Teraz jest 22 maja 2018, 05:20 - Wt

• Reklama

Losowanie MŚ w Rosji.

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Zwierz

Forumowicz

Losowanie MŚ w Rosji.

Post01 grudnia 2017, 16:59 - Pt

Zapewne wśród nas,perfumomaniaków jest sporo kibiców piłkarskich. ;) Jak oceniacie naszą grupę:
Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia.

Będzie dobrze chyba :mrgreen:

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Re: Losowanie MŚ w Rosji.

Post01 grudnia 2017, 17:04 - Pt

oczywiscie Polscy Patrioci leca do Rosji ;) damy rade i pilkarsko i kibicowsko :D

Zwierz

Forumowicz

Post01 grudnia 2017, 17:05 - Pt

Kibicowsko na bank :)
Znam temat "od środka" :D

Lucjan

Moderator

Post01 grudnia 2017, 17:07 - Pt

Grupa , z czystym sumieniem do wyjścia z niej

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post01 grudnia 2017, 17:09 - Pt

Zwierz napisał(a):Kibicowsko na bank :)
Znam temat "od środka" :D

mobilizacja 10000% :D

grembi

Aktywny forumowicz

Losowanie MŚ w Rosji.

Post01 grudnia 2017, 17:10 - Pt

Lepiej trafić nie mogliśmy.

Niszka

Administrator

Post01 grudnia 2017, 17:24 - Pt

Skąd optymizm, źle, że nie mamy rywala z Europy, mamy same nieznane, nieprzewidywalne zespoły. Co było w 2002, mieliśmy gładko przejść Koreę jako najlatwiejsza w grupie, dostaliśmy 0:2. W 2006 mieliśmy gładko przejść Ekwador, dostaliśmy 0:2. Ja tam nie wiem co możemy pokazać z tymi zespołami, wolałbym jedną z Europy aby mieć chociaż jeden punkt odniesienia.

Równie dobrze możemy dostać od wszystkich po 0:3 jak i wygrać 5:0.

koorchuck

Bardzo aktywny forumowicz

Post01 grudnia 2017, 17:41 - Pt

Oby tylko nikt nie wypadł z jakiegoś powodu z podstawowego składu, bo ostatnie mecze pokazały, że oprócz pierwszej jedenastki, to my nie mamy kim grać :|
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/2585/
-----------------------------------------------
https://www.parfumo.net/Users/Koorchuck
-----------------------------------------------
Stragan z odlewkami
viewtopic.php?f=52&t=19640

Don Raul de Lucho

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post01 grudnia 2017, 17:46 - Pt

Niszka napisał(a):Skąd optymizm, źle, że nie mamy rywala z Europy, mamy same nieznane, nieprzewidywalne zespoły. Co było w 2002, mieliśmy gładko przejść Koreę jako najlatwiejsza w grupie, dostaliśmy 0:4. W 2006 mieliśmy gładko przejść Ekwador, dostaliśmy 0:2. Ja tam nie wiem co możemy pokazać z tymi zespołami, wolałbym jedną z Europy aby mieć chociaż jeden punkt odniesienia.

Nie porównuj aktualnej ekipy do tej z 2002 roku, bo nie ma czego porównywać. Moim zdaniem bardzo dobra grupa i obowiązkiem jest wyjść z pierwszego miejsca. Mamy mocny pierwszy skład pod wodzą bardzo ambitnego Lewego, któremu będą pomagać Grosik, Zieliński, Błaszczu (mam nadzieję, dla repry nadal dużo znaczy), Krycha, Piszczu, Glik.
Ja się akurat cieszę, że nie mamy nikogo z Europy, Hiszpanie by nam manitę spuścili, z Chorwatami byłoby ciężko, z Angolami jeszcze ciężej, Serbowie nieprzewidywalni. A tak to mamy nad wszystkimi przewagę taktyczną.
Mój stragan

Buena suerte, porque yo me voy a California.

xentrix

Super Perfumaniak

Post01 grudnia 2017, 19:00 - Pt

ja chcialem angoli , tak by im w końcu dupe skopać no ale nie wyszło , mamy Senegal , Japonie i Kolumbie . Teoretycznie to łatwa grupa ale w praktyce tak nie bedzie , weźmy pod uwage to ,ze my z takimi egzotycznymi druzynami w zasadzie nie gramy w ogole a jak gralismy to chyba na ostatnich mistrzostwach swiata , oprócz tego Meksyku i Urugwaju ostatnio gdzie też nie błyszczeliśmy. Tak wiec proponuje troche wyhamować z hurraoptymizmem jaki niektorzy prezentują. Druzyny jakie mamy grają kompletnie innym stylem niz druzyny z europy i tak naprawde wszystko wyjdzie na mistrzostwach. Szanse tych wszystkich druzyn na wyjscie oceniam po równo, chociaz chciałbym by nasi wygrali grupe.

od razu prośba do Artura (scorrpion) , bo chyba zawsze organizował jakies zakłady z okazji mistrzostw czy to świata czy europy , może znowu byś takie cos zorganizował ? ;)

a jaka jest waszym zdaniem grupa smierci ?

mi sie wydaje ze to grupa D : Argentyna , Nigeria, Chorwacja ,Islandia
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post01 grudnia 2017, 19:36 - Pt

Możemy wygrać tylko z Senegalem.
Happy-Sniffing.

Don Raul de Lucho

Perfumaniak

Post01 grudnia 2017, 20:14 - Pt

Bo???

Możemy wygrać z każdym przy dobrych wiatrach.
Mój stragan

Buena suerte, porque yo me voy a California.

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post01 grudnia 2017, 21:33 - Pt

Damian - nie widzę żadnego problemu,jeśli chodzi o kolejnego Typera.Na przygotowania do niego mam nieco ponad pół roku :)

Dla przypomnienia:

Mundialowy TYPER 2014 - zwyciężył michl11
Euro TYPER 2016 - zwycięzca NGL7

Mam nadzieję,że tak jak to było ostatnim razem zbierzemy jakąś pulę nagród (dekantów,próbek) dla pierwszej trójki.

Wracając do tematu - trafiliśmy na same nieobliczalne drużyny.Każda z nich może wygrać grupę.Polska jest co prawda faworytem,ale...

Dla mnie "grupa śmierci",to grupa F (Niemcy,Meksyk,Szwecja,Korea Płd.)

Zwierz

Forumowicz

Post01 grudnia 2017, 22:02 - Pt

Hmmm...Tak się zastanawiam odnośnie tematu kibicowskiego.
Trochę strach jechać mając na uwadzę nasze kontakty z kibicami z Rosji.Coś a'la Legia-Lech,Wisła-Crakovia czy Widzew-ŁKS :mrgreen:

Oj dostali chłopaki z Rosji u nas na Euro...Na bank będzie to bardzo niebezpieczna wyprawa. :roll:

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post02 grudnia 2017, 00:49 - So

Zwierz, bądź/bądźcie także pewni że w razie obicia nikogo to tam nie obejdzie.
Happy-Sniffing.

icu

Forumowicz

Post02 grudnia 2017, 02:13 - So

Ja również nie podzielam entuzjazmu. Oczywiście, zawsze mogło być gorzej jednak zdecydowanie nie zgadzam się z opinią, że bankowo wyjdziemy z 1 miejsca... Jak zostało wspomniane lepiej gra się nam z drużynami z europy gdzie 3/4 drużyn jest podobnie zorganizowana taktycznie (nie licząc Hiszpanów oczywiście) itp. Osobiście również wolałbym Anglików, Szwajcarów, a nawet Szwedów którzy bez Ibry nie prezentują się aż tak dobrze, mimo wyeliminowania Włochów...

Druga sprawa to faktyczny skład jaki pojedzie na mundial, 7 miesięcy to bardzo dużo czasu i przede wszystkim trzeba modlić się o zdrowie Lewego. Bez niego (w aktualnej kadrze) w napadzie bramki możemy strzelać chyba tylko San Marino ;) Stępiński, Świerczok :lol: , Wilczek to na standardy mistrzostw naprawdę niska półka, do tego Teodorczyk, któremu sodówa nieźle uderzyła do głowy i pewnie skończy się tym, że przesiedzi sezon na ławce albo w rezerwach.

W pomocy lepiej to wygląda jednak Kuba co chwilę jakaś kontuzja, Grosik w drugoligowym Hull doły tabeli więc rotacja będzie częsta, Krychowiak dobrze nie zaczął i już ławka... Z obecnych kadrowiczów tylko Linetty i Zieliński w miarę regularni - niestety tylko w klubach bo w kadrze nie potrafią chyba wytrzymać presji.

Obrona raczej "solidna" jeśli m.in. Pazdan się skoncentruje (bo obecny sezon w lidze, pucharach i reprezentacji tragiczny), jednak wypada taki Glik lub Piszczek i nie ma kto grać, a pomysły Nawałki z Cionkiem to kolejny śmiech na sali.

Nie to żebym był cały czas pesymistycznie nastawiony bo jestem zdecydowanym kibicem kadry (prawie każdy mecz w PL na stadionie) i zawsze im kibicuję, jednak staram się też spoglądać na to wszystko trzeźwym okiem.

Na Euro mniej więcej widzieliśmy jak obecna kadra gra na większych imprezach... i tutaj ultraofensywnego ustawienia się nie spodziewam.

Senegal - jak dla mnie najlepsza ekipa (grająca na MŚ) z Afryki. Mane, Niang, Sow, Koulibaly...
Kolumbia - wg mnie 2 siła obecnie w Ameryce Południowej, gdyby nie Brazylia (z drugiego miejsca byłaby to Holandia - jednak ciężko z takim potencjałem nie przejechać się po rywalach) w ćwierćfinale ostatnich MŚ to sądzę, że gralibyśmy z obecnym mistrzem lub wicemistrzem globu. Rodriguez, Cuadrado, Falcao, Bacca...
Japonia - tutaj może nie jacyś mistrzowie ale japończycy zawsze grali bardzo szybki futbol, a Polacy tego zdecydowanie nie lubią - najbardziej obrona, która w takich sytuacjach czuje się bardzo niepewnie... wg mnie to też jest najlepsza drużyna ze swojego kontynentu (ex aequo z Iranem). Honda, Kagawa, Okazaki... Tutaj ciekawostka bo w ost. MŚ grali w grupie z KOlumbią: 1-4 :)

Oczywiście będę kibicował całym sercem i mam nadzieję, że pokonamy nawet Belgów/Anglików po wyjściu z grupy, a następnie Niemców ;)
Ostatnio edytowano 02 grudnia 2017, 10:23 - So przez icu, łącznie edytowano 3 razy
★ Mainstream & Nisza - flakony / dekanty / ml ★ http://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=17542

Marks

Aktywny forumowicz

Post02 grudnia 2017, 09:28 - So

Don Raul de Lucho napisał(a):
Niszka napisał(a):Skąd optymizm, źle, że nie mamy rywala z Europy, mamy same nieznane, nieprzewidywalne zespoły. Co było w 2002, mieliśmy gładko przejść Koreę jako najlatwiejsza w grupie, dostaliśmy 0:4. W 2006 mieliśmy gładko przejść Ekwador, dostaliśmy 0:2. Ja tam nie wiem co możemy pokazać z tymi zespołami, wolałbym jedną z Europy aby mieć chociaż jeden punkt odniesienia.

Nie porównuj aktualnej ekipy do tej z 2002 roku, bo nie ma czego porównywać. Moim zdaniem bardzo dobra grupa i obowiązkiem jest wyjść z pierwszego miejsca. Mamy mocny pierwszy skład pod wodzą bardzo ambitnego Lewego, któremu będą pomagać Grosik, Zieliński, Błaszczu (mam nadzieję, dla repry nadal dużo znaczy), Krycha, Piszczu, Glik.
Ja się akurat cieszę, że nie mamy nikogo z Europy, Hiszpanie by nam manitę spuścili, z Chorwatami byłoby ciężko, z Angolami jeszcze ciężej, Serbowie nieprzewidywalni. A tak to mamy nad wszystkimi przewagę taktyczną.

Chciałem tylko przypomnieć takie nazwiska jak: Jerzy Dudek, Jacek Zieliński, Michał Żewłakow,Tomasz Hajto, Piotr Świerczewski,Paweł Kryszałowicz, Radosław Kałużny, Emmanuel Olisadebe, Tomasz Wałdoch, Jacek Krzynówek, Jacek Bąk, Marek Koźmiński. Tak silnej defensywy nie mieliśmy od lat 70/80. Na zawsze pozostanie to tajemnicą "bajkopisarza" jak można było tak słabo przygotować drużynę do turnieju.

Z wylosowania Polski cieszą się zapewne kibicie w Kolumbii, Senegalu i Japonii wiec o czymś to świadczy :)
O ile przed Euro 2016 byłem dość spokojny tak teraz myśle że będzie bardzo trudno. Wielu polskich zawodników ma poważny problem z regularnym graniem w swoich drużynach. Nawet "gwiazdor" Grosicki w 20 drużynie Championship z 18 spotkań w pełnym wymiarze czasowym rozegrał tylko 7. Krychowiak jeszcze nawet nie zbliżył się do formy z 2015/2016 roku a dyspozycja tego piłkarza będzie kluczowa. Milik, Piszczek po kontuzji to duża niewiadoma. Błaszczykowski oby powtórzył formę z Euro 2016 bo z regularnym graniem bedzie miał duży problem. Pazdan prawdopodobnie zmieni klub wiec może być różnie. Aby z Japonią nie zagrać o honor piłkarze muszą znacznie poprawić swoją dyspozycję w najbliższych miesiącach.
Kolumbia
Senegal/Polska
Japonia
Tak to widze na chwilę obecną. Nawet najsłabsza (kadrowo) Japonia będzie bardzo groźna. Każdy kto miał okazję oglądać spotkania tej reprezentacji wie co mam na myśli. Oni walczą do końca nawet jakby mieli ich znosić z murawy. W naszej reprezentacji takie zaangażowanie widać tylko u kilku piłkarzy z Lewandowskim na czele.

Gustaw1

Aktywny forumowicz

Post02 grudnia 2017, 09:38 - So

Kurcze, czytam "Losowanie Miss Świata w Rosji", wchodzę, a tu piłka nożna :? :lol:

xentrix

Super Perfumaniak

Post02 grudnia 2017, 10:25 - So

Wczoraj czytałem gdzies,ze

Kolumbia to trzecia siła Ameryki Poludniowej - gwiazdy to Falcao,James Rodriguez,Cuadrado,kto sie zna to wie,ze to gracze bardzo dobrzy.
Japonia - najlepsza druzyna Azji
Senegal - najwyżej sklasyfikowana w rankingu Fifa druzyna z Afryki. Gwiazda Mane. Zobaczcie sobie jakis mecz Liverpoolu co koleś tam robi. Szybkość,drybling,po prostu bajka. To gracz który wywolal u mnie szok jak go w akcji widziałem.Zastanawiałem sie z jakiego kraju on. Teraz wiem .Senegal. To taki turbogrosik x2 albo x3.

Patrząc na to wciąż twierdze,ze szanse na wyjście z grupy sa po 25% dla każdej z drużyn.
Chyba najbardziej wyrównana grupa.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Meister

Super Perfumaniak

Post02 grudnia 2017, 11:01 - So

Nie jestem kibicem, ale jeżeli w reprezentacji Japonii nadal gra Tsubasa Ozora, to może być ciężko ... ;)
A co do typera, z chęcią się pobawię, jeżeli się pojawi :)
Następna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)