Teraz jest 22 lipca 2017, 03:52 - So

• Reklama

I Trójmiejskie Spotkanie Perfumaniaków

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Machiavelli

Forumowicz

I Trójmiejskie Spotkanie Perfumaniaków

Post16 grudnia 2016, 19:17 - Pt

Drodzy Forumowicze,

wyszła inicjatywa, aby śladami kolegów z Katowic i Wrocławia, zorganizować spotkanie pasjonatów pachnideł na Północy, konkretnie w Trójmieście. Tym samym osoby, dla których podróż na Południe okazała się niemożliwa, będą miały okazję wziąć udział w takim spotkaniu na Północy.

Obrazek

Nie byłaby to impreza zorganizowana, lecz nieformalne spotkanie w jakiejś kawiarni, gdzie w spokojnej atmosferze moglibyśmy oddać się tematom związanym z perfumami oraz kontemplować nad próbkami pachnideł, którymi chcielibyśmy pochwalić osobom, które łączy z nami wspólna pasja.

Wstępnie pomyślałem, że rozsądniej będzie zorganizować takie spotkanie w styczniu, kiedy minie już "szał" związany ze świętami. Tym samym zyskamy więcej czasu na zebranie grona zainteresowanych uczestnictwem w tym spotkaniu. Dlatego rozważam 4. terminy, mianowicie 7,8,14 bądź 15 stycznia. Wybierzemy termin, który będzie pasował największej ilości chętnych.

Kwestia miejsca pozostaje otwarta. Myślę, że najlepiej, aby była to jakaś niezbyt tłoczna, klimatyczna kawiarnia w centrum Gdańska bądź Sopotu.

Pojawił się również pomysł, aby, jeśli na tym forum nie będzie wielu chętnych, zorganizować wspólne spotkanie dla członków Perfuforum oraz Fragrantiki. Tym samym pewnie zebrałaby się już większa grupka pasjonatów.

Na razie jednak czekamy na odzew od osób, które byłyby zainteresowane spotkaniem, wraz z informacją jakie miasto (do wyboru Gdańsk, Sopot i Gdynia) oraz termin (7,8, 14,15) by pasował.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na TheEleganceof.pl

Machiavelli

Forumowicz

Re: I Trójmiejskie Spotkanie Perfumaniaków

Post11 lipca 2017, 12:01 - Wt

Moi Drodzy,

widzę, że pół roku temu temat nie spotkał się z dużym zainteresowaniem, ale widzę, że w międzyczasie do forum dołączyło sporo osób z Trójmiasta i okolic. Odświeżam więc temat z nadzieją, że znajdą się miłośnicy perfum zainteresowani integracją.

Gdyby pomysł spotkał się z zainteresowaniem, być może jeden z naszych trójmiejskich kolegów (kogo mam na myśli zdradzę później ;) ) przygotowałby na taką okazję prezentację składników wykorzystywanych w perfumerii i opowiedział coś o tworzeniu pachnideł.

Na razie zobaczymy jakie zainteresowanie będzie tutaj, jeśli znajdą się chętni odezwę się też na forum Fragrantiki - może i tam ktoś się znajdzie.

Zapraszam do dyskusji nad miejscem, terminem, pomysłami. ;)
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

illusion

Aktywny forumowicz

Post11 lipca 2017, 13:06 - Wt

Jestem zainteresowany :)

Machiavelli

Forumowicz

Post11 lipca 2017, 15:57 - Wt

Cieszę się. No to czekamy na następnych zainteresowanych. :)

nightryder

Post11 lipca 2017, 16:44 - Wt

Ja też byłbym chętny.

Machiavelli

Forumowicz

Post11 lipca 2017, 16:47 - Wt

No ładnie, ładnie. Jeśli użytkownicy Fragry też będą wykazywali takie zainteresowanie to na pewno uda nam się coś zorganizować. :)

nightryder

Post11 lipca 2017, 16:47 - Wt

Może Gdynia lokal Cyganeria?

Machiavelli

Forumowicz

Post11 lipca 2017, 16:50 - Wt

nightryder napisał(a):Może Gdynia lokal Cyganeria?

Nigdy nie byłem, ale jeśli uważasz, że atmosfera miejsca będzie sprzyjała wydarzeniu, myślę że warto rozważyć Cyganerię - jest blisko dworca, parking też niedaleko więc to chyba wygodne miejsce.

Ja osobiście mogę zarekomendować urokliwą kawiarnię niedaleko Monciaka w Sopocie. Mają osobną salkę (pomieści z 10 osób), którą można zarezerwować, więc myślę, że byłoby nam tam wygodnie.

Machiavelli

Forumowicz

Post15 lipca 2017, 16:40 - So

Mam dobrą informację dla zainteresowanych. Koleżanka z fragry - Liczi, zaproponowała udostępnienie swojej pracowni jako miejsca spotkania, a ja się do tej propozycji przychylam. Także, jeśli nie ma głosów sprzeciwu, miejsce już mamy. :D

Szczegóły odnośnie lokalizacji tutaj: https://www.facebook.com/lukssfera/

Został nam więc do ustalenia termin. Co powiecie na drugi weekend sierpnia - 11, 12 lub 13? Czekam na info. od zainteresowanych, który z dni najbardziej by Wam odpowiadał.

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)