Teraz jest 18 października 2018, 19:57 - Cz

• Reklama

Wyciskarka?

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Harris

Forumowicz

Re: Wyciskarka?

Post29 stycznia 2018, 12:47 - Pn

Używam wyciskarki Perfect Juicer za 400zł i całkiem dobrze spełnia swoje zadanie. Tylko nie wolno przesadzać z z rozmiarem wrzucanych kawałków, szcególnie tych twardszych warzyw.

eduardo

Aktywny forumowicz

Post30 lipca 2018, 16:37 - Pn

Wracam do tematu z mocnym postanowieniem poprawy.....czyli decyzją o zakupie.
Wybrałem Eldom PJ1200AC. Jakieś rady i obiekcje? Uważam, że w tej cenie najlepszy wybór. Hurom za drogie są. Granicę określiłem na ~1k.

audiolab8000s

Aktywny forumowicz

Post30 lipca 2018, 20:00 - Pn

mam eldoma dobry sprzet polecam jest troszke mycia ale cena jakosc rewelka

eduardo

Aktywny forumowicz

Post01 sierpnia 2018, 09:11 - Śr

Zawsze będzie trochę mycia. Miałem styczność z poziomą i pionową wyciskarką...tragedii w myciu nie ma.
Tak siedzę i czytam......kurcze im więcej człowiek wnika tym większe ma wątpliwości.
Wskazana powyżej waży ponad 7 kg. Trochę to dużo, szczególnie dla kobiety w ciąży.
Rozglądam się za czymś poniżej 5 kg.

ukw

Post03 sierpnia 2018, 07:37 - Pt

Im droższa i konkretniejsza wycikarka tym mycia miom zdaniem mniej. Miałem kiedyś tani sprzęcik w cenie 400 zł I jednak trochę było z nim roboty. Zostawało sporo odpadu,sitka bardzo się zapychały (szczególnie przy wyciskaniu soku z marchewki oraz z twardszych włóknistych owoców typu ananas). Aktualnie mam porządniejszą wyciskarkę (firma Sana) I równiez nie mogę powiedzieć aby była całkowicie bezobsługowa, ale czyszczenie jest prostsze. No i odpadu mniej bo wylatuja jedynie twardsze kostki.

turbosnail

Hiper Perfumaniak

eduardo

Aktywny forumowicz

Post04 sierpnia 2018, 10:06 - So

Zakup dokonany. Wczoraj szybkie kliknięcie i po godzinie odbiór w sklepie. Wybór padł na Kenwood JMP600SI.

Piter_o

Forumowicz

Post19 września 2018, 11:17 - Śr

Mam pewne pytanie. Czy z doświadczenia możecie polecić jakieś odmiany jabłek, które najlepiej nadają się do soku z wyciskarki ?
Tak czułem że sok może być bardzo gęsty, ale być może jest jakaś twardsza odmiana, która daje rzadszy sok.

Bear Nose

Forumowicz

Post19 września 2018, 11:56 - Śr

Z twardszych odmian jabłek to: szara reneta. A jakiej gęstości sok daje tego nie wiem. Tylko jadłem.

Też rozglądam się za wyciskarka... oglądałem model z beko i philips i jeszcze nie wiem która wybrać.

@eduardo, jak tam Kenwood JMP600SI daje radę wyciska soki z warzyw i lub owoców ?

eduardo

Aktywny forumowicz

Post19 września 2018, 12:19 - Śr

Jak najbardziej. Łyka wszystko jak cygan zapomogę.
Marchewki siorbie całe, ogranicza to tylko rozmiar otworu.
Co do jabłek - kupuję najtwatdsze jakie znajdę. Z miękkich jabłek i tylko jabłek z wyciskarki wolnoobrotowej wyjdzie raczej smoothie. Częściej robię sok z marchwi, z dodatkiem jabłek i pomarańczy.

myk

Forumowicz

Post19 września 2018, 20:23 - Śr

Ja mam Hurom HG 2G i jestem bardzo zadowolony. Ma zaledwie 40 obrotów na minutę, czyli naprawdę niskoobrotowa, ale ponieważ ślimak jest dwustronny to nie odbija się to na wydajności. Podoba mi się w tym modelu to, że szczotka zbierająca farfocle ze ścianek nie jest napędzana taką małą zębatką na dnie, tak jak to jest w wyciskarkach wielu innych firm, ale bezpośrednio przez ślimak, który ma na samej górze takie dwie wypustki chwytające tę szczotkę. Zębatka lubi się zapchać włóknami i trzeba w trakcie czyścić, więc to rozwiązanie z Huroma jest naprawdę gites.
Kupię odlewkę 10 ml Frapin L'Humaniste.

Bear Nose

Forumowicz

Post19 września 2018, 21:26 - Śr

@eduardo dziękuję bardzo za odpowiedź :D . Wezmę również pod uwagę ten model wyciskarki :)

@myk poczytam też o tym modelu wyciskarki który podałeś :)

Piter_o

Forumowicz

Post02 października 2018, 18:52 - Wt

Dzięki za pomoc ;)

Ja również kupiłem Kenwooda , na ten moment działa super.
Najwiecej soku udaje się wycisnąć z buraków, tylko na ten moment ciężko mi się przyzwyczaić :D

eduardo

Aktywny forumowicz

Post03 października 2018, 05:55 - Śr

:) ja jakoś nie mogę namówić żony na buraka. Na razie krążymy wokół jabłek, marchewek i pomarańczy.
Kenwood potrafi trochę farfocli wypluwać do soku, ale przydaje się wtedy sitko załączone do kompletu.

strell

Post18 października 2018, 09:26 - Cz

Długo zastanawialiśmy się czy kupić sobie wyciskarkę, w koncu jednak zdecydowaliśmy się na kupno i dobra opcja. Spotkałem sie z opiniami na temat tego, że trudno się je czyści.I faktycznie z marchewką bywa trochę zabawy, ale bez przesady. Firma na jaką się zdecydowaliśmy to Sana. Wyciskarka pozioma, która zajmuje trochę wiecej miejsca niż pionowa, ale za to ma o o wiele wiecej zastosowań. Na przyklad mozna zrobić samodzielnie domową nutellę :)
Co do soku z buraka, przekonałem sie do niego dopiero jak sprawiłem sobie wyciskarkę. Moim zdaniem rewelacja.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)