Teraz jest 15 października 2018, 19:55 - Pn

• Reklama

Dodatki do ubioru

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Re: Dodatki do ubioru

Post31 grudnia 2017, 18:22 - N

Kontrowersje wokół męskich bransoletek, nogawek ponad kostki i "stopek" zimą rozumiem, ale szal? Nawet gdy spełnia swoją praktyczną funkcję? Nosząc dyplomatkę nie wyobrażam sobie zimą nie założyć szala, bo zwyczajnie jest mi zimno. Chyba, że idziemy myślą radziecką, według której prawdziwy facet musi marznąć. :D

Obrazek
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

disaster3

Super Perfumaniak

Post31 grudnia 2017, 18:33 - N

Jak wychodzę na zewnątrz, do pracy, na spotkanie, gdzieś jadę itd. to rozumiem (szal, szalik, piździ więc dlaczego mam marznąć?....), ale jak widzę (przepraszam za wyrażenie ale sami mnie ciągniecie za język) "pizdusia" wymuskanego, chodzącego sobie wewn. budynku w gajerku z szalem, czy przechadzającego się po open space'ie w biurowcu, to scyzoryk mi się w kieszeni otwiera.
Mam nadzieję, że wystarczająco zaznaczyłem różnice, gdzie ten szalik widzę a gdzie nie? Przepraszam ale jak w/w napisałem takich "gogusiów" też spotykam ubranych wewnątrz i mam ochotę zapytam się czy nie pożyczyć mu futra z mysich psi*** aby bardziej nie marzł w budynku biedaczysko :cry:
Sprzedam
Korek od Loewe Solo Loewe Platinum 100ml chętnie kupię!!

leandros

Bardzo aktywny forumowicz

Post31 grudnia 2017, 18:36 - N

Wytłumaczyłeś wystarczająco i w pełni rozumiem szal w korpo w kwietniu, to nie moja bajka :lol: :lol:
Silesius non Polonus - Anselmus Ephorinus

Mój stragan - zapraszam!
Fragrantica

Arczi

Forumowicz

Post01 stycznia 2018, 05:42 - Pn

Bransoletka, która przesłałem nie jest zwykła bransoletka, jest brandoletka dla każdego „perfumomaniaka”, tu filmik https://m.youtube.com/watch?v=yHld2WVgkjQ
Korzystalibyście z czegos takiego ?

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post01 stycznia 2018, 11:42 - Pn

Ciekawe, czy rzeczywiście trwałość i projekcja byłyby lepsze niż na skórze? Niby na papierze/ubraniu zapach utrzymuje się dłużej, ale tutaj mamy inny surowiec. No i pytanie, po jakim czasie utraci on całkowicie woń jednego zapachu, by można było zaaplikować zupełnie inny. Z takiego blottera Interlude albo Roja Parfums znikają po około dwóch tygodniach, a to dość długo. :D
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post08 stycznia 2018, 09:30 - Pn

Pasek najlepiej dobierz do innych elementów skórzanych (buty, torba, rękawiczki). Najlepiej mieć i czarny i brązowy, oba bardzo się przydają.

mrpr

Post27 marca 2018, 07:43 - Wt

Ostatnio zauważyłem pewną modę w naszywkach z emblematami narodowymi. To cieszy, bo mamy udane barwy narodowe, które dają dla kreatywnych umysłów naprawdę duże możliwości.
Podobnie zresztą jak z symboliką, godłami itd. Jest z czego wybierać. Zobaczcie sobie jeszcze na to tutaj wzornictwo - link.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)