Teraz jest 22 sierpnia 2018, 00:12 - Śr

• Reklama

Fotel do kompa

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

maruz

Bardzo aktywny forumowicz

Fotel do kompa

Post02 lutego 2018, 19:29 - Pt

Szukam fotela do codziennej pracy przy kompie, często siedząc kilka h giercując.

Budżet do 1500zł.

Trochę poczytałem o Dxracer i DXseat, dezajnersko podobają mi się. Zastanawia mnie słaba dostępność tych foteli, nawet na stronach producenckich. Szukam czegoś wygodnego , trwalęgo i ergonomicznego przede wszystkim.
Będę naprawdę wdzięczny za wszystkie wskazówki.

slawekwch

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Fotel do kompa

Post11 lutego 2018, 21:53 - N

Od dwóch lat używam ergomaxa enjoy i gorąco polecam. Dobra regulacja pleców, zagłówek, który faktycznie da się używać i można go dopasować, wygodne podłokietniki. solidne wykonanie i waga. Najgorsze jest to, że jak się przyzwyczaisz to później zauważa się niedogodności takich zwykłych foteli za kilka stówek z pseudo skóry, bez odpowiedniego wyprofilowania odcinka lędźwiowego itp.
Występuje w wersji tańszej (1200) i droższej (1800) w zależności czy chcesz pod tyłkiem siatkę, czy tradycyjne siedzisko (ja polecam siatkę, przydaje się w upały).
Możesz też rzucić okiem na firmę Grospol, też coś znajdziesz w tej półce cenowej, ja wybierałem właśnie między ergomaxem, a nimi (ergoma wyglądał jednak solidniej i bardziej do mnie trafił estetycznie)
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Flakon Invictus Aqua, Prada Luna Rossa Extreme. Dużo odlewek z mainstreamu, Dior, Prada, Zegna...

Konrad00

Forumowicz

Post12 lutego 2018, 20:05 - Pn

Polecam przeszukać ofertę firmy Nowy Styl
Ich meble często są na wyposażeniu biurowców, korpo itp

pingwin

Aktywny forumowicz

Post17 maja 2018, 13:26 - Cz

maruz napisał(a):Szukam fotela do codziennej pracy przy kompie, często siedząc kilka h giercując.

Budżet do 1500zł.

Trochę poczytałem o Dxracer i DXseat, dezajnersko podobają mi się. Zastanawia mnie słaba dostępność tych foteli, nawet na stronach producenckich. Szukam czegoś wygodnego , trwalęgo i ergonomicznego przede wszystkim.
Będę naprawdę wdzięczny za wszystkie wskazówki.

Stosunek jakości do ceny to na pewno Ikea Markus - ale raczej dla osób wysokich. Przy czym warto brać wersję z siatki bo lepsza wentylacja .
.:: STRAGAN PINGWINA ::.
Kup Pan dekant. Mam 200 flaszków.

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)