak najszybciej znaleźć sobie angaż gdzieś w niższych ligach.
Co co całego sezonu, to ja mam wielką nadzieje że komisarze znowu nie dołożą swojej cegiełki. Może przesadzam, bo cała idea nie jest zła, jednak już tyle razy widziałem że tor nie był wcale zły, a oni na siłę nakazywali ubijanie, co całkowicie mieszało w głowach gospodarzom :?
Belial Lord a w Rzeszowie jak tam, były jakieś treningi ?

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post10 kwietnia 2018, 15:47 - Wt

cos tam chlopaki pyrkaja na stadionie :lol: porsing robi koleczka i chyba dziadek Greg :P nowy wlasciciel jest i otwiera sezon z wielkim BUM,byla prezentacja druzyny i tak dalej,ale szczerze na pierwszym planie bedzie jedrzejak ktory pieknie smiga :P zobaczymy jak bedzie

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post10 kwietnia 2018, 17:22 - Wt

ps1986 napisał(a):
aaa i w Grudziądzu był remis a nie wygrana Włókniarza :) co nie zmienia faktu, że wywieźć remis w 2,5 zawodnika też mega ciężko. Ale Grudziądz pokazał wczoraj, że to raczej będą dolne rejony tabeli.

Masz rację,rozpędziłem się :) Co nie zmienia faktu,że ten remis dla Włókniarza,to tak jak zwycięstwo.Patrząc na ostatnie 3 biegi.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post10 kwietnia 2018, 17:36 - Wt

za ten mecz Czestochowa to powinna Lingrena nosic na rekach gdzie tylko chce :lol:

Piter_o

Aktywny forumowicz

Post10 kwietnia 2018, 19:37 - Wt

I tak chyba jest :D Chyba wszyscy oponenci transferu Fredki zmienili zdanie :lol:
Co do Ogóra to racja, byłem na tym sparingu u nas w Czewie, to Ogór się bardzo dobrze prezentował.
Chętnie bym go widział u nas 8-)

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post10 kwietnia 2018, 19:45 - Wt

zapewne w tym sezonie sie odbuduje dojdzie do formy a w przyszlym sezonie pewnie wskoczy znowu do EEL,czasami trzeba zrobic krok w tyl zeby potem zrobic dwa w przod :P a Fredka to bedzie mocny w GP

arek

Perfumaniak

Post13 kwietnia 2018, 17:45 - Pt

Zielona Góra chyba raczej bedzie spadek,a obecny mistrz chyba raczej nadal nim bedzie :D

Pozdrawiam wszystkich porumowiczow ktorzy wybieraja sie na smoka z Gorzowem 8-)
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

Piter_o

Aktywny forumowicz

Post13 kwietnia 2018, 21:55 - Pt

Ja właśnie wróciłem z meczu.
Nicki śmigał jak za starych dobrych czasów u nas w 2008. To była przyjemność go dzisiaj oglądać. Ten dociąg jaki on ma po starcie - majstersztyk. Szkoda tylko że szeroka nie chodziła, bo chłopaki po obu stronach chcieli coś działać, ale się nie dało :lol:
Liga jest strasznie wyrównana ( przynajmniej taka się wydaje ). Jutro będzie więcej wiadomo, jak Toruń w końcu pojedzie w pełnym składzie. Szkoda Martina, bo mecz w Lesznie się wyśmienicie zapowiadał. Kasprzak w formie, do tego Bartek i mogłoby być ciekawie. Teraz to raczej +2 pkt dla Unii pewne.
Co do spadkowicza to chyba nie odkryje Ameryki jak powiem że najbliżej jest jednak Tarnów. Gdyby nie kosmiczny Nicki, to dzisiaj byłby pogrom.

arek

Perfumaniak

Post14 kwietnia 2018, 07:33 - So

No Nicki pokazal swoja stara szkole jazdy 8-)
Lwy w tym roku czarnym koniem :P
Play off moga zaliczyc...chyba :o :D
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

Piter_o

Aktywny forumowicz

Post14 kwietnia 2018, 09:52 - So

Mnie to już nie zdziwi :lol: Jedyny pewnik na dziś jaki bym obstawiał to taki że Leszno będzie w PO ( na 99 % z 1 miejsca )

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post14 kwietnia 2018, 11:48 - So

Nicki to wczoraj taki stary Nicki :lol: smigal ze milo bylo patrzec,coz powiedziec Tarnow pierwszy spadkowicz,kazdy zawiodl Kinldemand,Bjerre,Mroczka porazka straszna,

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post14 kwietnia 2018, 21:47 - So

Mnie się również wydaje,że Tarnów poleci.Na wyjeździe nic nie wygra,a u siebie może jeszcze z 1-2 mecze.Falubaz się odbije.Po 2 następnych kolejkach już będzie w czołówce i w 4 kolejce wizyta w Lesznie w meczu na szczycie :D

Po dzisiejszym meczu szkoda mi Sparty.Toruń dalej bez błysku,nawet w pełnym składzie.Niech podziękują Kościelskiemu.Kto oglądał,to wie o co chodzi.

Piter_o

Aktywny forumowicz

Post15 kwietnia 2018, 00:47 - N

Regulamin :? Akurat dzisiaj sędzia bez zarzutów, jednak regulamin pozostawia wiele do życzenia ;)
Następna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)